Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Интересно място в Холандия..

• 432
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте. Не съм обикаляла из тази държава, а се чудим с приятелка къде може да отидем, предложете интересни, приятни, хубави места, може и уютни хижи или нещо. И ние не знаем какво точно искаме затова питам тук. Ще се радвам на предложения за места където може да си прекараме приятно. Благодаря 🍀❤️

# 1
С тази корона май не е време за обикаляне. В Нидерландия има доста случаи, предстои предсрочна смяна на правителството. Повечето атракции са затворени, сезонът също не е особено туристически.
Иначе Ефтелинг, Уайлд лендс, речните круизи.

# 2
Здравейте. Не съм обикаляла из тази държава, а се чудим с приятелка къде може да отидем, предложете интересни, приятни, хубави места, може и уютни хижи или нещо. И ние не знаем какво точно искаме затова питам тук. Ще се радвам на предложения за места където може да си прекараме приятно. Благодаря 🍀❤️
Аз лично много се впечатли от Делфт.Няма много информация за този град но е прекрасен.Нше улучихме и празника на града и беше като приказка   - всички облечени в техните национални костюми,навсякъде прекрасния им порцелан( там е единствената действаща фабрика за известния син порцелан) музика,усмихнати хора....Абе,чудесно е.

# 3
  • София
Християния.

Общи условия

Активация на акаунт