Какво сте използвали против стрии?

  • 2 365
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 487
На Avent си го взимам за 17 лв. ,а не 26-7 , 200 мл. За сега съм много доволна, но сигурно още е рано да се каже .  Peace  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 647
Мажех се с какво ли не- от мас до масажно олио на няколко фирми. Нямам стрии.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Всичко е до кожа.
Аз се мазах с какво ли не,включително Чико и Мустела-в деветия месец се нацепих от раз.След раждането още,та в момента имам страшно много.
Девата ми беше доста гадна за разнасяне,та едвам изхабих една опаковка.
Така че...въпрос на кожа  и късмет Wink

# 18
  • Мнения: 2 897
Мажех се с Chicco и Johnson's baby oil gel,качих 13 кг. и нямам никакви поражения от стрии Grinning

# 19
  • Мнения: 481
В началото ползвах маслото на Икаров, и Percutalfa. Сега съм с Мustela и все още нямам стрии. Мustela-та ми идва малко скъпа и затова се мажа веднъж на ден. Иначе си ползвам и хидратиращо мляко, което си ползвах и преди да забременея. Аз съм с много суха и чувствителна кожа и очаквах, че положението ще е трагично, но за сега всичко е нормално. Дано и при теб да е така

# 20
  • Мнения: 9 903
брей, що не се обаждате, че обсъждате стриите? Simple Smile

албански зехтин е най-доброто  Naughty

# 21
  • Мнения: 1 986
 Аз си купих няколко масла на Икаров и ги редувам-пшенично,бадемото и това,п/в стрии-засега съм доволна,в 19г.с. съм Wink

# 22
  • Мнения: 346
Започнах първо с Mustela, после с Vichy сега накрая съм пак с Mustela и мисля, че е по-добър. Качила съм 10 кг., но предимно на корем. Вече съм преди термин и усещам колко ми е опънат коремът. Мисля, че сега е най-критичният момент. Нямам стрии

# 23
  • Мнения: 5 299
Нищо не съм ползвала Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 085
Mamma Donna на Чико Peace

# 25
  • Мнения: 324
С "Мустела" и нямам нито една стрия  Peace

# 26
  • Мнения: 1 440
Всичко зависи от кожата  Naughty
Вярно е, защото аз съм качила 12 кг изключително равномерно и от 4 месец се мажа всяка вечер със св.мас, а през деня поне веднъж с крем - Мама Дона на чико, Мустела, Галеник, маслото на Икаров. Е, до преди 3 дни нямах стрии, но сега вече имам 3-4 малки на коремчето точно над пъпа. Даже ги забелязах в деня когато са се образували, но какво да се прави...обиколката на корема ми не се е увеличила в близките 3 седмици  newsm78 Значи остава да е само до кожата.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 787
Масажен крем с какаово масло на Лавена и крема против стрии на Дева/с него само 8 и 9 месец/.Имам само една микроскопична стриика,която вече не се вижда Peace

# 28
  • Мнения: 3 089
дева, икров, виши, чико, кокона майка, масажен крем, зехтин...
качих 10 кг. и цялата съм в червени огромни стрии (то и затова сменях мазилото непрекъснато - уж да намеря нещо по-читаво). все едно някой ме е шибал с камшик. чудничко  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 483
И аз ползвам Дева и маслото на Икаров, ама по-рядко... имам и на Avon против стрии, но рядко се мажа и с него и то само по  бедрата и дупето. Гърдите и корема с Дева. И дано помогне  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт