На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 24

  • 91 191
  • 758
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 641
В неделя, онова дето му казват "депо" за доставка на лекарства - не работи
В другите дни приемат заявки до 18 часа!

# 661
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 533
В неделя, онова дето му казват "депо" за доставка на лекарства - не работи
В другите дни приемат заявки до 18 часа!

А според мен работи. Защото съм взимала лекарства в неделя и то почти в 17 часа.
За 20 мин доставиха търсеното.

# 662
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ами и предишния път беше в неделя. Тогава в 4 след обед. Днес в 2. Жената в онази малка и забутана аптечка предложи и на клиентката пред мен да и доставят някакво лекарство. На един местен мъж му прибра рецептата и го отпрати. В един ъгъл на шкаф имаше слжени торбички с лекарства- надписани и разпределени. Днес просто ме отрязаха. И то не за първи път точно в тази аптека. Не им се е занимавало явно. Имаха си достатъчно други клиенти, че да се косят за 120 лири вероятно.

# 663
  • Русе
  • Мнения: 7 090
По повод Мъни кард - дали наистина вече е валидна само месец? Някой друг дали може да потвърди? Халим?
Моята е от 02.03. и мислех да я дам на една колежка, която ще ходи другата седмица в Истанбул, за да я ползва ако намери Мигрос.

# 664
  • Варна
  • Мнения: 237
В сьбота купих Мьни кард- сьщо ми казаха месец валидност /ако не я регистрирам/.
 В 5 М Мигрос в Одрин има един господин на касата- никога не е отказвал карта. Ако няма налични- тьрси от клиенти. Но и аз за всеки случай се нареждам след турци:)

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз винаги преди да започнат да ми маркират нещата казвам "money card". Касиерката вади една, маркира я и чак тогава започва да маркира и покупките.

# 666
  • Мнения: 3 286
На касата на Мигрос ни казаха че картата важи 1 месец

# 667
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
На касата на Мигрос ни казаха че картата важи 1 месец
Не знам дали това е нещо скорошно, но в началото на октомври си взех карта, която ползвах в средата на декември без проблем. Аз знаех, че срока им е 3 месеца и затова не  поисках нова карта. Сега ще си искам нова, защото не съм ходила от тогава

# 668
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Да, отскоро е. Поне на мен вчера така ми каза касиерката.  Каза никой не знае дали след няколко месеца няма да е пак като преди. Както писах жената говореше перфектно български.Аз бях купила през ноември и февруари пак я ползвах. Ноо явно са си променили условията з регистрация.

# 669
  • Варна
  • Мнения: 4 444
В коя верига се продават перилни препарати и омекотители Ленор? В Кипа/ Мигрос и Карфур не намирам. На борсата за перилни препарати има ли? Благодаря!

# 670
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
В коя верига се продават перилни препарати и омекотители Ленор? В Кипа/ Мигрос и Карфур не намирам. На борсата за перилни препарати има ли? Благодаря!

Мисля, че няма Ленор или поне аз не съм виждала...

# 671
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Защото има един човек във Варна, който носи препарати от Турция и винаги носи Ленор. Откъде точно обаче, не знам. За първи път сме тук и търся безуспешно.

# 672
  • Мнения: 471
Имам въпрос към дамите, които си бяха купували шевни машини от Одрин - магазинът дали работи и в неделя, че и аз се наканих най-накрая да си купя?

# 673
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Абе, аз съм едната с шевна машина от Одрин Laughing но си я купих през седмицата.
Съжалявам, че не мога да Ви помогна.

# 674
  • Мнения: 5 459
Днес обикалях чейндж бюрата, че в четвъртък през нощта ще пътуваме. В калбо ми предложиха на 0.325 стотинки лирата. това беше най-евтиният вариант. Нормално ли е, или е скъпо? В тавекс погледнах, там е 0.33.

Общи условия

Активация на акаунт