Снимане на книги с телефон

  • 1 039
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 14
Има много електронни книги, но има и такива които стоят в домашната библиотека но нямаме време за тях. Сложих едно стъкло на него телефона отдолу книгата на дистанция и снимах страница по страница. После я сложих в PC редактирах с Picasa 3 черно бяло, автоконтраст и качеството стана уникално. До работното място имам 1 час и вместо с колата да стоя в задръстване на пренаселената столица и да се изнервям четях си книгата в градския.
Да градския транспорт не е цвете, но когато чета се абстрахирам от всичко и сякаш се телепортирам Simple Smile Така на телефона прочетох доста книжки за които няма време в забързаното ежедневие.

Искам да попитам има ли и други като мен, правещи поне някои от нещтата за които споменах Simple Smile

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
При наличието на толкова много качествени електронни формати и подходящи за четене устройства, цялото това упражнение не си заслужава.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 567
"Сложих едно стъкло на него телефона отдолу книгата на дистанция и снимах страница по страниц"

аз пък нищо не разбрах.

# 3
  • София
  • Мнения: 14
Elizabeth Bell представи си книга 600 страници да я снимам страница по страница държеики телефона. За това:

Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 17:40 от bubanka

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ако се споделя труда ще
е полезно за мнозина.

Общи условия

Активация на акаунт