Контактувате ли с духове?

  • 4 454
  • 57
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 818
АЗ снощи тръгнаф да спа, обаче някоъ ми говори в ушето - "Ивеее, Ивеее!". Отварям клепача, сърцето хлопа бясно, зная, че няма никой, но кой ме вика?! Sick Познавах гласа, обаче той жив е и го пратих да спи по-отрано! Чаках известно време, завих се за по-сигурно с чаршафа, щот да не ме гъдилкат караконджули, никой не ми се обади повече и задрямах сладък сънь.
Беше отворен широко джама, та от много шум ми се е причул повик от небитието.  Joy Тъй е то, човек без работа...  ooooh!

Други шантави одухотворени? Съновидения духовни? Laughing

# 1
  • Мнения: 5 577
 hahaha Само с духовете из форума контактувам аз.  hahaha

А ти сънува ли  нещо после?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
Ами, ей на - махна Анатоли и той взе да те зове от отвъдното...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да бе, ще сънувам! Спах известно време, после бездействах в постелята и планувах нов матрак, че този е неудобен вече, дъртофел. Няма си губя сънливото време в глупости. Ше ми шепнат на ушенце... Пфу! Sick Но в първия миг наистина е смразяващо! Ще изсека всичкото дървето под прозореца, много им шумят листата!  Blush

Гагагага, хАнатоли ма изостави поради по-дърта сциганка, но по-заможна и ергенка при това. А аз с една сюрия мъжове, нямах време за него и той напусна мене. Мангал! #Cussing out

# 4
  • Мнения: 3 569
Casper e мой приятел.

# 5
  • Мнения: 1 462
С безтелесни неща не ме влече да се занимавам. Grinning  Око да види, ръка да пипне :lol

# 6
  • Мнения: 7 474



Никви такива  Naughty

# 7
  • Мнения: 3 447
Ааа, най-редовно разни небитийни гласове ме викат, ма аз се правя на ощипана, щот мама ме е учила с непознати да не разговарям Crossing Arms

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Преди време - да! Сега вече нямаме какво да си кажем!  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 1 105
Никога, а и не искам Stop, защото съм ужасно страхлива и ако чуя глас в ушенце много вероятно е да не стана повече Simple Smile

# 10
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Тц, само с вътрешните си гласове....  Laughing Laughing Laughing Laughing
Трудното е когато са на различно мнение  Mr. Green

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
hey_ya,

Направо ми идваше да си фрасна монитора заради туй твойто пълзящо нЯщо  Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 1 105
hey_ya,

Направо ми идваше да си фрасна монитора заради туй твойто пълзящо нЯщо  Crazy


 Joy Joy Joy това го свих от датата в темата за бременното гадже :-Р

# 13
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
От време на време някой полтъргайст мести нещата у нас.
Ако го хвана..ще ми стане на полтъргайсчета само!!!

....обикновено след време се оказва, че сама съм ги сложила там, мамка му и полтъргайст!!!!

# 14
  • Мнения: 1 120
hey_ya,

Направо ми идваше да си фрасна монитора заради туй твойто пълзящо нЯщо  Crazy


 Joy Joy Joy това го свих от датата в темата за бременното гадже :-Р
и на мен ми идваше да го фрасна още от другия форум -супер дразнещо е Mr. Green
По темата-Не, не контактувам вече. Казвам вече, защото като малка, имаше дни в които викахме духове. Загасяхме лампите, палихме свеш, взимахме книга с вързан за нея ключ. И почвахме "Дух на еди кой си ела..." и след няколко секунди книгата започваше да се върти #Crazy малии що страх съм брала...и това заради тъмнината го правехме в мазата Wink

# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Весело ви е на вас, ама аз виждам разни неща и на всичкото отгоре и детето се е метнало на мен, таквоз едно, лудо...  Shocked
За разлика от любимата праставица (сега магарица) не чувам гласове, само веднъж ми се случи.  Confused Един глас каза: "Ти си благословена."  hahaha Ха, дано да е прав.

