Контактувате ли с духове?

  • 4 447
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Весело ви е на вас, ама аз виждам разни неща и на всичкото отгоре и детето се е метнало на мен, таквоз едно, лудо...  Shocked
За разлика от любимата праставица (сега магарица) не чувам гласове, само веднъж ми се случи.  Confused Един глас каза: "Ти си благословена."  hahaha Ха, дано да е прав.

# 16
  • Мнения: 793
А на моменти съм с едни странни усещания, ама то защото съм луда  Crazy hahaha Sick


 Joy Joy Joy това го свих от датата в темата за бременното гадже :-Р

и аз това си мислих, но  ме изпревари, докато се наканя  ooooh! Tired Party

# 17
  • Мнения: 5 622
Весело ви е на вас, ама аз виждам разни неща и на всичкото отгоре и детето се е метнало на мен, таквоз едно, лудо...  Shocked
За разлика от любимата праставица (сега магарица) не чувам гласове, само веднъж ми се случи.  Confused Един глас каза: "Ти си благословена."  hahaha Ха, дано да е прав.



Стига бе  Shocked Верно ли?

Аз съм такава бъзла, че като съм сама се завивам през глава и само носа си подавам, че нали трябва да има от къде да дишам  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 46 520
Не ми се е случвало, ама каквато съм си неверница, докато не ме ощипе онова, дето ми се явява, няма да му обърна внимание  Joy

# 19
  • Мнения: 5 647
Аз съм такава бъзла, че като съм сама се завивам през глава и само носа си подавам, че нали трябва да има от къде да дишам  Rolling Eyes

О, и аз съм голЕмо шубе. Преди няколко месеца гледа по Дискавъри някакъв филм за семейство, което вижда духове и до ден днешен като се присетя за това вечер не мога да спя.  Shocked Филмът беше по действителен случай.

# 20
  • Мнения: 5 622
Аз съм такава бъзла, че като съм сама се завивам през глава и само носа си подавам, че нали трябва да има от къде да дишам  Rolling Eyes

О, и аз съм голЕмо шубе. Преди няколко месеца гледа по Дискавъри някакъв филм за семейство, което вижда духове и до ден днешен като се присетя за това вечер не мога да спя.  Shocked Филмът беше по действителен случай.

Ау..сакън...спомних си, че съм гледала нещо подобно и аз. После и до тоалетната не мога да отида. Страх ме е някой да не ме дръпне в канала  Embarassed  Crossing Arms

# 21
  • София
  • Мнения: 1 105
А тези дето са виждали не може да разкажат какво точно са видели, защото мене хем ме е страх, хем ми е интересно Rolling Eyes Praynig

# 22
  • Мнения: 5 647
Ау..сакън...спомних си, че съм гледала нещо подобно и аз. После и до тоалетната не мога да отида. Страх ме е някой да не ме дръпне в канала  Embarassed  Crossing Arms

Мен пък ме е страх да не видя "нещо" в огледалото.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 622
 И на мен ми е интересно, ама преди това ще отида да се изпикая, че след разказите сигурно цял ден няма да мога да вляза в тоалетната  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 5 622
Ау..сакън...спомних си, че съм гледала нещо подобно и аз. После и до тоалетната не мога да отида. Страх ме е някой да не ме дръпне в канала  Embarassed  Crossing Arms

Мен пък ме е страх да не видя "нещо" в огледалото.  Mr. Green

Ама те духовете се разпознават по това, че не се виждат в огледалото. Нямат отражение.  Crazy

# 25
  • Мнения: 1 881

Ама те духовете се разпознават по това, че не се виждат в огледалото. Нямат отражение.  Crazy
[/quote]

Лошава работа ви казвам, значи ако не виждате нищо в огледало, със сигурност имате духове....брррр Crazy
Бубе , и аз съм страхлива като теб, завивам се и си мисля, че нищо не може да ми се случи, чаршафа ме пази Joy

# 26
  • Мнения: 5 647
Ау..сакън...спомних си, че съм гледала нещо подобно и аз. После и до тоалетната не мога да отида. Страх ме е някой да не ме дръпне в канала  Embarassed  Crossing Arms

Мен пък ме е страх да не видя "нещо" в огледалото.  Mr. Green

Ама те духовете се разпознават по това, че не се виждат в огледалото. Нямат отражение.  Crazy

Ааа, не. Във филмчето, дето гледах по Дискавъри си бяха като живи.  Crazy Crazy Crazy

# 27
  • Мнения: 5 622

Бубе , и аз съм страхлива като теб, завивам се и си мисля, че нищо не може да ми се случи, чаршафа ме пази Joy

И аз така си мисля. Нали сега няма да ми разбиваш илюзиите?  Crazy

# 28
  • Мнения: 1 881


О, няма, аз съм убедена, чаршафа е най - сигурната защита !!!

....а пък зимата, въоръжени с юрган, никой дух не мож ни доближи Mr. Green

# 29
  • Мнения: 46 520
БУБЕ, слагай чесън под възглавницата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт