Как може да има такива родители!!!!

  • 2 056
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 117
Не се шашкай. Първо ако на детето пъпките му вече са били завехнали, то значи не е заразно. Освен това вероятността и твоето дете да се зарази не е чак толкова голяма. Дъщеря ми изкара 2 карантини от варицела на яслата (значи 2 пъти в контакт) и не се зарази.
По същия начин и моят син в яслата , но на втората карантина изкара варицелата с две пъпки и съответно докторката ни каза ,че няма изграден траен имунинет

# 16
  • Мнения: 1 680
Егати простотията!

# 17
  • Мнения: 1 202
Може бащата да не е знаел , че не трябва да изкарва навън детето? newsm78Дано да мине всичко добре и да идете на море спокойно! Peace

# 18
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ако пъпките са били позавехнали, най-вероятно детето вече не е било заразно, най-заразно е преди да се появи обривът. Пък и сте нямали пряк контакт, тъй че по всяка вероятност ще се разминете  Wink
Което пък не оправдава родителите, които си извеждат детето с шарка след друите деца, при който и лекар да са били са им казали за карантината... Хора всякакви...

# 19
  • на североизток
  • Мнения: 285
За съжаление има и такива родители Sick
Моето дете се разболя по пободен начин / едва ли не насила/ в яслата - точно такъв тип родители бяха решили, че детето им може да посещава детското заведение, болно от вирусен ларингит достатъчно дълго време, за да зарази повече от половината деца в групата Shocked ShockedВ случая се питам и къде остава контрола от страна на персонала на яслата Shocked
Вече нищо не ме учудва!
На вас стискам палци всичко да е наред и ви пожелавам едно страхотно лято!  bouquet

# 20
  • Мнения: 8 505
Има,да.И ще продължава да има...за съжаление Confused

# 21
  • София
  • Мнения: 1 352
Леле, да го гръмнеш тоя човек. Миналата година така мойта щерка се зарази от едно дете с херпангина и 2 седмици на морето пи антибиотици, че и мен ме разболя. Ама не мога да ги разбера тези родители дето извеждат болни деца.

# 22
  • Мнения: 643
И на мен вчера така ми изкараха акъла в яслата, че малкия имал пъпки и можело да е варицела. Направо се изприщих, прибрах го в дома и горкия до тая сутрин ( докато доктора благоволи да ни приеме ) беше като затворник. Накрая се оказа че нещо ни е полазило просто и от това са тези пъпки.
 Та незнам, аз при положение че предполагах на 90 % че не е шарка ме беше страх да го изведа, пък с диагноза незнам, сигурно и лентичка щях да лепна на вратата.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 677
Е,има всякакви хора...Не се ядосвай.

Както Йосариан ти е писала,не се безпокой.Ако се е заразило твоето детенце,то ще се разбере след поне 20 дена.

Приятно изкарване на морето! Laughing

# 24
  • Мнения: 7 391
имам 4увството,4е понякога бащите са от друга планета или поне изобщо не са в 4ас newsm12
А къде е била мама?Не винете САМО татковците.В ДГ съм виждала и мама да пробутва детенцето в последния момент с обрив #2gunfire

# 25
  • София
  • Мнения: 3 787
Е-е,какво е това,беееее #2gunfire Не става въпрос за майката или бащата-просто си има такива хора и това е Close.

# 26
  • Мнения: 143
имам 4увството,4е понякога бащите са от друга планета или поне изобщо не са в 4ас newsm12

Абсолютно сьм сьгласна с теб. smile3521 fight

# 27
  • на плажа
  • Мнения: 1 866

[/quote]А къде е била мама?Не винете САМО татковците.В ДГ съм виждала и мама да пробутва детенцето в последния момент с обрив #2gunfire
[/quote]
 Абсолютно. Това ни се случи миналата година по това време. Гаджето ми отиде да вземе детето от майка му и когато се нацелували едно хубаво за здравей тя небрежно му казала, че детето е било контактно, а ние мислехме да ходим с нея на море. Заведох я на другия ден в Ямбол при баба и, за да се видят преди да тръгнем за море, а тя като вдигна температура - цяла нощ не съм мигнала. След 3-4дни се опъпчи и я върнахме тук. Дадохме я на майка и, защото вече си бяхме уговорили почивката, но на 5 ден на морето гаджето ми и племенникът му се обринаха. Няма да ви казвам, че гаджето ми нямаше пъпки единствено по клепачите. Беше направо страшно!!!
Дано ви се размине. защото при възрастните е кошмар.

Общи условия

Активация на акаунт