Д-р Станислав Славчев [АГ Окръжна болница Варна] - 4

  • 16 514
  • 135
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 25 212
тези контролни прегледи не ти ли се полагат в болницата, а не в кабинета? Винаги при изписване от болница пише, че имаш право на два контролни прегледа, там на място. А прегледът при проследяващия лекар около 40 дни след раждането си е отделно, той е в кабинета. Най-добре му се обади или пиши на Соня.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 358
тези контролни прегледи не ти ли се полагат в болницата, а не в кабинета? Винаги при изписване от болница пише, че имаш право на два контролни прегледа, там на място. А прегледът при проследяващия лекар около 40 дни след раждането си е отделно, той е в кабинета. Най-добре му се обади или пиши на Соня.
Честно казано и аз се колебая дали доц. Славчев или който и да е от родилното може да извърши този преглед. Май ще звънна на Соня наистина. Simple Smile

# 92
  • Варна
  • Мнения: 212
Прегледите са около две седмици след раждането и около 40-я ден. Водят се вторични прегледи. Но трябва да му се обадиш да се разберете къде да те прегледа, дали в гиникологията или в кабинета. Имай в предвид, че ако те извика в кабинета ще чакаш доста, защото ще си без час, а напоследък първо влизат всички по списък.

# 93
  • Мнения: 287
Току-що отмених преглед за утре. Някой, ако има нужда, нека се възползва.

# 94
  • Мнения: 7
Здравейте , някой от вас знае ли д-р Славчев има ли частен кабинет и къде се намира. И ако има как мога да се свържа с него?

# 95
  • Мнения: 29
Здравейте! Доц. Станислав Славчев преглежда в жълтата сграда, която се намира на кръстовището на ул. Ген. Колев и бул. Цар Освободител, в двора на Окръжна болница, ет. 2, ст. 205. Може да си запазите час през superdoc.bg.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Здравейте , някой от вас знае ли д-р Славчев има ли частен кабинет и къде се намира. И ако има как мога да се свържа с него?
Нв, няма друг кабинет, освен този в МЦ "Св. Анна" (жълтата сграда в двора на ОКРБ). Там преглежда и без направления, т.е. "на частно".

# 97
  • Мнения: 7
Да но има чак часове за след 8декември, а на мен ми е по наложащто и не ми се чака . Някой знае ли дали преглежда и извънредно. Или да ми предложите някой друг специалист . Дори и частен кабинет.

# 98
  • Мнения: 29
Estrell@, следете графика. Доста често се освобождават часове в последния момент.

# 99
  • Мнения: 287
Да но има чак часове за след 8декември, а на мен ми е по наложащто и не ми се чака . Някой знае ли дали преглежда и извънредно. Или да ми предложите някой друг специалист . Дори и частен кабинет.

Аз бих ви препоръчала д-р Желязкова. При нея се следих и съм много доволна. Винаги, когато съм имала притеснение, ме е викала веднага да отида и ако е спешно, не чакам на опашката. Пуска много изследвания,  гледа всичко, изписва само необходимото и следи много внимателно, затова й прегледите са по-дълги и се чака.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 91
Момичета,в 8 месец съм и избрах да раждам с помощта на доктор Славчев.Бях на преглед и Соня ми даде един талон с час и дата когато пак трябва да отида,но забравих да попитам дали отново трябва да си записвам час през супердок.Знаете ли как се процедира.И другият ми въпрос е дали при нормалното раждане мога да избера с епидурална упойка?

# 101
  • Варна
  • Мнения: 212
Щом ви е дала талонче с час и дата, не е необходимо да записвате друг час.

# 102
  • Варна
  • Мнения: 91
Много Ви благодаря за отговора Simple Smile Весели празници!
Щом ви е дала талонче с час и дата, не е необходимо да записвате друг час.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 212
Весели и на вас, и леко раждане Simple Smile

# 104
  • Мнения: 2
Здравейте, бъдещи и настоящи мами! В края на 8 месец съм и ще раждам при доц. Славчев. Въпросът ми е, знаете ли как протича самото раждане, особено в тази обстановка в момента. Колко струва избора на екип, списъци и т. н. Опитах се да изкопча информация от него последния път, но ми каза, че било рано още, като вляза в 9м. ще си говорим пак. Потвърди за списъка, че е същия от сайта. Знам, че ще ми обясни всичко, но ми се иска да видя и мнение на родили наскоро при него. Благодаря предварително? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт