На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 24

  • 90 677
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 103
За какво се използва п.мас?

# 721
  • Мнения: 5 459
Ние утре в 5 часа сутринта тръгваме. Така и не разбрах 5 литра лешниково олио на каква цена е, че ми хареса да готвя с него...

# 722
  • Мнения: 473
Юрдек ялъ - му се вика , обаче не е не съм виждала да се продава.
Защо държиш да е турска?  -Толкова лесно се прави, мога да обясня на лично ако желаеш .


Благодаря за бързия отговор. И аз редовно си правя мас от патешки изрезки, но последните 1-2 месеца на мога да намеря в Пловдив. Явно много хора ги търсят. Дано намеря в Одрин.

# 723
  • Мнения: 473
За какво се използва п.мас?
Готвя и пържа с нея. Вече не ползвам олио.

# 724
  • Мнения: 470
Актуалната брошура на Мигрос е валидна до 17 април, нали така?

# 725
  • Мнения: 3 542
Да помоля за превод, цената от 14 лири при какви условия е? За магазин Sok се отнася.

# 726
  • Мнения: 118
Здравейте, някой знае ли дали на норвежки гражданин му трябва виза, за да влезе в Турция или може само с норвежки паспорт?

# 727
  • Мнения: 775
Здравейте, някой знае ли дали на норвежки гражданин му трябва виза, за да влезе в Турция или може само с норвежки паспорт?

ETO :

https://yoldaolmak.com/turkiyenin-vize-uygulamadigi-ulkeler.html

Скрит текст:
90 güne kadar vize istemediğimiz ülkeler

Almanya, Arjantin, Arnavutluk, Avusturya, Azerbaycan, Bahama, Bangladeş, Barbados, Belçika, Belize, Beyaz Rusya, Bolivya, Brezilya, Bulgaristan, Cezayir, Çek Cum.,

Danimarka, Ekvator, El Salvador, Fas, Fiji, Finlandiya, Filistin (sadece diplomatik pas. hamilleri vizeden muaf.), Fransa, Gambiya, Grenada, Güney Kore, Gürcistan, Hollanda, Honduras, Hong Kong, (sadece Hong Kong pasaportları için), İran, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jamaika, Japonya, Kenya, Küba,

Lichtenstein, Litvanya, Lüksemburg, Malezya, Malta, Mauritius, Meksika (sadece diplomatik pas. hamilleri vizeden muaf.), Mısır, Monako, Nikaragua, Norveç, Oman, Özbekistan, Pakistan, Peru, Polonya, Portekiz (sadece diplomatik pas. hamilleri vizeden muaf.),

# 728
  • Мнения: 1 775
някой който скоро е ходил на синият пазар може ли да ми каже има ли хубави пердета, трябват ми тънки тип воал и дебели в цвят горчица или нещо подобно, интересува ме и цена ориентировъчно. Също и щори тип ден и нощ как са като цена.

# 729
  • Мнения: 15
Здравейте, може ли да ми препоръчате къде в Одрин могат да се намерят дънки на добри цени ?

# 730
  • Мнения: 168
Здравейте ,
разгледах брошурата на магазин Gratis и си харесах доста неща , но отстъпките важат за притежатели на карта Gratis . Някой да знае как седи въпроса с издаването на подобна карта ,веднага ли става ?

Балгодаря предварително.

# 731
  • Мнения: 775
Здравейте ,
разгледах брошурата на магазин Gratis и си харесах доста неща , но отстъпките важат за притежатели на карта Gratis . Някой да знае как седи въпроса с издаването на подобна карта ,веднага ли става ?

Балгодаря предварително.

карти не се разрават до колкото знам
регистрация правят с телефонен номер на касата. после си казваш номера на касата и грабваш индирима Simple Smile

# 732
  • Мнения: 168
Здравейте ,
разгледах брошурата на магазин Gratis и си харесах доста неща , но отстъпките важат за притежатели на карта Gratis . Някой да знае как седи въпроса с издаването на подобна карта ,веднага ли става ?

Балгодаря предварително.

карти не се разрават до колкото знам
регистрация правят с телефонен номер на касата. после си казваш номера на касата и грабваш индирима Simple Smile

Благодаря за инфот , тоест преди да купя каквото и да е трябва да си извадя карта или взимам си нещата и преди маркирането казвам за карта ? А има ли проблем ако кажем български номер пак ли ще бъде издадена картата?

# 733
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Здравейте:))!
Следя темите, почти редовно и понеже не съм видяла информацията, която ме интересува, да ви попитам, направо:).
Продават ли някъде в Одрин къна, обаче НАТУРАЛНА, без никакви добавки и химии в нея? По принцип си купувам от тукашните био-магазини, но другата седмица ще съм там и реших, че може да е по-качествена...
Благодаря за отговорите в аванс:))!

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 40 794
Момичета, в Бим или Марги е по-удачно да са пазарува? Различни стоки ли има?

Общи условия

Активация на акаунт