ДУБАЙ - тема 14

  • 49 472
  • 836
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 291
Искам да попитам, летялите до Дубай с Wizz air, дали на някой са му променяли датите на полетите?  Преди често летях с тях из Европа и често се случваше да сменят дата или час на полета. И понеже сайта, през който се каня да резервирам хотела, има наказателна такса за канселиране и промени, та се чудя дали и как да действам. Тази авиокомпания си е известна с постоянните промени в разписанията, но тайно се надявам с Дубайските полети да няма такива екстри.

# 331
  • Мнения: 3 925
Не са ми отменяли на мен, но аз лично с тях не бих рискувала да резервирам хотел без опция за безплатно анулиране. Просто като нискобюджетна нищо чудно да се случи.

# 332
  • Мнения: 142
Добър вечер момичета, искам да питам понеже се притеснявам от това да купувам ваучери за входни такси на атракциите, да запазвам часове и да чакам потвръждения, може ли да се купи билет на място ? Много ли се оскъпява ?

# 333
  • в белята
  • Мнения: 536
Някъде мярнах ,че не давали вече абаи в джамията.Дали е вярно?И ако да от къде  и колко ли струва една абая - аз дълги рокли нямам нито пък широки панталони .....

# 334
  • Мнения: 57
Добър вечер момичета, искам да питам понеже се притеснявам от това да купувам ваучери за входни такси на атракциите, да запазвам часове и да чакам потвръждения, може ли да се купи билет на място ? Много ли се оскъпява ?

Ако ползваш приложението кобоне, след няколко минути получаваш ваучера и можеш да го принтираш, когато поискаш. Аквариума и Бурж Халифа бяха по-скъпи на място, но не помня с колко. Ако отидете на круиз по Марината на самата алея има много хора, които ви приканват да се присъедините към круиза, които те обслужват, но цената беше около 150дрх на човек, докато през кобоне е 100 дрх.

# 335
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Аз разходка с кораб по Марина взех от Кобон за 60 дирхама. Март месец.

# 336
  • Мнения: X
Круиза заслужава ли си?Разбрах ,че включената вечеря не била за препоръчване,предимно люта.
Понеже и ние ще ходим на по две екскурзии дневни се чудя какво да приготвям като ръчна чанта-раница мисля че е най-удобно.

# 337
  • Мнения: 57
Ние, когато бяхме на круиза включената храна и напитки лично според мен не струват. Предимно люта храна, не много вкусна, а напитките в едни мини чашки за една глътка и трябва да викаш всеки път сервитьора, за да ти налее... на мен лично след втория път ми стана неудобно. Но за сметка на това гледката, която се открива пред теб си заслужава.

# 338
  • Мнения: 73
@Daniela_G На мен и съпругът ми много ни хареса круиза по Марината. Има различни фирми, които предлагат такива разходки.
На нас храната ни хареса, а и като цяло арабската храна си е леко пикантна, но имаше и такава, която не беше. Изборът беше богат на различни ястия. За напитки освен водя нямам спомен да се предлагаха, може би някакъв сок, но ние не пием и не съм обърнала внимание Simple Smile На нас ни оставиха цяла бутилка с вода на масата и не се е налагало да си искаме допълнително Wink
@elzbieta- не ми се е случвало до сега да ни отменят или променят полет на Wizz air, но не знам дали сме най-сигурните източници на достоверна информация, защото ние летим само 2 пъти годишно с тях и то различни дестинации. За Дубай нямаше проблеми с полета ни нито на отиване, нито на връщане. Преди няма месец, пак ги използвахме и всичко беше точно Simple Smile

# 339
  • Мнения: 27
Може ли някой да ми препоръча фирма за Сафари с вечеря, която е използвал и сте останали доволни--през Кобон или подобните сайтове. Държа да е с взимане от хотела... Благодаря ви предварително...

# 340
  • Мнения: 2 231
Може ли някой да ми препоръча фирма за Сафари с вечеря, която е използвал и сте останали доволни--през Кобон или подобните сайтове. Държа да е с взимане от хотела... Благодаря ви предварително...
Букнала съм Сафари за утре следобед за мои приятели. Като се върнат ако е читаво ще пиша....... Иначе взимат от хотела и на добра цена...

# 341
  • Мнения: 341
Може ли някой да ми препоръча фирма за Сафари с вечеря, която е използвал и сте останали доволни--през Кобон или подобните сайтове. Държа да е с взимане от хотела... Благодаря ви предварително...
Аз букнах през dubailocaltours.Цената беше към 26 паунда на човек. Взеха ни от хотела точно навреме и джипът беше само за нас( 5 човека група). Шофьорът се съобразяваше с моите желания( понеже ме беше шубе и не исках да прекалява с екшъна). Доволна бях и от програмата в лагера- камили, къна, храна, шоу. През интернет купих пакета. Бяха се обадили на рецепция, че има група от хотела и на мен ми звъннаха от рецепция и ми пратиха пиколо с писмо- напомнянка за час на тръгване.

# 342
  • Мнения: 27
Може ли някой да ми препоръча фирма за Сафари с вечеря, която е използвал и сте останали доволни--през Кобон или подобните сайтове. Държа да е с взимане от хотела... Благодаря ви предварително...
Аз букнах през dubailocaltours.Цената беше към 26 паунда на човек. Взеха ни от хотела точно навреме и джипът беше само за нас( 5 човека група). Шофьорът се съобразяваше с моите желания( понеже ме беше шубе и не исках да прекалява с екшъна). Доволна бях и от програмата в лагера- камили, къна, храна, шоу. През интернет купих пакета. Бяха се обадили на рецепция, че има група от хотела и на мен ми звъннаха от рецепция и ми пратиха пиколо с писмо- напомнянка за час на тръгване.
     

Благодаря ви много... Още сега ще разгледам 😊

# 343
  • Мнения: 73
Може ли някой да ми препоръча фирма за Сафари с вечеря, която е използвал и сте останали доволни--през Кобон или подобните сайтове. Държа да е с взимане от хотела... Благодаря ви предварително...

Здравейте,
ние използвахме услугите на Rayna tours за сафари и останахме много доволни. В сайта им има много голямо разнообразие от екскурзии, може дори да се купуват комбо билети за няколко различни екскурзии, което си излиза доста изгодно. Нашето сафари беше с pick up от хотела, в който бяхме настанени, като преди това ни се обадиха по Whatsapp да ни кажат, че пътуват към нас, а вечерта преди сафарито ни изпратиха съобщение, в какъв времеви период да имаме готовност.
Колите има са хубави, бяхме 6 човека и също много съобразителни със скоростта. Всички искаха по екстремно преживяване по пясъчните дюни, а само едно от момичетата не беше съгласна и той се съобрази с нея Simple Smile
В лагера имаше организирана хубава вечерна програма, като залезе слънцето, а преди това яздихме камили, рисунки с къна, наргилета и достатъчно време за снимки преди и по залез слънце Wink

# 344
  • София
  • Мнения: 496
Също да потвърдя за Raynatours

Общи условия

Активация на акаунт