Изпитани сайтове за парфюми - 15

  • 81 889
  • 761
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7
Околните усещат ли го? Точно с Alien имах случай да го подновявам през два часа, защото не го усещах, а колегите безмълвно отвориха всички прозорци посред зима.

Ами аз бях ползвала негова реплика и тогава получавах комплименти, но откакто го имам не са казвали нищо за него. Може и да са свикнали с аромата му вече.

# 256
  • Мнения: 247
И най -малкият детайл не в ред при купуван от сайт парфюм го считам за съмнителен. Клатеща се, груба метална част, ами не не е добре. Идете  и сравнете с тестер в магазина. Повечето сме писали  тук за издънки от всички сайтове.

# 257
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
И най -малкият детайл не в ред при купуван от сайт парфюм го считам за съмнителен. Клатеща се, груба метална част, ами не не е добре. Идете  и сравнете с тестер в магазина. Повечето сме писали  тук за издънки от всички сайтове.
Пак казвам, Мюглер има refil флакони, при тях е нормално да е подвижна горната част.

# 258
  • Мнения: 13 106
Рефил флакон продаден за тестер, ако е рефил какъв е проблема да пише, че продават рефил.

# 259
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Пропуснала съм, че е тестер. Едва ли ще е  за пълнене тогава.

# 260
  • Мнения: 7
Много благодаря на всички за коментарите, прибрах се вкъщи и установих, че е refil, това обяснява опаковката. Гледах клипче как се отваря refil и моят стана по същия начин.

Явно моята кожа не се сработва с аромата, за което наистина ме е яд, защото много ми харесва как мирише.

# 261
  • Мнения: 404
Тестерите на La Petite Robe Noir едп и едт с капачки ли идват?

# 262
  • Мнения: 19 675
Тестерите на La Petite Robe Noir едп и едт с капачки ли идват?
Да. Поне на парфюмните води.

# 263
  • Мнения: 1 427
Скрит текст:
Скрит текст:
Здравейте! Нова съм тук и ако сте коментирали, не съм разбрала. Поръчах си тестер на Alien - Mugler от parfimo. bg. Никога не съм имала аромата и не мога да сравня, но трайността му много ме притеснява. Имаше празен ход, кодовете от кутията и шишето съвпадат, но сякаш самото шише в горната си част е от некачествени материали и се клати пластмасата. Както и да е, това, което ме притеснява е трайността му - за около 3-4 часа има трайност, след това изчезва,... не мога да разбера дали е от моята кожа, от времето или си е чисто менте. Четох много коментари за него, че трае с дни, а при мен няколко часа.
Моля, ако някой от Вас има някакви наблюдения да сподели и да ме посъветва какво да направя. Simple Smile


Ароматите имат различна трайност при различните хора, но все пак - ЕДТ ИЛИ ЕДП е въпросният?
Имам ЕДП, убийствена трайност при мен. Въорос на кожа. Алюр на Шанел, ЕДП при мен го усещам максимум 2 часа, оригинал е. Обидно ми е. Sad
Алюр ЕДП и при мен е така, много малко го усещам, 2-3 часа максимум, някак уж е там, а го няма, там е а е толкова... безхарактерен и безличен при мен /оригинал е 100%/. Виж Coco EDP  е друга работа - снощи пръснах по това време и в момента не само, че е още супер осезаем, ами ивсе едно току-що съм пръснала. Раз-ко-шен, особено след първия час става приказка!!!
Явно е до биохимия на кожата, сезон и хормони. Hands Plus1

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 22:55 от cabochard

# 264
  • София
  • Мнения: 6 056
При мен Алюр ЕДП е доста мощен, като съм била в някоя стая, колегите казват, че го усещат дълго след като съм излязла. Аз също си го усещам целодневно.

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 9 396
При мен също Алюр е супер траен и мощен,напомня за себе си дълги часове,особено пръснат в  косата.

# 266
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Как поръчвате от escentual - до Бг или до англ. адрес ?

# 267
  • Мнения: 853
При мен Алюр  сеншуъл е супер траен,усещам го цялден, а ако е пръснат върху дреха, ухае с дни.

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
От Еscentual поръчвам до превозвач.

# 269
  • Мнения: 853
Здравейте!
Днес получих Thierry Mugler Womaniti, 80 ml.
Досега съм имала 2 такива, 80 и 50 мл.
Отдолу на картона има холограмна лепенка.Днешният няма.
Бач кодовете им се състоят от 11 числа и буква.
На новия има само 7 символа.
Кутиите също имат  разлика- на старите под името на парфюма пише Thierry Mugler и страните са сребристи, а на новия  пише само MUGLER  и е розова кутия.Видна е разликата от линковете, взети от интернет.
Проверката на бачкод в http://www.checkfresh.com/ не дава резултат, а в http://checkcosmetic.net/ излиза, че е произведен  март 2017г.
Имам време да помисля дали да го  върна.Има ли други, които пазят картонените кутии за сравнение и коментар ?
https://www.google.bg/search?q=womanity+thierry+mugler&rlz=1 … rc=2JPxn7OnGjqBkM:

https://www.google.bg/search?q=womanity+thierry+mugler&rlz=1 … rc=8TNWj1n9l4poyM:

Общи условия

Активация на акаунт