Пловдив - 5

  • 12 741
  • 277
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 671
Любче, снимките са много готини  bouquet

# 46
  • Мнения: X
Момичета,нещо пак ми се видя малка бройката на недоволните Пловдивски майки,но искам да ви кажа,че се гордея че се запознах с повече от вас-големи сте сладурани...Ние накрая се скатахме на пейките до фонтаните ама нашите бебешорковци се поизнервиха/ основно от глад/Иначе аз и снимки си носех,ама не разбрах дали изобщо ги събирахте..но нищо -сега пратих на онлайн подписката/линка на BgViki/
Дано всичко има ефект!/ но не като при пенсинерите,де/
Сега чакам да вида как ще е отразено по телевизията!
Чао засега, и се обаждайте като ме видите по градинките.

# 47
  • Мнения: 102
Браво на организаторите     
Много съм доволна как протече цялото мероприятие.
Само че се и на мен  ми се струва че се събрахме твърде малко, въпреки че доста майки от нашия квартал ми обещаха да дойдат, но съм сигурна че следващия път ще сме мноого повече.
След срещата с Чумаков и след като вие тръгнахте останахме само 4 момичета да си поговорим и ние с него.
Мен най-много ме интересуваше какво се прави по въпроса с гъсениците, с охраната на парковете и градинките и много други неща от този сорт.
Признавам го голям политик  е и знае как да говори и да лавира и да излиза от неудобни въпроси

# 48
  • Мнения: 4 068
Ох, чак сега се включвам ама днес умрях от главоболие след като се прибрахме.
Добре се справихме момичета! Въпреки че очаквах  много повече посещаемост. Ама карай де! На мен лично това не ми стопява ентусиазма.
Днес има що годе добър материал във вестник Марица. Този път е наблегнато на националните искания и даже е споменат форума като мястото където сме се запознали и организирали.
Това е от мен. Отивам да се тъпча с хапова, за да ми мине главата, че не се трае.

# 49
  • Мнения: 1 671
Ренци, и мен ме цепи тиквата откак съм се прибрала. Сигурно слънчасахме, а? Ай по една биричка и по една цигарка, шъ съ опраим, нема начин cheers

# 50
  • Мнения: 1 671
Копирам и тук

Пак гледах репортажа по БТВ.

Момичета, по отношение на следващ протест мисля, че септември е по-добрият вариант. Не знам дали около 15-ти или пак на 1-ви - да си спазваме традицията.

Обаче мисля, че сега настъпва времето на тихата дипломация - давайте да се свързваме с народните си представители по места и да ги запознаем с инициативата си. В крайна сметка депутатите са хората, от които зависи приемането или неприемането на даден законопроект.

Пловдивските депутати, за които се сещам са: Петър Стоянов - СДС, Мария Капон - независима, Захари Георгиев- БСП, Милен Велчев - НДСВ. Ще се заинтересувам за другите кои са.

За изброените, без Велчев - мисля, че мога да осигуря връзка с тях и да направя опит за среща. Разбира се, очаквам помощ от всички и за всичко.
 

# 51
  • Мнения: 4 068
И аз и тук да кажа-другата седмица най-вероятно ще ми се обадят от ГЕРБ. Искат среща. Викам да не им отказваме. Както е тръгнало май всякаква подкрепа ще ни е необходима та е добре да видим тях за какво можем да ги позваме и да сме си взаимно полезни. Просто стрелба по всички фронтове и това е. За велчев ще питам каката на мъжо дали няма някакъв контакт. Дано може да ми свърши работа!
оф, отивам да спя, чеми е черно пред очите и съм бясна на всички медии.

# 52
  • Мнения: 4 068
Още нещо забравих да кажа-една мама днес дойде при мен и започнахме разговор за подлезите и градинките, но една журналистка ни прекъсна. После се оглеждах за тази мама, но не я видях. Та искам да и се извиня, че не продължихме разговора днес, но ако иска нека ми пише на лични. Не знам коя е и дали въобще чете тук, но се надявам да чете де.

И искам да благодаря на всички присъстващи татковци! Браво момчета! Вие сте ни страхотна подкрепа!

# 53
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Честита ни втора проява!  Grinning Твърде скромна за жалост  Sad , но това са реалностите! Място за униние и за отстъпление НЯМА!

Ето снимките и от моя фотоапарат:

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=18120&AlbumId=58180  

Поздрави!

# 54
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Напълно съгласен с Коала, безкрайно необходима е ТИХАТА ДИПЛОМАЦИЯ! Всеки с каквото може да помогне! Нека не отхвърляме подадени ръце за помощ...

# 55
  • Мнения: 1 671
Докторе, страхотни снимки Laughing и аз се видях Joy

# 56
МОМИчЕТА,не можах да хвана никакви новини,пишете,ако знаете нещо.А вестниците понеделник ли да ги очакваме newsm78

# 57
  • Мнения: X
taylor,аз гледах само тези на Канала,че с това световно...
Но честно казано беше малко сбутано и набързичко/ то аз какво ли пък очакавам?/а и за Пловдив нямаше нищо...

# 58
Гледах Евроком - Пловдив, ама защо ли го направих doh Само подпалих Rage Копвам ви поста си от голямата тема:
В момента съм бясна на нашите медии - дойдоха рано, не изчакаха да се съберем всички и имали наглостта да пишат, че в Пловдив сме били 30-тина майки! А бяхме около стотина Close Пловдивският Евроком както винаги прецака всичко #2gunfire А техните новини се тиражират и от други медии ooooh! Е, това е - този път бяхме 2-3 пъти повече от миналия, а те ни изкараха по-малко #Cussing out И шествието мина по-добре! И кметът се появи да говори с нас! Ама кой да знае - страшно умните журналисти никакви ги нямаше #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ох, ядосана съм, по-добре да не пиша повече...
И още ми е криво Crossing Arms Хич и не искам да чета утре вестници - отсега си представям какво ще пишат ooooh!
Чухте ли по новините какво са измислили от Здравната каса #Cussing out #Cussing out #Cussing out Намаляват парите за пренатална диагностика, за лечение на бебета и т.н.,  защото с тези неща най-много се злоупотребявало #2gunfire #2gunfire #2gunfire И говорят за насърчаване на раждаемостта tantrum

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 00:08 от Lss

# 59
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Искам да изкажа специална благодарност на родителите на малките сладури!

Те заслужават нашите аплодисменти! И не само ...  Wink   

Бяха истински водачи на шествието! Гордеем се с тях!       smile3501

Поздрави!  

Общи условия

Активация на акаунт