Пубертетът при момичетата - как да подготвим децата? (Тема 4)

  • 48 213
  • 743
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 879
Затопли се и дойде реда на тениските и потниците. Споделете с какво епилирате подмишниците на девойките, моля! Аз мислех да я мина със самобръсначка, но се зачудих дали да не взема някакъв крем. При нея все още е малко окосмяването, но не е много естетично. Blush

# 436
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Koла маска. Няма много косми. А от скоро ме моли когато има някой самотен косъм да го хващам с епилатора.

# 437
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
И ние действаме с кола маска

# 438
  • Мнения: 452
Ние с крем депилатоар, но порастват бързо

# 439
  • Мнения: 446
Когато са малко, става и с пинсета.

# 440
  • София
  • Мнения: 1 544
С кола маска за 1 мин.  Даже днес сутринта ме помоли да я изчистя, понеже искала да ходи с рокля.

# 441
  • София
  • Мнения: 38 489
Имаме кола, обаче тя поиска крем и днес се направи сама.
За джобни - давам 5-6 лв на ден, но тя е 8 клас, учи в центъра, имат по 7 часа и ги дава за храна.

# 442
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз съм купила крем депилатоар, горе- долу на 2 седмици веднъж ги махаме.

# 443
  • Мнения: 2 879
Благодаря! Отивам за крем. Grinning

# 444
  • Мнения: 31 181
Моята няма никакви косми под мишницата и все още не махаме.
Даваме по 5 лв. на ден, а понякога и повече. Яде с тях.

# 445
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Под мишниците си ги маха сама от миналото лято с епилатора/аз не бих издържала, много ме боли там с епилатор/.На триъгълника ги маха само лятото с кола маска.На краката също.
Скоро си купих за мен фото епилатор и се чудя дали мога да светкам и нея??На упътването пише след 15 год.възраст,а тя е на почти 14.

# 446
  • Мнения: 2 987
На много места не препоръчват използването на фотоепилация за момичета под 17г. Внимавайте също с кремовете защото често са възможни реакции на кожата при по-чувствителна такава.
Дъщеря ми започна с "Philips SatinShave Advanced Women's Electric Shaver". Справя се сама веднъж седмично за по няколко минути и ефекта е малко по-лош от кремовете, но доста по-щадящ за кожата без обриви, зачервявания, подкожни косми и т.н. ефекти. Когато порастне достатъчно ще минем на фото или лазер за по-траен ефект.

# 447
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
И аз не бих използвала фотоепилация на този етап. За кремовете е добре да се тества за реакция, при моята дъщеря няма зачервяване или сърбеж и по тази причина се обезкосмява така.

# 448
  • София
  • Мнения: 4 560
Страх ме е от кремовете да не стане реакция. И за фото е малка. Бръсне мишниците, кола-маска на краката.

Дъщеря ми започна с "Philips SatinShave Advanced Women's Electric Shaver".
Благодаря за споделянето. Ще проуча.

# 449
  • Пловдив
  • Мнения: 5 936
А каква кола маска използвате -ходят на козметик или вкъщи?

Ние даваме по 2.50лв на ден,но тя има храна за обяд и тези са за някакви дреболийки или ако се качи на автобус.

Общи условия

Активация на акаунт