Пловдив - 5

  • 12 854
  • 277
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 130
Albena - majka na Nina
 Embarassed

# 76
  • Мнения: 117
 preggoеи,пишете ме кам бадещите мами от Тракия-pijo82

# 77
  • Мнения: 25
Ей и мен ме забравихте. И аз съм в Тракия,Скобелева майка. Здрасти pijo 82, ти къде си в Тракия?

# 78
  • Мнения: 117
Ей и мен ме забравихте. И аз съм в Тракия,Скобелева майка. Здрасти pijo 82, ти къде си в Тракия?
драсти,аз сам до Кауфланд

# 79
  • Мнения: 25
Кога ти е термина?

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 14 131
Ренци, честита ти пешеходка, да бяга безаварийно и да прави само малки белички!!! Laughing
Момичета, вестникът, който уж беше "Сега" се оказа "Позвънете". В днешния брой е излязла  статията - наистина е на цяла страница, има интервю с Джул и Тео и мама са вече медийни звезди!   bouquetВестника го има навсякъде, може да го вземете Simple Smile

# 81
Честит рожден ден на ббб! nbirthday newsm67 newsm59
Добре дошли на новите мами  bouquet Включих ви в списъка Peace
Само кажи в кой квартал си, защото засега съм те оставила в края на списъка, да зная къде да те преместя...

Еее, Вещи, късно прочетох поста ти Sad Като се видим да носиш въпросния брой, за да го прочета и аз  Praynig
Ренци, чудесна новина! Дано се поразмърдат медиите и да започнат да ни отразяват по-реално! Как се справяш с гоненето на тичащите краченца? Wink Mr. Green

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 14 131
Момичета, спокойно, вестникът е май седмичник, не е от най-продаваните, защото е за обяви половината и ще го има и следващите дни, така че може да си го купите Simple Smile

# 83
  • Мнения: 2 675
Интересува ме дали някоя от вас е посещавала курсове по безболезнено раждане ТОРАКС. Доволни ли сте и от кой месец се записахте?

това е мнението на vilian
"Здаравей и от мен! Ориентирала съм се към училището за бременни в клиника Торакс.
Ще се опитам да систематизирам инфото от брошурата.
Курсът е осемседмичен и струва 60лв.
Всеки вторник и четвъртък от 17.30ч. кинезитерапевт организира комплекс от упражнения по подготовка за раждане и възстановяване след раждане.
Всеки четвъртък от 18.15ч. се провежда събеседване с лекар - гинеколог, педиатър, анестезиолог,  психолог. Отделно срещи с майки, които са родили неотдавна. Тел. е 621 620."

Дано да съм ти помогнала Wink

# 84
  • Мнения: 1 873

Честит рожден ден на ббб със закъснение!
Добре дошли на новите мамчета! Hug

# 85
  • Мнения: 1 033
Привет на пловдивските мами от 1 варненска такава Simple Smile
Прочетох темичката с трепетите и вълнения протестантски и разочарование от медиите.
Убедих се, че не съм била сама в депресията си след протеста Confused
Искам да споделя с вас за ГЕРБ и да ви задам няколко нахални въпроса Simple Smile
От ГЕРБ също се свързаха с нас и в понеделник ще ни подкрепят за местните искания на среща с кмета. Засега са неправителствена организация и смятам да се възползваме.
Нахалните ми въпроси са относно:
1. Електронния регистър - давали ли сте някакви предложения за критерии за прием в градините и какво сте обсъждаки около него
2. Някой има ли инфо детската ви кухня, която разбрах е 0.50 лв. дневно дали се дотира от Общината?
Предварително благодаря:)

# 86
Привет и от нас Hug За ГЕРБ не зная, Коала говори с тях, но сега е на море. А относно въпросите ти:
1. Кметът обеща единна информационна система до месец след срещата - засега не се чува за такава Crossing Arms Предложихме приемът да е по възраст, 2 пъти годишно, май друго нямаше.
2. Детската кухня наистина е по 0.50 лв. и се дотира от общината - кметът го подчерта на срещата. Поне това е добре уредено при нас... Обаче кухните са малко на брой и не стигат Sad Той обеща нови кухни заедно с новите детски градини и ясли, но... засега е само обещание.
Успех на срещата с вашия кмет! Peace

# 87
  • Мнения: 1 033
Мерси за инфото Simple Smile  bouquet
А относно критерии аз пак да попитам - освен възрастта , някакви предимства или прочее.... Сори, не си спомням вашето писмо в детайли..., но на нас ни искат предложения за критерии за прием та затова така напирам, викам може да имате челен опит при разговорите Simple Smile

# 88
Ами може да включите например децата от съответния район да са с предимство Thinking Но не съм сигурна дали е удачно, нали някои родители предпочитат да водят детето си на градина, която е близо до местоработата им... А кметът ни подхвърли нещо за спонсорство от страна на родителите, но това го има и сега Close Определено не е добър критерий Naughty
А ето тук може да прочетеш нашето отворено писмо до кмета: http://lssdp.hit.bg/OtvorenoPismoPlovdiv.doc
Успех newsm10

# 89
  • Мнения: 4 068
Критериите за прием в ДГ не сме ги обсъждали чак толкова много, но обсъждахме доста такдите. Говорихме за възможността таксата в ДГ да е според доходите на родителите. Тоест при приемането да се подава данъчна декларация. Аз обаче не смятам, че това е правилно. Вижда ми се леко дискриминационен принципа най-вече защото ми се струва, че така тенденциозно ще започнат да приемат деца на родители с по-високи доходи, а другите има да чакат с години. Пресен пример ми е приятелка от София. Тя работи в банка, а съпруга и е стоматолог. При подаване на документите и казали, че места ще има за след година най-рано. В документите се вписвала местоработата на родителите и като видели какво работят изведнъж им изникнало едно място и детето го приели веднага. Та така и с доходите ще стане мисля.

Общи условия

Активация на акаунт