Блефаропластика - 2 тема

  • 71 733
  • 732
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 449
Аз бих искала да видя снимки. Горна или долна Б правихте?

# 256
  • Мнения: 1 412
Горна и фиксиране на вежди

# 257
  • Мнения: 81
Горна и фиксиране на вежди

Какво значи фиксиране на вежди, браулифтинг ли? Каква е цената само за това?

# 258
  • Мнения: 1 412
1100 е всичко, не знам всяко поотделно каква цена е. Брау лифтинг е повдигане кожата на веждите и челото, а в моя случай само веждите са фиксирани с конец вътрешно. Дори и в епикризата пише “фиксиране на вежди”. Не знам да има друго наименование.

# 259
  • Мнения: 22 920
Honey, забранила си си съобщенията.Може и на мен да пратиш, моля!🤗

# 260
  • София
  • Мнения: 1 113
Honey, и аз не мога да ти пиша. Ще се радвам ако може и на мен да изпратиш снимки и да разкажеш подробно какво е усещането, защото именно това искам и аз да си направя.
Бързо възстановяване и благодаря BlushHug

# 261
  • Мнения: 1 412
оправих настройките. Усещането преди операцията е неприятно, защото виждаш излизат бинтовани преди теб, слагат ти абокат, обличат те с дрехи за операционна...болница. Минава обаче много бързо, слагат венозен седатив, който съвсем леко успокоява. В пълно съзнание си. Слагат местна упойка в клепачите (като зъболекарска упойка). В никакъв случай не е приятно, но е поносимо. След операцията ти слагат плътна тъмна превръзка на целите клепачи, около 24 часа нищо не виждаш. На другия ден ти я махат на контролния преглед. Знам, че ако съвсем не издържаш с напълно затворени очи може някак да махнеш една част от превръзката, но не е желателно, защото стават по- големи оттоци. Не ме е боляло в нито един момент. По- скоро изпитвам от време на време сърбеж около шева или лек дискомфорт. Но си спя. Слагам лед по 10 мин 3 пъти на ден 4-ти ден и чакам да ми манхат във вторник конците. Дано съм била полезна.

# 262
  • София
  • Мнения: 141
Honey моля и на мен снимки.Благодаря ти.Единствения ми страх от блеферото е точно момента в които трябва да съм "сляпа ",а имам плачевна нужда от горна и долна блеферопластика.Получавам тикове и чуство на задушаване като ми слагат мигли и трябва да стискам очите,и затова много ме е страх от тези тъмни превръзки

# 263
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
Honey, и аз искам снимки BlushБлагодаря.

# 264
  • Мнения: 2 228
Да разбирам ли,че с тази превръзка се прекарва една нощ в клиниката?

# 265
  • Мнения: 81
Honey моля и на мен снимки.Благодаря ти.Единствения ми страх от блеферото е точно момента в които трябва да съм "сляпа ",а имам плачевна нужда от горна и долна блеферопластика.Получавам тикове и чуство на задушаване като ми слагат мигли и трябва да стискам очите,и затова много ме е страх от тези тъмни превръзки

Ako искаш ми пиши на лични ще ти изпратя снимка на моите превръзки. Да, стоиш 1 ден с тях, но не си сляп, слага се на клепача, не на цялото око.

# 266
  • Мнения: 10 616
Honey, и аз искам снимки и информация за веждите. Колко ги вдигна, в коя част (средна, външна) как се преценява дали само веждата има нужда от повдигане или цялото чело и колко време се очаква да издържат конците?

# 267
  • Мнения: 1 412
@ ники28,
при мен превръзката беше плътна 24 часа. Беше на целите очи от челото до горната част на носа. Ако имаш такива панически състояния, предполам трябва да говориш с лекаря на когото се спреш. Сигурна съм, че ще ти измислят вариант. Явно не всички доктори слагат такива плътни превръзки.

@ Calabria,
не, не се седи в болницата 24 часа- оперират те, седиш около 30 мин след операцията с лед и те изписват да си отидеш вкъщи. На другия ден те викат на контролен преглед и махат превръзката.

@ zigizagi,
моите вежди не са вдигнати, а фиксирани. Т.е. там където си бяха и преди са, просто има конец от вътрешна страна, в който са като „закрепени“ в средата и във външния ъгъл. Не съм добре запозната с анатомията на лицето и не мога да кажа за какво точно са закрепени. Лекарят преценява какво и как да повдигне. Никой не ми е споменавал нищо за „давност“ на веждите и колко се очаква да издържат конците. Това, което ми казаха беше, че когато са така фиксирани няма да има повторно смъкване. Както знаете когато човек има анатомично склонност към спадане на клепачите, обикновено блефоропластиката има давност около 10 г., идеята е, че с това фиксиране няма да се стигне отново до „свличане“.

Успех на всички!

# 268
  • Мнения: 23
:Здравейте момичета . Ето че и моята операция мина . Днес е едва четвърти ден след блефаропластика на горен клепач , а вече няма синини и оттоците почти изчезнаха - не че няма какво още да се желае , но големите оттоци ги няма  .( това може да се дължи и на непрекъснатото поставяне на лед - три дена ). Махането на конците ще е на 5.12 -четвъртък . Операцията мина перфектно , нямаше болки , нямаше стресови ситуации...  Д- р Наталия Иванова е  "пич"от класа . Предава спокойствието си и на своите пациенти ....всичко писано за нея до момента ,което прочетох е точно така . Страхотен професионалист , много лека работа и успокояващо гласче . Радвам се че попаднах на нея . Благодаря и на момичетата които споделиха мнението си за Наталия Иванова  .

# 269
  • Мнения: 59
Ехо, момичета само информация ли си разменяте,защо не качвате снимки...Нещо срамно ли има не разбирам,така не си помагате...Когато си снимате очите,никой няма да Ви познае и без това всички сте под прикритие с имената.Цената не е най важното нещо... доверието към специалиста и резултатите са основни,а снимките са най голямото доказателство и най голяма надежда на тези,които тепърва ще вземат решение.

Общи условия

Активация на акаунт