Споделете своите съвети към бъдещите майки и спечелете Bepanthen Унгвент

  • 9 935
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Синът ми е фен на всякакви сортери, низанки и дървени пъзели. Чудесни са за развитие на фината моторика.

# 286
  • Мнения: 828
Кои са любимите ви игри и подпомагащи развитието занимания с бебето?

Четем книжки заедно, играем на различни настолни игри, оцветяваме/ рисуваме и наблягаме на разходките из природата Simple Smile

# 287
  • Мнения: 454
Четене на книжки, интерактивни играчки, активна гимнастика и всякакви игри и пъзели развиващи фината мориторика.

# 288
  • Мнения: 72
Активна гимнастика,песни….

# 289
  • София
  • Мнения: 1 253
Когато детенцето ни беше в бебешкия си период, всяка форма на интеракция с него  - говорене, пеене, масажчета, стимулират неговото развитие. Любимо занимание беше активната гимнастика и музиката😊 

# 290
  • София
  • Мнения: 515
Сина ми харесва много сортерите, вече освен формичките познава и цветовете. Уча го как правят животните и това също му е страшно забавно, също пеем заедно песнички и танцуваме. Обожава и да "рисува" навсякъде, всичко е изрисувано хаха, мисля да му купя и първият му мъничък конструктор, мисля че ще му е интересно.

# 291
  • Мнения: 241
При нас песни ,танци и разнообразни разходки да любопитство и върти глава.Обожава на гледа по-големите деца как играят.

# 292
  • Мнения: 1 932
Игра на криеница, разглеждане на книжки според възрастта.

# 293
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
песнички с гимнастика.

# 294
  • Мнения: 597
Все още нямам деца, но с голямо удоволствие четях и рисувах с племенниците ми, когато бяха по-малки.Simple Smile

# 295
  • Мнения: 67
Книжки с дебели корици и много картинки, гонене и ритане на топка,музикална играчка барабанче.

# 296
  • Мнения: 49
Песни, стихчета, игра навън.

# 297
  • Мнения: 1 100
Меки книжки , игри за развитие на фината моторика, рисуване на животни и предмети.

# 298
  • Мнения: 218
Много музика, танци, игра с кутии, вестници, на активната гимнастика....

# 299
  • Мнения: 1 775
Игрите с топка; конструктор; кутийките, които се пъхат една в друга; музикалните книжки, дървени пъзели.

Общи условия

Активация на акаунт