# 16
  • Мнения: 793
А на моменти съм с едни странни усещания, ама то защото съм луда  Crazy hahaha Sick


 Joy Joy Joy това го свих от датата в темата за бременното гадже :-Р

и аз това си мислих, но  ме изпревари, докато се наканя  ooooh! Tired Party

# 17
  • Мнения: 5 622
Весело ви е на вас, ама аз виждам разни неща и на всичкото отгоре и детето се е метнало на мен, таквоз едно, лудо...  Shocked
За разлика от любимата праставица (сега магарица) не чувам гласове, само веднъж ми се случи.  Confused Един глас каза: "Ти си благословена."  hahaha Ха, дано да е прав.



Стига бе  Shocked Верно ли?

Аз съм такава бъзла, че като съм сама се завивам през глава и само носа си подавам, че нали трябва да има от къде да дишам  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 46 565
Не ми се е случвало, ама каквато съм си неверница, докато не ме ощипе онова, дето ми се явява, няма да му обърна внимание  Joy

# 19
  • Мнения: 5 647
Аз съм такава бъзла, че като съм сама се завивам през глава и само носа си подавам, че нали трябва да има от къде да дишам  Rolling Eyes

О, и аз съм голЕмо шубе. Преди няколко месеца гледа по Дискавъри някакъв филм за семейство, което вижда духове и до ден днешен като се присетя за това вечер не мога да спя.  Shocked Филмът беше по действителен случай.

# 20
  • Мнения: 5 622
Аз съм такава бъзла, че като съм сама се завивам през глава и само носа си подавам, че нали трябва да има от къде да дишам  Rolling Eyes

О, и аз съм голЕмо шубе. Преди няколко месеца гледа по Дискавъри някакъв филм за семейство, което вижда духове и до ден днешен като се присетя за това вечер не мога да спя.  Shocked Филмът беше по действителен случай.

Ау..сакън...спомних си, че съм гледала нещо подобно и аз. После и до тоалетната не мога да отида. Страх ме е някой да не ме дръпне в канала  Embarassed  Crossing Arms

# 21
  • София
  • Мнения: 1 105
А тези дето са виждали не може да разкажат какво точно са видели, защото мене хем ме е страх, хем ми е интересно Rolling Eyes Praynig

# 22
  • Мнения: 5 647
Ау..сакън...спомних си, че съм гледала нещо подобно и аз. После и до тоалетната не мога да отида. Страх ме е някой да не ме дръпне в канала  Embarassed  Crossing Arms

Мен пък ме е страх да не видя "нещо" в огледалото.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 622
 И на мен ми е интересно, ама преди това ще отида да се изпикая, че след разказите сигурно цял ден няма да мога да вляза в тоалетната  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 5 622
Ау..сакън...спомних си, че съм гледала нещо подобно и аз. После и до тоалетната не мога да отида. Страх ме е някой да не ме дръпне в канала  Embarassed  Crossing Arms

Мен пък ме е страх да не видя "нещо" в огледалото.  Mr. Green

Ама те духовете се разпознават по това, че не се виждат в огледалото. Нямат отражение.  Crazy

# 25
  • Мнения: 1 881

Ама те духовете се разпознават по това, че не се виждат в огледалото. Нямат отражение.  Crazy
[/quote]

Лошава работа ви казвам, значи ако не виждате нищо в огледало, със сигурност имате духове....брррр Crazy
Бубе , и аз съм страхлива като теб, завивам се и си мисля, че нищо не може да ми се случи, чаршафа ме пази Joy

# 26
  • Мнения: 5 647
Ау..сакън...спомних си, че съм гледала нещо подобно и аз. После и до тоалетната не мога да отида. Страх ме е някой да не ме дръпне в канала  Embarassed  Crossing Arms

Мен пък ме е страх да не видя "нещо" в огледалото.  Mr. Green

Ама те духовете се разпознават по това, че не се виждат в огледалото. Нямат отражение.  Crazy

Ааа, не. Във филмчето, дето гледах по Дискавъри си бяха като живи.  Crazy Crazy Crazy

# 27
  • Мнения: 5 622

Бубе , и аз съм страхлива като теб, завивам се и си мисля, че нищо не може да ми се случи, чаршафа ме пази Joy

И аз така си мисля. Нали сега няма да ми разбиваш илюзиите?  Crazy

# 28
  • Мнения: 1 881


О, няма, аз съм убедена, чаршафа е най - сигурната защита !!!

