Изпитани сайтове за парфюми - 15

  • 81 997
  • 761
  •   1
Отговори
# 240
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
А, верно ли..😀 То по-зле тогава..😀 Моя грешка, извинявам се. Ще ги следя от утре тогава.

# 241
  • Мнения: 858
И понеже сайта shopping.bg стои на първа страница като надежден за закупуване на парфюми, искам да попитам дали някой е наясно със съдбата му - от доста време / над 20 дни/  е затворен, уж за подобрение.По спомен, го затвориха, когато по БТВ са излъчили материал за  сайтовете с фалшиви парфюми. Дали е съвпадение или не?

# 242
  • Мнения: 838
И понеже сайта shopping.bg стои на първа страница като надежден за закупуване на парфюми, искам да попитам дали някой е наясно със съдбата му - от доста време / над 20 дни/  е затворен, уж за подобрение.По спомен, го затвориха, когато по БТВ са излъчили материал за  сайтовете с фалшиви парфюми. Дали е съвпадение или не?

 И parfium.net от тогава горе долу не се отваря.

# 243
  • Мнения: X
От shopping.bg съм купувала преди 2-3 години и си бяха наред нещата. Проблем при тях беше, че не си актуализират наличностите и като поръчаш, после ти звънят, че го няма продукта. И така няколко пъти, докато нацелиш нещо налично.
Не знаех, че са затворили. Може ли линк към този репортаж?

# 244
  • Мнения: 7
Здравейте! Нова съм тук и ако сте коментирали, не съм разбрала. Поръчах си тестер на Alien - Mugler от parfimo. bg. Никога не съм имала аромата и не мога да сравня, но трайността му много ме притеснява. Имаше празен ход, кодовете от кутията и шишето съвпадат, но сякаш самото шише в горната си част е от некачествени материали и се клати пластмасата. Както и да е, това, което ме притеснява е трайността му - за около 3-4 часа има трайност, след това изчезва,... не мога да разбера дали е от моята кожа, от времето или си е чисто менте. Четох много коментари за него, че трае с дни, а при мен няколко часа.
Моля, ако някой от Вас има някакви наблюдения да сподели и да ме посъветва какво да направя. Simple Smile

# 245
  • Мнения: 874
Отново код в Escentual :
25% off RRP on all Fragrance - FRAGRANCE25

# 246
  • Мнения: 5 018
Благодаря! С този нисък паунд, намалението излиза много изгодно.

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Здравейте! Нова съм тук и ако сте коментирали, не съм разбрала. Поръчах си тестер на Alien - Mugler от parfimo. bg. Никога не съм имала аромата и не мога да сравня, но трайността му много ме притеснява. Имаше празен ход, кодовете от кутията и шишето съвпадат, но сякаш самото шише в горната си част е от некачествени материали и се клати пластмасата. Както и да е, това, което ме притеснява е трайността му - за около 3-4 часа има трайност, след това изчезва,... не мога да разбера дали е от моята кожа, от времето или си е чисто менте. Четох много коментари за него, че трае с дни, а при мен няколко часа.
Моля, ако някой от Вас има някакви наблюдения да сподели и да ме посъветва какво да направя. Simple Smile


Ароматите имат различна трайност при различните хора, но все пак - ЕДТ ИЛИ ЕДП е въпросният?

# 248
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Здравейте! Нова съм тук и ако сте коментирали, не съм разбрала. Поръчах си тестер на Alien - Mugler от parfimo. bg. Никога не съм имала аромата и не мога да сравня, но трайността му много ме притеснява. Имаше празен ход, кодовете от кутията и шишето съвпадат, но сякаш самото шише в горната си част е от некачествени материали и се клати пластмасата. Както и да е, това, което ме притеснява е трайността му - за около 3-4 часа има трайност, след това изчезва,... не мога да разбера дали е от моята кожа, от времето или си е чисто менте. Четох много коментари за него, че трае с дни, а при мен няколко часа.
Моля, ако някой от Вас има някакви наблюдения да сподели и да ме посъветва какво да направя. Simple Smile


Ароматите имат различна трайност при различните хора, но все пак - ЕДТ ИЛИ ЕДП е въпросният?
Имам ЕДП, убийствена трайност при мен. Въорос на кожа. Алюр на Шанел, ЕДП при мен го усещам максимум 2 часа, оригинал е. Обидно ми е. Sad

# 249
  • Мнения: 2 880
Здравейте, моля някой ако пуска от фрагранс да ми пише, благодаря 🌼

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Джемма, при мен е абсолютно същата история.Alien EDP има покъртителна трайност и интензитет, Allure EDP максимум час с отчетливо затихване Angry , отказах се тотално от марката. Минала съм съм през всички елиънски ЕДТ-та и всички ги загубвам на около 30-тата минута, та затова попитах ..Наистина е въпрос на кожа.
Точно от parfimo нямам Alien, но това с клатещата се конструкция на шишето не е никак добре, според мен си е за рекламация.Аз за ползван семпъл им писах и снимах, какво остава за пълноразмерен аромат.

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 09:40 от Горгона

# 251
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
А, за клатещата част, проверете дали шишенцето не е refil, моят е такъв, 30 мл, купен от fragransex, отваря се за пълнене отново и също се клати, ако го напъна.

# 252
  • Мнения: 2 478
Със сигурност реформулират и оттам може да са ви проблемите с трайността, освен различната кожа и химията на тялото.
Принципно EDT трябва да е с по-силен projection първите 1-2ч. според зависи, и после да не се усеща толкова, заради по-голямото количество алкохол.
От друга страна, EDP би трябвало да е с доста по-голяма трайност, по-плътен и "истински" аромат, с дълготраен scent bubble около напръсканото и да "стопля" при температурни промени и загряване на тялото. Оттам, да се усеща поне 8ч. и/или цял ден, респективно да има и шлейф. Но знаем, не винаги е такова положението.

И все пак, кожата си е кожа, но на врата и китките, заради пулс зоните, изветрява най-бързо.
Пръскайте си дългите къдрици/косища обилно и дрехите, и би трябвало да ги усещате пустите парфюми по-дълго.  Mr. Green Wink

# 253
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Околните усещат ли го? Точно с Alien имах случай да го подновявам през два часа, защото не го усещах, а колегите безмълвно отвориха всички прозорци посред зима.

# 254
  • Мнения: 7
Здравейте! Нова съм тук и ако сте коментирали, не съм разбрала. Поръчах си тестер на Alien - Mugler от parfimo. bg. Никога не съм имала аромата и не мога да сравня, но трайността му много ме притеснява. Имаше празен ход, кодовете от кутията и шишето съвпадат, но сякаш самото шише в горната си част е от некачествени материали и се клати пластмасата. Както и да е, това, което ме притеснява е трайността му - за около 3-4 часа има трайност, след това изчезва,... не мога да разбера дали е от моята кожа, от времето или си е чисто менте. Четох много коментари за него, че трае с дни, а при мен няколко часа.
Моля, ако някой от Вас има някакви наблюдения да сподели и да ме посъветва какво да направя. Simple Smile


Ароматите имат различна трайност при различните хора, но все пак - ЕДТ ИЛИ ЕДП е въпросният?

EDP е 😊

Общи условия

Активация на акаунт