Жена ми "избяга"

  • 9 350
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Всичко започна по класическия начин , излизане с "приятелки" ,любовник охладени взаимни отношения .Докато една вечер излезна и не се прибра...оказа се че отишла при един пияница които всички казват че е деградирал тип.Но това не е първото бягане от мен през 2006 избяга с един циганин за 10 дена ,простих и както простих и много нейни К..рвенски историй , Преди 5 години си осиновихме дете (тя не може да има деца) , заряза и мен и детето ,да подчертая че нямаме финансови проблеми нито пък семейни кавги ,по природа съм кротък и разбран не съм ревнив.Обичам си детето като свое ,но съм на голям кръстопът, мисля че няма смисъл от нея в моя живот ,на 45 съм ,мисля че ще успея да се справя сам с отглеждането на детенцето.Раздвоен съм в мислите си, за повече от месец тя не се поинтересува изобщо за детето и от мен. Незнам какво да мисля.......

# 1
  • Мнения: 2 990
След като няма смисъл от нея в живота ти и можеш да се справиш сам, има ли смисъл от пускане на тема изобщо?

# 2
  • Мнения: 63
За какво ти е такава жена? Развеждате се, вземаш родителските права и я оставяш да си чупи главата. Но един хубав ден, ако увисне като сопол на вратата ти, не бива да я приемаш обратно.

# 3
  • Мнения: 3 025
Отдавна е трябвало да я изгониш, а не тя да бяга и да се връща, когато си иска. Много си мекушав. И достойнство нямаш ли- сам казваш с какви пропаднали хора те заменя. Като се върне сега я изпрати да отива, от където идва.

# 4
  • Мнения: X
Какво има да му мислиш? Отговорил си си - тя няма интерес към вас. Мъж/жена веднъж постъпят ли по подобен начин, значи отново ще се повтори. Не бързай да ѝ прощаваш и този път, не я търси. Ако се върне и мислиш, че не можеш без нея, помъчи я, остави я да оцени  какво е изоставила и "загубила", иначе следващия път пак ще го направи щом знае, че може да си тръгва и връща когато пожелае.
Не се занимавай повече с тази жена, мисля че  отново ще ви предаде и изостави, но ти си знаеш.

Последна редакция: пт, 15 фев 2019, 08:59 от Анонимен

# 5
  • София
  • Мнения: 28 559
Тази тема ми се вижда леко.... Да не кажа "пързалка", но...

# 6
  • Мнения: 4 611
Заради детето я разкарай тая жена. На детето хич няма да му се отрази добре това, че "майка" му го зарязва по тоя начин. Пиша майка в кавички, защото за мен к*рвенското й поведение не я прави никаква майка. Така да идва и да си отива и с нейното непостоянство... По-добре направо да няма, да ви е спокойно на главата.

# 7
  • Мнения: 35
Малко са мъжете които ще простят изневяра.. След това доверието го няма..

# 8
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Това не е възможно,шегуваш се нали?

# 9
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
И за да спестя малко ирония, ще кажа, че не вярвам на нито дума от тази история.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 590
На такива "К..рвенски историЙ"  много вяра нямам ... 

# 11
  • Мнения: X
Аз пък вярвам. Боклуци бол на тоя свят.

Човече, остави я тая уруспия. Гледай си детето и я изключи от живота ви.

Пък може и да срещнеш свястна жена един ден.

# 12
  • Мнения: X
Подобни истински истории има колкото искаш. Това, че не сте попадали на подобни хора не означава, че историята е лъжа/пързалка.Както мъжете го правят така и жените.
Има отговорни мъже/жени има и безотговорни такива.  Нищо невероятно не виждам.

# 13
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Хора той е на 45г. и търси съвет в БГ-мама!?!

# 14
  • София
  • Мнения: 24 839
Незнам какво да мисля.......

То ти личи и не отсега, че мисленето не ти е най- силната страна. Mr. Green
Но пък, опита да ни пуснеш по пързалката показва основното в характера ти- тъп и упорит.

Общи условия

Активация на акаунт