ДУБАЙ - тема 14

  • 49 404
  • 836
  •   1
Отговори
# 705
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ето и продължението на пътеписа ми за Дубай, този път за качването на Бурж Халифа и посещението на Дубай Аквариум. Следващия ще бъде за Абу Даби Wink

http://mywayoftravelblog.com/2020/02/26/%d0%b4%d1%83%d0%b1%d0%b0 … 0%b5%d1%82%d0%b8/

# 706
  • Мнения: 142
Момичета моля ви помогнете ми как да подредя програмата си за да успеем да видим всичко което искаме... нещата който искаме да видим: качване на бурдж калифа и фонтаните + мола, хотел атлантис+ палмата, дубай марина,бурдж ал араб,мадинат джумейра,градините на дубай,пазара за злато и абу даби.Постижимо ли е за изпълнение? Имаме на разположение 4 дни при който , първия ден имаме сити тур и рамката със агенция. Ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете да подредя програмата 🤗😘

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 20:53 от bebinka93

# 707
  • Мнения: 9 903
Момичета моля ви помогнете ми как да подредя програмата си за да успеем да видим всичко което искаме... нещата който искаме да видим: качване на бурдж калифа и фонтаните + мола, хотел атлантис+ палмата, дубай марина,бурдж ал араб,градините на дубай и абу даби. Имаме на разположение 4 дни при който първия имаме сити тур и рамката със агенция. Ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете да подредя програмата 🤗😘
2 ден започвате с Miracle gardens(най-ранният час да избегнете горещината), после Буж ал араб с джумейра(долу-горе обед и ранен следобед) нататък Дубай мол, кула-фонтани.
3 ден Абу Даби
2 и 3 ден може да се разменят
4 ден Атлантис и палмата(не знам какво точно ще правите там), златен сук, Дубай марина следобед и отлитате.
Дубай марина може и късно вечер след Абу даби или по-скоро още първия ден след фирмените мероприятия.

# 708
  • Мнения: 148
Ние ходихме до Атлантис,ако няма да влизате в Аквапарка им е загуба на време,виждаш от вън и вътре във фойето и това е.Има мн клипове в youtube за Атлантис гледате и все едно сте били там Wink Дубай Марината я видяхме от Атлантис вечерта (за мен не е нищо особено) високи сгради,които светят вечерта...

# 709
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Да попитам... На някой да му е отменен или променен полета с Флай Дубай?!?

# 710
  • София
  • Мнения: 378
Нашия за сега не . Защо?

# 711
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Заради ситуацията с коронавируса... най-вече се чудех...

# 712
  • Мнения: 22 865
Вчера се върнахме от Дубай.Там няма никакви оризнаци, че
хората са притеснени.Носещи маски почти не видях.Някой и друг китаец на летището.
Така че истерия няма, отменени полети няма.
Искам само да кажа да внимавате при букване на билетите с Флай Дубай.
Системата им успя да ни прецака и платихме багажът (20кг) на връщане по 17 евро на кг.Билетите ни излезнаха златни!
Оказа се, че сме купили багаж само на отиване, а на връщане не ни даде.Нито багаж, нито храна.
Нямахме време да се разправяме.

# 713
  • Мнения: 581
Странно! С маски имаше хора и на летището и в метрото о на Буржа и в джамията. Маските навсякъде са изчерпани като при нас. В официалният сайт на Емирствата можете да следите актуалната информация. Добре, че поне спряха всички полети от и до Китай.

Вчера се върнахме от Дубай.Там няма никакви оризнаци, че
хората са притеснени.Носещи маски почти не видях.Някой и друг китаец на летището.
Така че истерия няма, отменени полети няма.
Искам само да кажа да внимавате при букване на билетите с Флай Дубай.
Системата им успя да ни прецака и платихме багажът (20кг) на връщане по 17 евро на кг.Билетите ни излезнаха златни!
Оказа се, че сме купили багаж само на отиване, а на връщане не ни даде.Нито багаж, нито храна.
Нямахме време да се разправяме.

# 714
  • Мнения: 22 865
Ами аз казвам моите наблюдения, от понеделник до петък бях там.
Аз самата носех маска на летището и в самолета, но там бяха единици носещите.
Никой от паспортен контрол не носеше, например.
Повечето с маски бяха европейци или китайци.Имаше и тук-таме местни, но във вторнк бе ветровито и имаше пясъчна буря, та затова ги носеха, на открито.

# 715
  • Мнения: 9 903
Кой е официалният сайт на емирствата? Hushed
И не, не са спрени всички полети до Китай.
Просто няма истерия.

# 716
  • Мнения: 581
https://www.thenational.ae/uae/coronavirus-uae-suspends-flights- … -beijing-1.973591

Към 08.02. още масово персонала в заведенията (Дубай мол например)и в хотелите бяха с маски, което е добре. Истерията я има и то в световен мащаб предвид бързото разрастване на заразените.

Кой е официалният сайт на емирствата? Hushed
И не, не са спрени всички полети до Китай.
Просто няма истерия.

# 717
  • Мнения: 22 865
Ами аз не знам в кой Дубай мол бях, но хора с маски почти нямаше!🙄 Няма как да кача клип.
В нашия хотел също.В Марина мол също.

# 718
  • Мнения: 581
Аз имам снимки, но идеята не е да спорим, а да сме полезни. Дано спре да се разраства заразата!
Приятни емоции на всички, на които им предстои пътуване!

Ами аз не знам в кой Дубай мол бях, но хора с маски почти нямаше!🙄 Няма как да кача клип.
В нашия хотел също.В Марина мол също.

# 719
  • Мнения: 581
https://www.government.ae/en/media/news

Това е официалният сайт на ОАЕ.

Общи условия

Активация на акаунт