Туба и Къванч в "Cesur ve Güzel"/"Искрите на отмъщението"/"Дръзки и красиви"-15т

  • 25 566
  • 736
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 41 699
Добро късно утро! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Прибрахме се вчера след обяд!Голямо чистене,много прах имаше вътре!Всичко мина през ръката ми и се изморих!А ММ изми всички щори на прозорци и врати!



от ИГ на Туба


https://vk.com/tuba_bustun?z=video-121564141_456243963%2F5c1058b … l_wall_-121564141









Приятен ден! Hug

# 466
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Злати, привет!  bouquet

Скрит текст:
Изгледах наведнъж трите серии на "Доктор чудо", затова се появявам по никое време. Засега ми хареса,
Тамер Йолмез играе много добре, а Онур... си го обичам. Heart Eyes
Почистихте вече, остава (живот и здраве) да дочакате новото попълнение в семейството. Дано всичко да е наред!!! Praynig









Лека нощ!


# 467
  • Мнения: 41 699
Добро утро! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
''Доктор чудо'' и аз си го гледам! Wink
Бебо го очакваме след около една седмица! Praynig




Къванч на обложката на октомврийския брой на сп.Marketing Europe and Anatolia








Приятен петък! Hug

# 468
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Привет, Злати!  Hug



Скрит текст:
Майка ми замина за София, а аз останах с трите котки. Wink Много се преработих, малко се разболях и ще си почивам през уикенда. За бебето - обсъждате ли секцио? Аз го препоръчвам, минала съм и по двата пътя - хем се опитвах да раждам 72 часа, хем ме оперираха, като не се получи. Между другото, запалих си печката...



Страхотна!



В Бодрум...



Скрит текст:
Шесть месяцев в Лос-Анджелесе

Журналист Кенан Эрчетингёс пишет, что актёр Кыванч Татлытуг со своей женой Башак Дизер на полгода уезжает в Лос-Анджелес.
Из инстаграм журналиста:
«Кыванч, человек с прекрасной душой, 👍🏻 является первым среди актёров, кто за последние 17 лет много развивался. В профессии и в личной жизни, он всегда на правильном пути. В этом сезоне он не будет сниматься в сериалах, в течение шести месяцев Кыванч с женой будут в Лос-Анджелесе, где он будет продолжать развиваться.



Скрит текст:
Похороны Тарыка Юнлуоглу

Лека!



# 469
  • Мнения: 41 699
Добро утро! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Почини си,имаш нужда!При нас вчера доста поваля дъжд! Peace
За дъщерята знаеш какво стана при раждането на внучката!Добре,че после се оправи с терапия!Така,че сега за второто е с планувана операция! Peace




Благодаря за инфото за Къванч! bouquetЩе ни липсва след като 6 мес. ще е в ЛА,САЩ!Дано и от там пускат нови снимки! Peace







Приятна събота! Hug

# 470
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Добра късна вечер, Злати! bouquet

Едно кафенче за през нощта...



Скрит текст:
Голямата ми шерка се прибра за кратко, та не съм сама. Макар, че самотата не ми е проблем. Свикнала съм.











Скрит текст:
Кыванч Татлытуг идёт по стопам Чагатая Улусоя.
Известный актёр Кыванч Татлытуг вместе со своей женой Башак Дизер решил на 6 месяцев отправиться в Америку. Там он будет улучшать свой английский , а также совершенствовать актёрское мастерство.
Знаменитый актёр, как и его близкий друг Чагатай Улусой, будет обучаться актерскому мастерству у тренера, который обучает всемирно известных актёров.

Лека!

# 471
  • Мнения: 41 699
Добро утро! Hug



Кате Hug,внука се роди вчера,почерпи се за здравето му! Wink Heart Eyes

Скрит текст:
Изненадаха ни като се обади зетя вчера след обяд! Laughing По-късно отидохме със сина, снахата и мъжа ми на свиждане!Видяхме бебо,добре са!Записаха го Симеон,взеха първата буква на ММ! Wink











нова/стара от преди 6 г.,но сега я пускат...за първи път










Приятна неделя! bouquet

# 472
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Добър празничен предиобед за семейството ти, Злати! Много се радвам, че всичко е минало нормално! Да ви е честит на баба и дядо внука, а на мама и татко - синчето!