....а пък зимата, въоръжени с юрган, никой дух не мож ни доближи Mr. Green

# 29
  • Мнения: 46 565
БУБЕ, слагай чесън под възглавницата  Peace

# 30
  • MUC
  • Мнения: 297
Мани, не е смешно... И мен понякога, като ми прещракат детските страхове, ме е страх да отида до тоалетна, да погледна в огледалото... и през глава се завивам... абе...  ooooh! Обаче чаршафът наистина пази, нема са плашите, мацки  Naughty Чудовищата от под леглото не могат да ме намерят под него.  Joy

А за духовете - един мА стресирА преди години, ама колчем се появи пак, му тегля майната и той подвива опашка...  Joy

# 31
  • Мнения: 6 167
Не, не контактувам с духове.
Тези, които контактуват сигурно могат да се обърнат към специализирана помощ.
има и специализирани заведения.
 Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 881
А иначе по темата, като малка, бях уж много безстрашна, даже ги предизвиквах духовете...виках ги с някакви ключове, висящи на конче...и понеже после ме беше страх да ги докосна, ги изхвърлях, в резултат нито една от стаите нямаше ключ Mr. Green

Ама сега на стари години, пу - пу, и от гласове ме е шубе Shocked

Последна редакция: вт, 27 юни 2006, 12:50 от Небесна

# 33
  • Мнения: 5 647


А за духовете - един мА стресирА преди години, ама колчем се появи пак, му тегля майната и той подвива опашка...  Joy


Я, раздуй да таз гад.  Mr. Green

# 34
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, най-редовно разни небитийни гласове ме викат, ма аз се правя на ощипана, щот мама ме е учила с непознати да не разговарям Crossing Arms

К`ви непознати, те са с мен от крехка детска възраст. People Angel

# 35
  • Мнения: 2 556
Еееее, не сте ли викали духове като малки? С разграфен кръг с цифри и букви и капачка или примерно игла с конец  Grinning Ние викахме редовно и каквото са казали поне за мен специално всичко се е сбъднало.  Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 1 629
не, не контактувам, но веднъж сънувах, че Господ ме потупа по рамото и каза нещо от сорта на 'ще успееш' Mr. Green

# 37
  • MUC
  • Мнения: 297


А за духовете - един мА стресирА преди години, ама колчем се появи пак, му тегля майната и той подвива опашка...  Joy


Я, раздуй да таз гад.  Mr. Green

Шшшшт, тихо, че да нИ мЪ навести пак...  Crazy  Joy
Абе глупости си разправям, но имаше един период от време (кратичък слава богу!), когато се чудех дали не изперквам. Спасих се от полудяване, като направихме ремонт на съответната стая и сменихме самоотварящия се гардероб. То беше по-скоро за мое успокоение де.  hahaha

# 38
  • Мнения: 5 622


Ама сега на стари години, пу - пу, и от гласове ме е шубе Shocked



Ма то това по-страшно от всичко останало бре! Почнеш ли да чуваш гласове и да ти казват какво да правиш, става страшно. Трябва да се посети чичо доктор, в частност психиатър  Joy

# 39
  • Мнения: 1 881
Аааа, за щастие, не ме навестяват, просто предварително си се страхувам...така не допускам звученце да чуя, правя се на глуха и ме подминават Mr. Green

# 40
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еееее, не сте ли викали духове като малки? С разграфен кръг с цифри и букви и капачка или примерно игла с конец  Grinning Ние викахме редовно и каквото са казали поне за мен специално всичко се е сбъднало.  Twisted Evil

Точно за тях говоря. За съжаление си отидоха...

