Как да постъпя ?

  • 2 349
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравейте дами. Със съпругът ми сме женени от 2 години...Женени но не сме подписали брак,но сватба имаше. Били сме гаджета почти една година преди да дойда в друга държава да живея с него.. Още в началото на съвместното ни съжителство исках да имаме бебе но той искаше първо да направим сватбата. И аз нямаше какво да направя. Беше ми казал че след сватбата ще започнем да правим опити за бебок. Сватбата ни мина преди 4 месеца. Но аз си мълчах до сега.  като го правим той го прави в мен но  е 2-3 пъти в седмицата само. Избягва темата за деца.Незнам защо.Казва ми че иска деца.Вече си мисля че с мен неиска. И днес отворих темата. Искахме да подписваме след сватбата за да мога да си оправя документите за лекар. И не го направихме попитах го защо и той няма отговор. И сега ми изтъква това че го е страх като нямам документи да не ми се случи нещо и да неискат да ми обърнат нужното внимание като съм бременна. И ми казва че като си отидем лятото да подпишем в България. Само одлага да имаме дете и вече незнам какво да кажа и как да постъпя. Много съм разтроена.. Моля за съвет !

# 1
  • Мнения: X
На колко години си, че така си се разбързала за бебе?

Според мен доста от емигрантите ни не са много наясно с някои неща в държавите, където пребивават. Възможно е приятелят ти да няма идея какво се иска за подпис.

Лично аз мисля, че ти не си омъжена и е наивно да говориш, че сте женени, но това си е лично мнение.

# 2
  • Мнения: 18 526
А защо сватба без подписване на брак? Интересно ми е

# 3
  • Мнения: 574
Как отлага да имате дете, а свършва в теб?
И какъв е този брак без подпис?

# 4
  • Мнения: X
Не сте" женени" , празненство винаги може да се направи,
малко ми звучиии, като циганска работа "жененето ви",както и да е.
Не знам защо мъжът ти се държи толкова несериозно, това е много неприятно и те разбирам. На колко си години? Той? Ама той в крайна сметка нали си свършва в тебе? Ако не искаше бебе, нямаше да го прави. Не е важно колко пъти го правите в седмицата, това не е важно, важно е когато го правите да си в овулация и 2х в месеца да го направите в точното време може да стане🤔Поговори сериозно с него - иска или не и да знаеш за да не го мислиш и да се тормозиш. Ние няма как да ти обясним защо и какво му е в главата, можем само да предполагаме и най-много да те объркаме повече.

# 5
  • Мнения: X
И какъв точно е въпросът, защото дотук видях само изявления от типа 'това не става както искам, онова не става както искам, какво да правя'.
Какво да правиш в отношения с друг човек? Съобразяваш се, докато съобразяването не ти вреди или докато спре да ти изнася. В случая не виждам какво ти вреди. А ако не ти изнася - багажа и България.

Имаш ли работа? Ако си безработна или работиш отскоро, човекът вероятно се притеснява, че няма възможност да издържа три калпака с една заплата.

# 6
  • София
  • Мнения: 24 839
Здравейте дами. Със съпругът ми сме женени от 2 години...Женени но не сме подписали брак,но сватба имаше. Били сме гаджета почти една година преди да дойда в друга държава да живея с него.. Още в началото на съвместното ни съжителство исках да имаме бебе но той искаше първо да направим сватбата. И аз нямаше какво да направя. Беше ми казал че след сватбата ще започнем да правим опити за бебок. Сватбата ни мина преди 4 месеца. Но аз си мълчах до сега.  като го правим той го прави в мен но  е 2-3 пъти в седмицата само. Избягва темата за деца.Незнам защо.Казва ми че иска деца.Вече си мисля че с мен неиска. И днес отворих темата. Искахме да подписваме след сватбата за да мога да си оправя документите за лекар. И не го направихме попитах го защо и той няма отговор. И сега ми изтъква това че го е страх като нямам документи да не ми се случи нещо и да неискат да ми обърнат нужното внимание като съм бременна. И ми казва че като си отидем лятото да подпишем в България. Само одлага да имаме дете и вече незнам какво да кажа и как да постъпя. Много съм разтроена.. Моля за съвет !

Не ти ли звъни камбаната, като не иска да подпише там където си, ами те мота да подписвате в България?
2- 3 пъти секс на седмица стига, че и остава, за да забременееш, ама явно, Господ те пази още, че дано ти дойде акъла в главата.
Принтирай и си препрочитай това, което съм ти болднала и увеличила, дано ти светне ламБата.

# 7
  • Мнения: 2 721
Аз най-много се замислих над това как сте имали сватба , но без да сте подписали?

# 8
  • Мнения: 3 732
В коя чужбина сте?

Свършва в тебе от колко време?

# 9
  • Мнения: 574
Аз най-много се замислих над това как сте имали сватба , но без да сте подписали?
Явно са събрали разни хора да ядат и пият. Правилно някой каза, че от един етнос така се "женят".

# 10
  • Варна
  • Мнения: 89
Rolling Eyes
Здравейте дами. Със съпругът ми сме женени от 2 години...Женени но не сме подписали брак,но сватба имаше. Били сме гаджета почти една година преди да дойда в друга държава да живея с него.. Още в началото на съвместното ни съжителство исках да имаме бебе но той искаше първо да направим сватбата. И аз нямаше какво да направя. Беше ми казал че след сватбата ще започнем да правим опити за бебок. Сватбата ни мина преди 4 месеца. Но аз си мълчах до сега.  като го правим той го прави в мен но  е 2-3 пъти в седмицата само. Избягва темата за деца.Незнам защо.Казва ми че иска деца.Вече си мисля че с мен неиска. И днес отворих темата. Искахме да подписваме след сватбата за да мога да си оправя документите за лекар. И не го направихме попитах го защо и той няма отговор. И сега ми изтъква това че го е страх като нямам документи да не ми се случи нещо и да неискат да ми обърнат нужното внимание като съм бременна. И ми казва че като си отидем лятото да подпишем в България. Само одлага да имаме дете и вече незнам какво да кажа и как да постъпя. Много съм разтроена.. Моля за съвет !

Как сте женени, щом всъщност не сте Rolling Eyes И то от 2 години, а "сватбата мина преди 4 месеца"?
Първо си изясни женени ли сте, не сте ли, какви точно са ви отношенията. После мисли за бебе, че като те чета нито ти, нито той сте наясно какво правите, какво искате, и как бихте го гледали това бебе...Neutral Face

# 11
  • Мнения: 2 721
Аз най-много се замислих над това как сте имали сватба , но без да сте подписали?
Явно са събрали разни хора да ядат и пият. Правилно някой каза, че от един етнос така се "женят".
Да и аз за това се сетих, че са ми наблизо и им виждам “сватбите” тип банкет и до там.
Цялата ситуация е абсурдна.

# 12
  • Мнения: 7 258
Женена си, а нямаш брак. И какво трябва да означава това? Просто не си женена. И партньорът ти няма желание да има деца. Има ли още нещо неясно?

# 13
  • Мнения: 3 732
Женена си, а нямаш брак. И какво трябва да означава това? Просто не си женена. И партньорът ти няма желание да има деца. Има ли още нещо неясно?
Да.
Защо е с него? Златен ли му е? Трамплин за чужбината ли го ползва? Страх я е да е сама?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Купонът е направен, каквото е трябвало да бъде платено е платено,  подписи няма , купонджийката  е "самотна майка и от там -социалните помощи са осигурени. "Това си е търговия", както съм ги чувала да казват на личния си лекар.

Общи условия

Активация на акаунт