Скрит текст:



https://vk.com/video-121564141_456243929



Щастлив ден!





# 473
  • Мнения: 41 699
Добро утро! Hug



Кате Hug,благодаря ти за пожеланието! Heart Eyes













Приятен ден и лека седмица! bouquet

# 474
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Добро утро, Злати! bouquet



Скрит текст:
Днес съм по-късно на работа и затова не писах снощи.







Приятен ден!

# 475
  • Мнения: 41 699
Добро утро! Hug



Кате Hug













Приятен вторник! bouquet

# 476
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Привет, Злати! bouquet



Скрит текст:
Как е новото попълнение на семейството? Утре имам тежък ден с много часове и се подготвяме за празника на будителите. В почивните дни колегите ще пътуват за Турция с цел шопинг. И миналата година беше така. Аз не участвам в тези екскурзии, защото ми става лошо в автобуса, пък и не ми се обикалят магазини. Колегите като хукнат да пазарят, няма свършване...













Лека!

# 477
  • Мнения: 41 699
Добро утро! Hug



Кате Hug
Скрит текст:
Утре са казали,че ще ги изпишат!













Приятна сряда! bouquet

# 478
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 652
Добро утро, Злати!  bouquet



Минавам набързо...







В Лондон.





Лек ден!



# 479
  • Мнения: 41 699
Добро утро! Hug



Кате Hug,мина набързо и пусна всички нови снимки на Туба от Лондон! Wink Heart Eyes
Скрит текст:
Днес на обяд трябва да изпишат дъщерята и бебо! Heart Eyes

пускам тази изрязана-Туба,Умут и мениджъра на Чаатай Улусой...










Приятен ден! bouquet

ПП,редактирам за да пусна това от вчера свързано с Туба!Сутринта от бързане забравих! Wink

Обръщение на фенове към Туба в ИГ...

превод
Скрит текст:
Обращение фана в Инстаграм:
Туба, как бы там ни было, прочти. Туба, я не знаю, прочтешь ли ты, но, пожалуйста, мы устали уже. Мы хотим, чтобы ты вернулась. Да, это твоя жизнь, ты права. Мы просто хотим знать. Ты не возвращаешься, потому что предлагаемые проекты тебе не понравятся, или же ничего не принимаешь, потому что находишься в периоде отдыха? Как бы там ни было, объясни нам, поклонникам. Все постоянно просят услышать о тебе хоть фразу, но большинству не везет. Тысячи разных значений мы продолжаем добавлять в неясные фразы. Мы хотим от тебя услышать самое правдивое. Короче говоря, ты ждешь хорошего проекта, чтобы вернуться, или делаешь перерыв в работе на экране?
отговорът на Туба в ИГ...

превод...
Скрит текст:
Ответ Тубы Бюйюкюстюн:

Дорогая @atestennehir, благодарю вас за то, что любите слушать мои истории. Я говорю это всем, кто уважает и ждет. Я тоже очень люблю рассказывать вам истории, но я заметила, что когда делаю вещи, которые не нравятся мне, в которые я не верю, которые не пронизывают мою душу, то становлюсь очень несчастной. У нас действительно были такие прекрасные истории, но сегодня трудно сказать "вот оно"... Это должна быть история, ради которой я бы смогла не поцеловать своих детей на ночь, когда они отправляются спать... Когда я прихожу домой с работы: "Почему я это рассказываю? Что я рассказываю?", не сомневаюсь, что знаю эту историю. Что же касается вашего вопроса, я всегда рассматриваю приходящие предложения, но не нахожу в себе сил вступить в марафон, чтобы по 140 минут в неделю рассказывать историю. В прошлом сезоне я работала в проекте с небольшим количеством серий. Сделала вещь, которая еще не вышла в эфир, понятно, что не вызвало эффекта. Я , просто работающая женщина, пытающаяся найти равновесие между работой, семьей, счастьем. Как и многие другие работающие женщины. С любовью...
и друга нова снимка...

Последна редакция: чт, 10 окт 2019, 17:38 от Zlatina3

Общи условия

Активация на акаунт