Не мога да се отърва от колита - 3 тема

  • 2 704
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 880
Нексиум помага ли при газове в тънките черва?
Този комфортекс го гледам и аз, но се тревожа малко с рициновото масло в него да не ме разхлаби🤔🙃

# 16
  • Мнения: 8 763
Преди постоянно имах в себе си Комфортекс за смучене с лайм , изобщо не ме разхлабаше, но ми действаше по-добре от капсулите Комфортекс.

С Нексиум получавам облекчение, когато имам киселини, гадене и газове. Взимам 40 мг.

# 17
  • Мнения: 16
Явно заседяването е проблем при Колита. И аз съм с  оплаквания отскоро, тежест, болки, запек. Пия прокомбо, уж действа, но за 2-3 седмици, после действието му отслабва. Опитавах да сменя с друг, но е тегаво. А комфортекса пия дражета след ядене, и там така, за момент има ефект, за момент няма.

# 18
  • Мнения: 5
Аз бях с гастроентерит, колит и остър гастрит, че се излекувах без лекарства и за кратко време, а Вие не можете. 🤣 Погледнете се в огледалото с високо вдигната глава, усмехнете се и се стегнете. Това е колит, а не смъртоносна и неизлечима болест. Единственият начин да се излекувате напълно е здравословният начин на живот(главно храненето). Спазвайте режим, движете се повече и след 1-2 седмици няма да имате никакви оплаквания. Успех!

# 19
  • Мнения: 103
Здравейте! При колит имате ли жълти и мазни изпражнения?

Общи условия

Активация на акаунт