Румъния - 2

  • 72 253
  • 984
  •   1
Отговори
# 75
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Програмата така или иначе ви е страхотна!

# 76
  • Мнения: 228
Записвам се да следя темата. Ходили сме доста пъти до Букурещ, но все по задачи и без деца. Сега съм намислила да заведем децата (2,5 и 6 г.) на еднодневна ексурзия, но си мисля, че само докато стигнем (от Русе) и паркираме из центъра вече ще са капнали. Намерих в интернет един парк Комана, който е горе-долу на средата на пътя. Някой ходил ли е? Можете ли да споделите впечатления?

# 77
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Е вие стигнете ли до Русе сте стигнали кажи речи до Букурещ. След моста, пътят до Букурещ е супер, едни 60км са. Като ще е еднодневна екскурзия никакъв смисъл няма да спирате в село Комана и да губите време.

# 78
  • София
  • Мнения: 749
Зачетох се аз веднъж случайно в тази тема и не можах да се откъсна Simple Smile И след всички чудесни отзиви и предложения, нямаше как да не планирам и аз едно семейно пътуване за 4-те почивни дни по Великден. Сега обаче съм се притеснила от лудницата по пътищата която ни очаква предвид факта, че и там ще са почивни дни. Но по-големият ми проблем е дали в почивните дни ще работят Музеят на сетивата, Термите, Пелеш, които са задължителните спирки за децата.
Лиорена, ако можеш да помогнеш с инфо както винаги, ще съм благодарна! Впрочем аз те помня от зората на БГмамма в темите за Третата сливица и д-р Лолов, когото посетихме по твоя препоръка Simple Smile

# 79
  • Мнения: 228
То не е само село Комана. Има там голям резерват, езеро с лодки, въжен парк, музей на хартията с работилнички, манастир...Доста неща има да се правят и ще е по-различно от градска суетня, която и без това не съм сигурна, че много ще ги впечатли децата. Но се чудех има ли някой тук който го е посещавал да даде реални впечатления, да не разчитам само на интернет информация.

# 80
  • София
  • Мнения: 749
Пропуснах да кажа, че колажът с красоти от Румъния по-горе е страхотен!
Аз пък попаднах на тази статия от преди няколко дни също с уникална снимка и още "по-уникално" заглавие: https://money.bg/travel/neochakvanata-sasedka-na-balgariya-koyat … ampaign=incontent

# 81
  • Мнения: 46
Здравейте, предстои ни пътуване за концерта през юли и на нас. Обмисляме да останем 3-4 дни в Букурещ. Горе долу съм набелязала някои забележителности, но си мислех дали някой може да препоръча интересни ресторанти и кафенета, които си заслуажава да се посетят, попаднах на 18 lounge restaurant, но освен него не успявам да намеря. Благодаря предварително!

# 82
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Впрочем аз те помня от зората на БГмамма в темите за Третата сливица и д-р Лолов, когото посетихме по твоя препоръка Simple Smile


Ето това ме трогна наистина! Аз спрях мнооого отдавна да пиша активно, а има хора които още ме помнят Simple Smile ....

Ще се опитам да разбера кое как работи по Великден, но е крайно неподходящо време за път, имайки предвид, че без празници лудницата е пълна, а с празници е ад.

# 83
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Но се чудех има ли някой тук който го е посещавал да даде реални впечатления, да не разчитам само на интернет информация.

Ще се учудя (приятно), ако някой го е посещавал Simple Smile

# 84
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Здравейте, предстои ни пътуване за концерта през юли и на нас. Обмисляме да останем 3-4 дни в Букурещ. Горе долу съм набелязала някои забележителности, но си мислех дали някой може да препоръча интересни ресторанти и кафенета, които си заслуажава да се посетят, попаднах на 18 lounge restaurant, но освен него не успявам да намеря. Благодаря предварително!

Вижте този линк за всеки случай:

http://unveilromania.com/blog/the-7-coolest-rooftop-bars-in-bucharest/

# 85
  • София
  • Мнения: 749
Laughing
Впрочем аз те помня от зората на БГмамма в темите за Третата сливица и д-р Лолов, когото посетихме по твоя препоръка Simple Smile


Ето това ме трогна наистина! Аз спрях мнооого отдавна да пиша активно, а има хора които още ме помнят Simple Smile ....

Ще се опитам да разбера кое как работи по Великден, но е крайно неподходящо време за път, имайки предвид, че без празници лудницата е пълна, а с празници е ад.



Как няма да те помня, Лиорена, ти винаги си толкова активна, отзивчива, помагаща и не цепиш басма на малоумните Laughing

Сега по същество, хелп, защото съм в шок и ужас след като на сайта на Термите не ми дава да направя резервация за 27 или 28 април, дали не е защото са продали вече максимума билети за тези дни и затова не пускат повече или аз нещо съм в грешка, че тази част е само на румънски? А не са им почивни дни, това си го пише и на английски.

# 86
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Наистина не цепех бастма на идиотии 😂😂😂

За Великден имат специално работно време, затова не става онлайн за тия 2 дати

Ето:

# 87
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
27 април от 8 до 15, Галакси затваря в 14ч

28ми април от 14 до 24ч като Галакси затваря в 23ч.

Ето и отговор от Термите Simple Smile На секундата реагират като ги питам Wink

As those days are  legal holidays and the schedule is different, it is not possible to buy them online.

# 88
  • Мнения: 47 981
Ама то с резервации ли е?
Аз мислех след 2 май, дали ще е по спокойно

# 89
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Ама то с резервации ли е?
Аз мислех след 2 май, дали ще е по спокойно

След 2ри май ще е по-спокойно откъм хора.
Няма резервация. Има две опции: директна покупка онлайн билети Или покупка на билети на каса на място. Просто тези два дни са Великден с по-специален статут, празници, с променено работно време и затова онлайн няма опция за купуване. За след 2ри май няма проблем Wink

Общи условия

Активация на акаунт