Изпитани сайтове за парфюми - 15

  • 81 972
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19 838
Да, мерси за разясненията. На мен ми звучат всичките по един и същи начин тези с "парфюм" в името и трябва наистина да видя сайта, за да се сетя кой кой е. Объркващо е доста, поне за мен.

# 46
  • Мнения: 13 263
Parfumi shop net  не мога да отворя да не е заминал и той.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 512
Благодаря за новата тема. Чудесно е, че ще имаме и информация за физически магазини на онлайн търговците.
Никога не съм имала проблеми и редовно пазарувам от парфимо, нотино и елинор.
+ 1 Peace bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 12 374
Parfumi shop net  не мога да отворя да не е заминал и той.
И аз не мога. Странно.

# 49
  • Мнения: 31 165
Parfumi shop net  не мога да отворя да не е заминал и той.
И аз не мога. Странно.
Отварям го аз.

# 50
  • Шумен
  • Мнения: 1 455
Да, вече се отваря,ама сутринта никакъв го нямаше.

# 51
  • Мнения: 322
Здравейте, имате ли опит с parfumi-online.com и parfumsbg.com? До момента съм пазарувала от Нотино, Парфимо, Елинор и Венера, но нито в тях, нито в останалите сайтове, посочени на първа страница не откривам два конкретни аромата, които търся.

# 52
  • Мнения: 642
На 19.02 е края на промоцията на тестери в Парфимо. Сигурно ще пуснат намаления за 8 март. Харесах си няколко неща от тестерите и сега се чудя, дали цените ще останат същите и да чакам още предложения, или да поръчвам.

# 53
  • София-Младост
  • Мнения: 23 338
За какво им е този чат на парфимо като не отговарят. Метнах един тестер аз на Mademoiselle Rocha.

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Ако днес си им писала, нормално е да не отговарят- днес почиват.

# 55
  • София-Младост
  • Мнения: 23 338
В петък в работно време беше, обадете се на тел. 0700 *** ми отговори автоматично.

# 56
  • Мнения: 2 165
Доволна съм от parfum-bg.com, Elinor и Парфимо. Напазарувах доста от Парфимо, ще чакам пак по големи промоции:)

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Момичета, влезнах в Д&П да разгледам и гледам - Шанел - Кенди...Open Mouth ...какво е това чудо, за пръв път чувам такъв парфюм..? Някой пробвал ли го е, има ли впечатления?


едит: Извинявам се, че съм го постнала в грешната тема, не съм погледнала въобще, че е тук. Simple Smile

Последна редакция: пн, 18 фев 2019, 14:45 от sunattraction

# 58
  • Мнения: 546
Момичета, влезнах в Д&П да разгледам и гледам - Шанел - Кенди...Open Mouth ...какво е това чудо, за пръв път чувам такъв парфюм..? Някой пробвал ли го е, има ли впечатления?

Е, какво да е? Измислица от изтока...Ментак

# 59
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, влезнах в Д&П да разгледам и гледам - Шанел - Кенди...Open Mouth ...какво е това чудо, за пръв път чувам такъв парфюм..? Някой пробвал ли го е, има ли впечатления?

Шанел дали знае, че имат такъв парфюм?
Simple Smile

Дошла ми е първата поръчка от Парфимо, но до другия понеделник няма да мога да я видя. Надявам се, всичко да е ок.

Общи условия

Активация на акаунт