Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 72

  • 47 765
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 19 687
Шакира, колко събрахте? Simple Smile

# 76
  • Мнения: 2 144
Имам си едно ембрионче отпреди замразено на 5ден. С него ще пробвам. Имах една пункция предния месец на спонтанен цикъл. Извадихме яйцеклетка и след оплождането нищо не стана. Та понеже средствата са ни много ограничени, реших да пробвам с моето се ембрионче. За съжаление, не ми стигат средствата за стимулация. А стимулациите при Стаменов си спомням бяха много скъпи..Реших да пробвам с ембриончето и ако Господ каже, ще стане. Ако ли не, си приемам съдбата и така. Стискайте палци.
Този Имуновенин ме убива финансово..и пак ако е всеки месец...А сега и лепило измислиха..Ама то дано стане де.

# 77
  • Мнения: 19 687
Стискам Hug

# 78
  • Мнения: 410
Шакира, стискам мнг силно палци Нк клетките да влязат в норма и снежинката ти да се превърне в чудно детенце  Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 10 642
Шакира, РВМС е 250лв ( ако не са го вдигнали, след като забременях)

# 80
  • Мнения: 85
Здравейте,
не съм писала от много време,но искам да попитам как протича дълъг протокол при д-р Персенска?
Колко често се ходи на прегледи? Тъй като  от 01,03 ще бъда на нова работа и ще е доста кофти с излизането в болнични,отпуски и т.н. 6 месеца ще трябва да внимавам с отсъствията.
А последно м.Декември след биохимичната тя ми каза да починем 2-3 месеца да пуснем кариотип и за мен имунологичен пакет и да ходя на 9-10 ден за преглед и евентуално да започнем дълъг протокол .

# 81
  • Мнения: 6 035
Шакира, палчета и от мен. Flowers Four Leaf Clover

# 82
  • Благоевград
  • Мнения: 92
Здравейте,
не съм писала от много време,но искам да попитам как протича дълъг протокол при д-р Персенска?
Колко често се ходи на прегледи? Тъй като  от 01,03 ще бъда на нова работа и ще е доста кофти с излизането в болнични,отпуски и т.н. 6 месеца ще трябва да внимавам с отсъствията.
Здравей. Дългият протокол при д-р Персенска продължава около месец и половина от първия преглед до трансфера. След прегледа на 10-ти ден се чака около 10 дни и поставят блокиращата инжекция  между 18-20 ден от цикъла. На 8-ми ден горе долу от следващия цикъл започва стимулацията, която продължава 10-12 дни. След 4-тия ден от стимулацията се ходи на преглед през ден. Прегледите поне при мен общо са около 7 и 2 посещения за пункция и трансфер. Желая ти моя късмет с успешен опит от първия път при д-р Персенска по дълъг протокол. Стискам палци. 😊

# 83
  • Мнения: 446
Момичета, това може да ви се стори интересно и - по-важното - полезно. Flowers Four Leaf Clover

Ембриоскоп от най-ново поколение в болница Надежда (Питай Надежда - епизод 16: )

https://www.youtube.com/watch?v=vKcR4CEnyQs

# 84
  • Мнения: 2 144
Бобии,
хайде с мен! Другият месец! Нашият мартенски месец! Някак си все март се случват при мен нещата.

Като се замисля, 2016 година на 1 март разбрах, че съм бременна. Дано съдбата не си прави шегички.

# 85
  • Мнения: 379
Момичета, може ли да ми кажете на кой ден от началото на цикъла се изваждат яйциклетките?

# 86
  • София
  • Мнения: 23 165
Няма как да ти каже някой. Различно е.

# 87
  • София
  • Мнения: 3 412
Момичета, може ли да ми кажете на кой ден от началото на цикъла се изваждат яйциклетките?
Зависи през колко дни ти е цикъла, на кой ден настъпва увулацията ти, как нарастват фоликулите и т.н., при всеки е индивидуално

# 88
  • Мнения: 15
Здравейте момичета. Вчера ми беше контролния преглед след лапароскопията. Всичко изглежда повече от прекрасно. До сега бях при Чапанова, но ми казаха, че вече ще съм при Тихомирова. Не се притеснявам, надявам се и да нямам повод да го правя. Ние започваме май месец, казаха ми да прескоча два месеца - февруари и март.
Аз съм отлично, нямам никакви болки, течения, сърбежи. Всичко е ОК след операцията.
Възстановявах се точно 7 дни, като и възстановяването не беше нещо страшно. Просто се движех малко по бавно и първите два дни бях като че ли с мускулна треска. Втората седмица (тази която минава сега) си бях напълно пълноценна във всичко и от понеделник се връщам на работа да поработя 2 месеца.
Желая ви успех!!

# 89
  • Мнения: 6 035
Бобии,
хайде с мен! Другият месец! Нашият мартенски месец! Някак си все март се случват при мен нещата.

Като се замисля, 2016 година на 1 март разбрах, че съм бременна. Дано съдбата не си прави шегички.
Никакви шегички. И аз съм като теб. Grinning 2017-та забременях точно март месец. 2018-та при цялото ми зацикляне, само март месец успях да направя пункция и от тогава си имам 1 замразено ембрионче. Heart Ред е на 2019-та да ме изненада приятно през март. Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт