На пазар във Варна - Тема 52

  • 40 196
  • 734
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 10 818
Този магазин не е ли Roxyma Dream?
Роксима дрийм е на светофара. Вярно, че там също има велоалея... Simple Smile
Въпросния Tac е като се тръгне от Райфайзен надолу, по велоалеята към Общината.  
Слагам и импровизирана карта

Последна редакция: пн, 25 мар 2019, 21:04 от Elimelihubaveli

# 196
  • Варна
  • Мнения: 300
Химическо чистене в центъра, искам да занеса яке

На адвокатската градинка, мисля че улицата беше Драгоман. Също и до  старата централна баня - гъбата, улицата е Стефан Стамболов 12. Това са две ателиета на една фирма. Не че съм свръхдоволна, но са ми близко и ако няма специфично замърсяване на дрехи - стават. "Багра", от които съм по доволна са на Ген. Колев 5, на ул Свети Климент 16 също имат ателие

# 197
  • Мнения: 11 747
Съвсем до нас имаме и Свежест и Багра химическо истене, все съм се чудила кое да избера, не съм ги ползвала до сега, но искам да си дам някои зимни връхни дрехи. Значи Багра е по- добре, казвате?

# 198
  • Варна
  • Мнения: 300
Съвсем до нас имаме и Свежест и Багра химическо истене, все съм се чудила кое да избера, не съм ги ползвала до сега, но искам да си дам някои зимни връхни дрехи. Значи Багра е по- добре, казвате?

Мнението ми е субективно, но ако не бързам и не гледам да ми е най близко, определено ще е Багра - от тях съм по доволна, става въпрос за чистене на пухени якета.

# 199
  • Мнения: 11 747
Точно пухено яке и аз. Благодаря! Ще пробвам.

# 200
  • Мнения: 11 338
Ходихте ли в новият МОЛ? Stuck Out Tongue Winking Eye Нещо интересно? Намалено?
Аз ще го посетя, но поне след месец Grinning

# 201
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, къде във Варна продават хубаво кафе на зърна? Търся магазинчета с много видове кафе, от които можеш да си правиш различни комбинации. Виждала съм, но когато ми трябват не мога да се сетя къде Rolling Eyes

# 202
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Ходихте ли в новият МОЛ? Stuck Out Tongue Winking Eye Нещо интересно? Намалено?
Аз ще го посетя, но поне след месец Grinning

Влез във фейсбук на Нова Варна, има доста инфо. Grinning

Аз вероятно утре ще се прежаля да отида, най-вече заради 15% на всичко в ДМ.

# 203
  • Мнения: 11 338
На Колхозния пазар в един от блока продават видове кафе и чай.

# 204
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Момичета, къде във Варна продават хубаво кафе на зърна? Търся магазинчета с много видове кафе, от които можеш да си правиш различни комбинации. Виждала съм, но когато ми трябват не мога да се сетя къде Rolling Eyes
Има едно магазинче над спирка Дубровник. Мисля, че е почти на ъгъл, втората пресечка. Ако не се лъжа първата е без изход за МПС. Като отиваш нагоре към Била е отляво. Изглежда ми по-скоро, като специализиран магазин за алкохол и кафе. Дано си ме разбрала.

# 205
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
 Къде около Варна, мога да закупя прясно овче мляко ?Директно от фермера.

# 206
  • Мнения: 581
Къде около Варна, мога да закупя прясно овче мляко ?Директно от фермера.

На Синия пазар бабите носят и овче и козе мляко.

# 207
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
 Искам да е директно от производителя.За краве мляко имаме фермер,но за овче не.

# 208
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Искам да е директно от производителя.За краве мляко имаме фермер,но за овче не.

преди няколко години в Свободния кооператив имаше производител на овче мляко, тази година не съм се интересувала.
А познат на мъжа ми ни беше взел овче сирене от с. Константиново, може да се разходите и да разпитате.

# 209
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
 Много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт