ДУБАЙ - тема 14

  • 49 574
  • 836
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 582
Bebinka93 забранила си ЛС и няма как да ти отговоря ако не си смениш настройките 🙂

# 646
  • Мнения: 142
Bebinka93 забранила си ЛС и няма как да ти отговоря ако не си смениш настройките 🙂
съжалявам ☺️ оправих си го вече

# 647
  • Мнения: 18
Здравейте,да попитам някой може ли да ми каже повече за хотел Al Jawhara Gardens-мисля,че се намира в Дейра.По конкретно:как е чистотата,има ли wi-fi,климатика регулира ли се от стаята/разбрах,че в някой хотели не може, и е доста  намалена температурата от центр климатизация на хотела/.
И изобщо каквото се сетите като информация,от тези които са го посещавали.

# 648
  • Мнения: 738
Здравейте,да попитам някой може ли да ми каже повече за хотел Al Jawhara Gardens-мисля,че се намира в Дейра.По конкретно:как е чистотата,има ли wi-fi,климатика регулира ли се от стаята/разбрах,че в някой хотели не може, и е доста  намалена температурата от центр климатизация на хотела/.
И изобщо каквото се сетите като информация,от тези които са го посещавали.
Защо не проверявате хотелите в tripadvisor?

# 649
  • Мнения: 582
Здравейте,да попитам някой може ли да ми каже повече за хотел Al Jawhara Gardens-мисля,че се намира в Дейра.По конкретно:как е чистотата,има ли wi-fi,климатика регулира ли се от стаята/разбрах,че в някой хотели не може, и е доста  намалена температурата от центр климатизация на хотела/.
И изобщо каквото се сетите като информация,от тези които са го посещавали.

Дейра определено не е добър вариант. Последните коментари, които чух са за хотел Спектрум в Дейра - мръсно, хлебарки, строежи наоколо.

# 650
  • Мнения: 100
Има ли някой, който сега е в Дубай, да каже за времето. Аз ще ходя началото на март и мисля да си взема рокли, поли, къси панталони, дали няма да умра от студ 😁В голяма дилема съм какви дрехи да си взема

# 651
  • Мнения: 9 905
Ще е топло вече, около 30 градуса и повече.
Правилото тук е - летни дрехи + един кат с дълъг крачол(дънки) и дълъг ръкав(жилетка). Големи тънки шалове винаги влизат в употреба. Ако нямате, във всеки Карфур има евтини по 10-15 дирхама

# 652
  • Мнения: 582
През деня е топло - става за къс ръкав, но в моловете и вечер е около 18градуса
Аз си носех тънко кожено яке за вечерите навън и за в моловете и в метрото. В метрото и в автобусите е голям студ
Има ли някой, който сега е в Дубай, да каже за времето. Аз ще ходя началото на март и мисля да си взема рокли, поли, къси панталони, дали няма да умра от студ 😁В голяма дилема съм какви дрехи да си взема

# 653
  • Мнения: 3 952
Ние бяхме ноември, когато навън беше много горещо, но в моловете и такситата ми ставаше студено. Особено ако седнем да хапнем и не се движим си беше доста неприятно. Един шал би свършил чудесна работа в такъв случай.

# 654
  • Монтана
  • Мнения: 499
Ние пътуваме на 03.03 живот и здраве

# 655
  • Мнения: 20
Здравейте, дами!!! Пътувам другиден и нямам много време да чета в старите теми, защото съм с малко дете! С екскурзия сме и ни пратиха имейл за организирането на пътуването. Странното, което беше е че бяха споменали да не носим къси поли, панталонки и тн.. нооо от Инстаграм профилите на други дами и госпожи, виждам обратното, пък и все пак сме туристи и времето ще е хубаво....Simple Smile Вие имали ли сте проблем с облеклото?

# 656
  • Мнения: 3 952
Няма проблем да носите къси поли и панталони, стига да е в рамките на разумното. За джамията в Абу Даби има изискване за облеклото. Ако ще ходите там си предвидете дълъг панталон/пола, дълъг ръкав и шал за главата.

# 657
  • Монтана
  • Мнения: 499
На кой терминал пристига полета на Уиз?

# 658
  • Мнения: 11
Добре ли е да се ходи с дълъг панталон или трябва и пола да си взема

# 659
  • Мнения: 272
Аз бях с пантолонки малко под коляното, не съм слагала по - къси. Но много жени имаше с голямо деколте и много къси панталонки. Това по - време на рамадана.
А за джамията в Абу Даби дават дрехи, както за жените така и за мъжете. Според мен няма нужда да се навличаш за там, но всеки си знае.

Общи условия

Активация на акаунт