Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Румъния - 2

• 36 321
  • 650
  •   1
Отговори
# 645
  • In transit
Благодаря!

# 646
  • Wonderland
Здравейте дами, другата седмица заминавам за две нощувки в Букурещ. Ще бъдем четири жени и се надявам да си изкараме супер. Ще пристигнем в сряда, която съм планувала за разходки по центъра и кафенета. Четеъртъка съм отделила за любимите Терми. Смятам да стоим там цял ден. В петък на тръгване ще посетим някой мол и се прибираме. От сега ми е притеснено за шофирането, че ще бъдем с моята кола. През 2019 бях там и трафикът беше убийствен, но се надявам да  нямам проблеми. Две от групата сме ваксинирани, а другите ще бъдат с PCR. Моля се само да не променят нещо докато заминем.

# 647
  • Букурещ
Здравейте дами, другата седмица заминавам за две нощувки в Букурещ. Ще бъдем четири жени и се надявам да си изкараме супер. Ще пристигнем в сряда, която съм планувала за разходки по центъра и кафенета. Четеъртъка съм отделила за любимите Терми. Смятам да стоим там цял ден. В петък на тръгване ще посетим някой мол и се прибираме. От сега ми е притеснено за шофирането, че ще бъдем с моята кола. През 2019 бях там и трафикът беше убийствен, но се надявам да  нямам проблеми. Две от групата сме ваксинирани, а другите ще бъдат с PCR. Моля се само да не променят нещо докато заминем.

Няма да променят нищо. Карайте внимателно. На 13.09 започна учебната година и трафикът вече е натоварен. Приятно изкарване!
Стискам палци тестовете да са отрицателни, защото да не ви разказвам какво се случи при мен в България. Обмислям и съд.

Иначе в Румъния се обмисля скоро въвеждането на сертификата за ресторанти, молове и нощни заведения, тестване всяка седмица, ако някой не иска ваксина, но на собствена сметка

Последна редакция: чт, 16 сеп 2021, 07:57 от Liorena

# 648
  • София
Бях този уикенд в Румъния.Ние минахме с ваксинационен сертификат.Спато на Термето беше топ,заведенията и живота си вървят-кеф ти барове,кеф ти дискотеки.Всеки интелигентен българин с ваксина може да отиде там и да живее като в 2019 година.
А всеки без ваксина има 24 часа да напусне страната транзитно или ако е с Писиар до 72

# 649
Термите работяяяят ли?

# 650
  • до морето
Бях този уикенд в Румъния.Ние минахме с ваксинационен сертификат.Спато на Термето беше топ,заведенията и живота си вървят-кеф ти барове,кеф ти дискотеки.Всеки интелигентен българин с ваксина може да отиде там и да живее като в 2019 година.
А всеки без ваксина има 24 часа да напусне страната транзитно или ако е с Писиар до 72
Много искам да науча от Вас , а как би живял неинтелигентен с ваксина?

Общи условия

Активация на акаунт