ДУБАЙ - тема 14

  • 49 375
  • 836
  •   1
Отговори
# 690
  • Монтана
  • Мнения: 499
Някой знаели пеещите фонтани до колко работят вечер?

# 691
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Някой знаели пеещите фонтани до колко работят вечер?

мисля, че в 11 беше последното представление

# 692
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
Мен лично пък най-много ме впечатли Бялата джамия в Абу Даби. Обаче посещение ще Ви отнеме поне половин ден....

# 693
  • Мнения: 142
Здравейте, след като вече 5 пъти пращам познати на Сафари с една фирма, мога да кажа, че всички са доволни до 1 общо към 15 човека вече, затова мога да Ви препоръчам тях, ако се чудите и искате да си резервирате сафари сами.
Уговорката става по Wats up, а цената се заплаща в деня на Сафари в брой на шофьора. Точни и коректни са (Изпробвано)
https://www.facebook.com/uaedesert/
Това им е страницата във фейсбук.
00971 54 720 5175 Sohan
Запознахме се тук в темата с едни прекрасни дами, които също бяха на Сафари с тях.
Цената бих казала, че е много добра, в момента е топ сезон 120 дирхама с взимане и връщане от всяка точка в Дубай плюс всичко включено, което се предлага и в другите кампове и фирми..
Резервация 2-3 дни в аванс само по уотс ъп.
Приятен ден и хубава почивка в Дубай на всички 🤗
Надявам се админ не счита поста ми за спам.....
благодаря за линка 😊 а има ли опция със взимане от хотела ?

# 694
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Флай Дубай от кой терминал излитат/кацат от/в София?!?

# 695
  • Мнения: 22 847
Флай Дубай от кой терминал излитат/кацат от/в София?!?
Т2, току-що ми пратиха бордната карта

# 696
  • Мнения: 2 231
Здравейте, след като вече 5 пъти пращам познати на Сафари (Изпробвано)
https://www.facebook.com/uaedesert/
Това им е страницата във фейсбук.
00971 54 720 5175 Sohan
Запознахме се тук в темата с едни прекрасни дами, които също бяха на Сафари с тях.
Цената бих казала, че е много добра, в момента е топ сезон 120 дирхама с взимане и връщане от всяка точка в Дубай плюс всичко включено, което се предлага и в другите кампове и фирми..
Резервация 2-3 дни в аванс само по уотс ъп.
Приятен ден и хубава почивка в Дубай на всички 🤗
Надявам се админ не счита поста ми за спам.....
благодаря за линка 😊 а има ли опция със взимане от хотела ?
Да цената 120 дирхама е с взимане и връщане с джип от/до хотела, всяка локация в Дубай не зависи в кой край сте 😎
За деца според години има отстъпка.

# 697
  • Мнения: 31
Освен rentalcars можеш да провериш и в autoeurope и economycarrentals. Дават различни цени  и различни депозити за едни и същи фирми. Ние взехме кола на Europecar през сайта на autoeurope, като и цената там беше най ниска, и депозита беше 1000 AED, докато за същия период  и същата фирма и кола, например през rentalcars депозита беше 1600AED. От тази година казаха, че вече не трябвала международна книжка. Четете подробно условията, понеже  някои фирми искат допълнително такса за взимане на колата от летището. 

На сайта на Europecar все още пише, че се изискват международни книжки. Те ли са ви казали, че вече не изискват и вие без междунарждна книжка ли взехте колата?

# 698
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравейте! Два бързи въпроса от мен:
1. Флай Дубай мерят ли куфарите колко са тежки? Нашият сега е 7.200 кг. и се чудя точно до 7 кг. ли трябва да е или 200 гр. не са проблем?
2. На сафарито в пустинята някой да е виждал змия? Мъжът ми има страшна фобия и като чуе пустиня и веднага си представя змии та се питам виждали ли сте?
Благодаря предварително за отговорите!

# 699
  • Мнения: 737
Здравейте! Два бързи въпроса от мен:
1. Флай Дубай мерят ли куфарите колко са тежки? Нашият сега е 7.200 кг. и се чудя точно до 7 кг. ли трябва да е или 200 гр. не са проблем?
2. На сафарито в пустинята някой да е виждал змия? Мъжът ми има страшна фобия и като чуе пустиня и веднага си представя змии та се питам виждали ли сте?
Благодаря предварително за отговорите!
Привет, мерят да и са стриктни.
Тук за големия багаж едвам ми го пуснаха 20.5 кг, но в Дубай не мина и трябваше да си доплатя 28евро за 1 кг extra weight

# 700
  • Мнения: 291
Освен rentalcars можеш да провериш и в autoeurope и economycarrentals. Дават различни цени  и различни депозити за едни и същи фирми. Ние взехме кола на Europecar през сайта на autoeurope, като и цената там беше най ниска, и депозита беше 1000 AED, докато за същия период  и същата фирма и кола, например през rentalcars депозита беше 1600AED. От тази година казаха, че вече не трябвала международна книжка. Четете подробно условията, понеже  някои фирми искат допълнително такса за взимане на колата от летището. 

На сайта на Europecar все още пише, че се изискват международни книжки. Те ли са ви казали, че вече не изискват и вие без междунарждна книжка ли взехте колата?
На гишето на Europecar, когато поискаха книжката на мъжа ми и той показа и двете /и нашенската, и международната/  те казаха, че и с двете става от началото на годината. И той се регистрира с бг книжката.

# 701
  • Монтана
  • Мнения: 499
Ще се радвам ако някой препоръча агенция за закупуване на туровете в Дубай

# 702
  • Мнения: 9 903
Ще се радвам ако някой препоръча агенция за закупуване на туровете в Дубай
Една търсачка пуснете първо.

# 703
  • Монтана
  • Мнения: 499
Някой който до месец е бил в Дубай самоорганизирано и е посетил Абу Даби,да ме насочи от къде,как и т.н се качва,слиза,спирки,автобус,метро ,цена на билет и т.н

# 704
  • Мнения: 581
С метрото до Ibn batuta. От там точно срещу мола е спирката на автобус 101 до Абу Даби. Обикновено има опашки от чакащи, като се напълни единия автобус, веднага идва следващия.

Някой който до месец е бил в Дубай самоорганизирано и е посетил Абу Даби,да ме насочи от къде,как и т.н се качва,слиза,спирки,автобус,метро ,цена на билет и т.н

Общи условия

Активация на акаунт