# 41
  • Sf
  • Мнения: 808
Спомням си във филма Бени и Джун - Джони Деп там играе странен сладък особняк, та попадна в дома на Бени и Джун, дЖун която имаше психически проблеми и брат й Бени обясняваше на Джони Деп/Сам за нейното състояние и особено, че чувала гласове в главата си. Дадоха лицето на Джони деп как грейна, все едно рече без думи - О, да, не съм само аз. Но Бени рече, че това не било нормално, та Джони въздъхна само - Не било значи... Sad
Чета какво съм написала и май излиза, че ще вкарам Небесната в разни други психични измерения, не ескааах  Peace Само си спомних колко беше сладък Джони с физиономия на Бъстър Кийтън Simple Smile

Иначе за гласовете ви чувам... От шума на дърветата ще да е Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 040
Много ме е страх от такива работи .. някои са ми казвали истории и се кълнат, че са истина, защото са им се случили, а аз откачам от страх и любопитство ..
Понякога като трябва да стана през ноща, но неискам да светкам лампата да не събудя моите хора и все ми се струва че някой ще ме дръпне в тъмното или в момента в който изляза в коридора и светна там, ще видя нечие отражени ... оххх ужас ..

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Стигам за заключването, че чаршафът и юрганът пазят добре от караконджул и дух с неизвестен произход, обаче щом имате притеснение, значи има защо, затуй ви съветвам: Отвийте се и смело се запознайте с нощният си събеседник! Той има нужда от  раздумка, съчувствие, смяхотворност, отговорност - и той душа носи! Бъдете хора, не се крийте!  Joy
Аз открай време спя завита, поради разни притеснения, обаче довечера ще стоя гол и ще чакам. Който дойде!  Mr. Green

Ех, Свинско котлетченце! Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 5 622
Еееее, не сте ли викали духове като малки? С разграфен кръг с цифри и букви и капачка или примерно игла с конец  Grinning Ние викахме редовно и каквото са казали поне за мен специално всичко се е сбъднало.  Twisted Evil

Точно за тях говоря. За съжаление си отидоха...

Има доза истина в тези неща. И аз като малка съм го правила и иглата ти показва разни букви, които ти трябва да свържеш в думи, имена, или изречения. На мен лично ми показа едно име, което не след дълго стана моята голяма любов  Shocked  А като питах с какво ще се занимавам ми изписа "болница"  #Crazy

# 45
  • Мнения: 1 881
Стигам за заключването, че чаршафът и юрганът пазят добре от караконджул и дух с неизвестен произход, обаче щом имате притеснение, значи има защо, затуй ви съветвам: Отвийте се и смело се запознайте с нощният си събеседник! Той има нужда от  раздумка, съчувствие, смяхотворност, отговорност - и той душа носи! Бъдете хора, не се крийте!  Joy
Аз открай време спя завита, поради разни притеснения, обаче довечера ще стоя гол и ще чакам. Който дойде!  Mr. Green

Ех, Свинско котлетченце! Heart Eyes

Мила ми,. Небясна....моля те, разпиши се тук, жив ли си след тазнощните си срещи? Осъществи ли контакт караконджулски или просто някое самотно скучаещо духче те е погъдилкало по петичката Hug

# 46
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Жив съм, спах дълбоко, непробудно. Нямаше силен ветър, който да подстрекава контактите ми с отвъдния свят. Ухаеше на лепкава петуния, с упояваща натрапчива миризма, която изцери заболелия ми мозък и успокои подпухналата ми душица.
Много съм добре, нищо ми няма, благодаря, че се сети за мен!  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 881
О, радвам се, че си се отървал жив, не бих си представила как ще лишиш всички ни от небесните си писания......

Освен това съм щастлива, че си свалил магарешката кожа и си навлякъл зелените обелки newsm51

# 48
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да с 6 то си 4увство! много ме стряска и плаши и едни такива видения ми праща като от филмите на хи4кок и кинг, ужас! newsm78 Mr. Green

# 49
  • Мнения: 515
'м чи кък. Grinning


Миналата вечер лежа си кротко и уж чета. И чувам "ВодИ ме на море" (2 пъти). Стиснах очите - да види, че съм заспала. Не би, нахалът му с нахал. Изшитках му и се обърнах на другата страна. Пак се чува- Води ме , та води ме. СтавАх, вода пих, изсипах я после в тоалетнта. Лягам и пак "Мо - Ре-е-е-е"!
Душна работа ви казвам. Crazy
Станах и се заканих "МоРе, като те хвана душо-о-о! Ше те водим на море-е-е, ама догодина" и замлъкна нахалът му с нахал.


