Д-р Станислав Славчев [АГ Окръжна болница Варна] - 4

  • 16 633
  • 135
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 14
Благодаря Simple Smile

Бутилка хубаво уиски и кутия бонбони. Също така е фен на  отбор Барселона Simple Smile

# 121
  • Мнения: 635
Здравейте, някоя от вас знае ли дали прави операция за поставяне на платно, пластика при пролапс?

# 122
  • Мнения: 63
Здравейте, някой има ли представа защо първия свободен час за д-р Славчев е 14ти Януари. Това реално ли е? Ясно че е доста известен и търсен но час за след 3 месеца? Как би стоял въпроса с женските консултации, в които часовете са за след месец. Т.е ако искам да ми води женската консултация след три месеца аз вече ще съм пропуснала и първата фетална и още поне един преглед. Водил ми е женска консултация преди 3 години и беше доста по-нормално с часовете. Е чакаше се доста пред кабинета.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 25 236
В четвъртък, петък и събота редовно се освобождават часове от днес за утре или от днес за днес, вижте тогава. Това за първи преглед, иначе предполагам, че часовете за ЖК си вървят ежемесечно, както си трябва. В супердок би трябвало да остават "свободните".

# 124
  • Мнения: 63
В четвъртък, петък и събота редовно се освобождават часове от днес за утре или от днес за днес, вижте тогава. Това за първи преглед, иначе предполагам, че часовете за ЖК си вървят ежемесечно, както си трябва. В супердок би трябвало да остават "свободните".
Тези, които се освобождават отразяват ли се в супердок? Или по скоро да звъня на регистратурата в МЦ Св. Анна или другаде? Преди имаше нещо като секретарка, която оправя документално нещата и те даваха час за следващата консултация.

# 125
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Отразяват се в Супердок, да. Дебнѝ и запазвай. Вече за ЖК едва ли ще запазваш през Супердок.

# 126
  • Варна
  • Мнения: 212
За женска консултация часовете продължава да ги дава Соня.

# 127
  • Мнения: 8 758
Във фейсбук групата погледнете, там често се разменят часове.

# 128
  • Мнения: 63
Във фейсбук групата погледнете, там често се разменят часове.
 
А коя е групата?

# 129
# 130
  • Мнения: 7
Здравейте на всички настоящи и бъдещи майки , имам въпрос към вас интересуваме това дали има или е имало майки болни от Епилепсия ,  които са  следели бременноста си при Доцент Станислав Славчев винаги чета положителни коментари за него и това колко е добър в работата си , но не знам дали да се доверя и аз притесняваме ме болеста ми не нещо друго просто защото бременност и епилепсия не е нещо малко  !

# 131
  • Мнения: 1 421
Има ли майки с тромбофилия, които са се следели при доцент Славчев ? С първата бременност идея си нямах,че имам тромбофилия и при него отидох към края на бременността. Главна заради самото раждане. АГ при която ходя миналата седмица ме стъписа като ми каза, че не ги разбира много мутациите ми и ей така ми изписа Натаспин (все му бъркам името, или настрапин). Януари месец имаме много дълго чакан час при доцента и тъй като искам на 2 места да се следя (имам 1 спонтанен аборт края на август), искам едното място да е при доцента. И после пак той да изражда, за да е наясно с цялата картина.

# 132
  • Мнения: 1 804
Обърнете се към хематолог.

# 133
  • Мнения: 1 432
Здравейте,
знаете ли дали доц.Славчев извършва  колпоскопия?

# 134
  • Мнения: 375
Здравейте, има ли мами, родили скоро естествено при доц. Славчев, моля да споделите как е минало. Второ раждане ми е, но се притеснявам да не ме остави да се мъча супер много, изобщо всяка информация е добре дошла.

Общи условия

Активация на акаунт