Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 72

  • 47 868
  • 742
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 144
Ха такаа☺ Няма случайни неща!
Успех на всички ни!🎈

# 91
  • Кърджали
  • Мнения: 136
Шакира, РВМС е 250лв ( ако не са го вдигнали, след като забременях)

Все още е 250 лв. (150+100)

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 417
Аз да се отчета... започнахме къс протокол с Персенска на 12.02, днес беше пункцията... на последния преглед бях с 10фоликула, днес Цветков извади 15 яйцеклетки 😲и 2бр-презрели... дано се оплодят 🤩... сега усещам лека болка ниско долу... задържа ме повече в болницата, защото са много и се било напълнило с кръв....  Перси е склонна да ги върнем и на 3-ти ден, защото ми било за първи път...

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 20:26 от Alstroemeria

# 93
  • Мнения: 381
Момичета, сетих се да ви питам още нещо. Може ли по време на стимулация да се пият добавки като :витамин Д, Омега, Q10, Вечерна Иглика понеже от Понеделник започвам за първи път стимулация и не съм запозната.

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 417
Момичета, сетих се да ви питам още нещо. Може ли по време на стимулация да се пият добавки като :витамин Д, Омега, Q10, Вечерна Иглика понеже от Понеделник започвам за първи път стимулация и не съм запозната.
Може, аз пиех вит Д и Pregnacare и още си ги пия Simple Smile

# 95
  • Мнения: 381
Днес може ли да се запише час, понеже когато влезна в сайта на болницата пише, че не работят?

# 96
  • Мнения: 384
 Аз съм записвала час в Неделя

# 97
  • Мнения: 381
Пробвах, но телефоните са спряни.

# 98
  • София
  • Мнения: 10 642
Къде пише, че не работят? Аз не виждам такова нещо

# 99
  • София
  • Мнения: 799
сега усещам лека болка ниско долу... задържа ме повече в болницата, защото са много и се било напълнило с кръв....  

На мен като изкараха повечко яйцеклетки ме боляха яйчниците 1 седмица и Док ме предупреди да внимавам без резки движения и да не си усуквам тялото, т.е. като се обръщам, да си завъртам с цяло тяло, а не само в кръста, тъй като са силно наситени с кръв яйчниците и подути и може да се получи усукване на самия яйчник. Някъде около трансфера вече ми беше поотшумяла болката.

# 100
  • София
  • Мнения: 31
Здравейте,

След неуспешен опит ми казаха да се запиша в списък на чакащи за коментар, който списък се разглежда от лекуващия лекар. Кога да очаквам да ми се обадят за час, колко се чака.. Много ме плаши мисълта, че след цялото разочарование ще чакам още месеци само за да уточним какво правим след още месеци! Моля, ако някой е имал подпбен опит, да сподели.

# 101
  • София
  • Мнения: 158
choccolate ако си при Стаменов се чака от 2 до 4 месеца.

# 102
  • София
  • Мнения: 31
choccolate ако си при Стаменов се чака от 2 до 4 месеца.

Да, при Стаменов съм и явно ще чакам 😣 Не разбирам защо няма да ми запишат час, ако кажа,че съм за биопсия, за каквато реално сме говорили с доктора, а трябва да минавам през въпросния списък.

# 103
  • Мнения: 384
choccolate ако си при Стаменов се чака от 2 до 4 месеца.

Да, при Стаменов съм и явно ще чакам 😣 Не разбирам защо няма да ми запишат час, ако кажа,че съм за биопсия, за каквато реално сме говорили с доктора, а трябва да минавам през въпросния списък.


Защото всичко в Надежда е много тегаво

# 104
  • София
  • Мнения: 799
choccolate, чувстах се по същия начин- разочарована, огорчена, бясна на света, отчаяна какво ще се случва за в бъдеще.... Тъй като имаме замразени ембриони и си мислех, че ако е неуспешен първия опит и хоп веднага още следващия месец можем да направим трансфер, после пак и пак, та нали няма нужда от стимулация повече..Така си мислех. Докато не дойде часът за коментар и Стаменов ми направи един списък с изследвания, които иска преди следващия опит, за да не ми "гори патроните" напразно, както той се изрази. Все още съм на етап събиране на резултати от всичките изследвания и не знам кога ще е следващия трансфер, но съм много по-спокойна, защото имам план и знам, че всичко това се прави с някаква цел.

Моментът на чакането е гаден, поне първите 2-3 седмици докато свикнеш с тази идея, след това живота си продължава и в един момент се обаждат. Явно освен всичко останало, на което трябва да се научим, преминавайки през това изпитание, се учим и на търпение.

П.П. Не пречи през 2 седмици да им звъниш и да ги питаш как върви списъкът и дали няма някоя извънредна дата, която Стаменов е определил.

Общи условия

Активация на акаунт