# 50
  • Мнения: 2 818
Ооо, редофно си лафим, понякога сладко, понякога горчиво, но твърде често в монолози, щото се правя на глуха  Whistling  И числата за тотото казват че знаят, ама не ми ги казват  Confused Rolling Eyes

# 51
  • MUC
  • Мнения: 297
'м чи кък. Grinning


Миналата вечер лежа си кротко и уж чета. И чувам "ВодИ ме на море" (2 пъти). Стиснах очите - да види, че съм заспала. Не би, нахалът му с нахал. Изшитках му и се обърнах на другата страна. Пак се чува- Води ме , та води ме. СтавАх, вода пих, изсипах я после в тоалетнта. Лягам и пак "Мо - Ре-е-е-е"!
Душна работа ви казвам. Crazy
Станах и се заканих "МоРе, като те хвана душо-о-о! Ше те водим на море-е-е, ама догодина" и замлъкна нахалът му с нахал.



Хахаха, тия духове и мене ме гонят, шъ им съ ни знай и духовете... Но тая закана наистина върши работа  Crazy

Небесна, какви са тез шизофренични излияния, душко?!  newsm78 Да помагаме нещо, ако трябва...

# 52
  • Мнения: 6 417
Аз не разбрах Небесната красТавица мъжка ли е или женска и защо говори за себе си ту в женски, ту в мъжки род.  newsm78 Моля да ми бъде отговорено веднага, иначе сън няма да ме хване. Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 881
Аз не разбрах Небесната красТавица мъжка ли е или женска и защо говори за себе си ту в женски, ту в мъжки род.  newsm78 Моля да ми бъде отговорено веднага, иначе сън няма да ме хване. Rolling Eyes

......Туй в въпроса, няма да кажа, макар да знам smile3534, иначе нали ще си легнеш

# 54
  • Мнения: 1 533
не, не контактувам, но веднъж сънувах, че Господ ме потупа по рамото и каза нещо от сорта на 'ще успееш' Mr. Green

Как разбра че е бил Господ, да не беше Коцето - Калки Grinning

Аз усещам полъх отвреме-навреме, честно, и с периферното си зрение мяркам движение около себе си...Не знам какви хапчета се изписват в тоя случай newsm78

# 55
  • MUC
  • Мнения: 297
Аз не разбрах Небесната красТавица мъжка ли е или женска и защо говори за себе си ту в женски, ту в мъжки род.  newsm78 Моля да ми бъде отговорено веднага, иначе сън няма да ме хване. Rolling Eyes

Избери си опция:
а) Небесната е мъжко момиче.
б) Както вече бе предположено от моя милост, страда от раздвоение на личността.

Небесна, нищо лично, фенка съм ти, просто продължава да ме тресе лигнята, сори, ако нещо те засегна.  Hug

# 56
  • Мнения: 2 433
не контактувам с духове... поне те не ми казаха това...
Но сънищата ми често са предвесници... не че това ми харасва....
Не се страхувам! Не ги очаквам/сънищата/ но не се и страхувам - просто знам кога са достоверни,и това не ме плаши

# 57
  • Мнения: 2 356
  И аз имам такива сънища. Това е единствената причина да се примирявам, че трябва да се спи понякога. Иначе за духовете - ми има ги. Кво от това? И те душа носят. Аз не се страхувам от тях. Какво могат да ми направят? Най-много да ме стреснат. Обаче и аз мога Mr. Green ако ще си ги мерим...Абе сигурно и на тях не им е лесно. Сигурно им е малко скучно понякога. Една цигара не могат да запалят, една ледена бирка не могат да изпият...Направо взе да ми дожалява.

Общи условия

Активация на акаунт