всичко пада от ръцете ми

  • 2 008
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 040
И аз не ставам за сервитьорка .. такива трепетлики са ръцете ми, че ще фалира заведението поради недостиг на чаши ...  Laughing
Просто имаш такъв ден, според мен .. при мен е почти всеки ден , а онзи ден така си навехнах палеца заради топката на детето, че още кокалчето му не е на мястото си, пък и боли да ме се невиди ...   Laughing

# 16
  • Мнения: 42
Клипчето на Валерия1 ми хареса. Дали да не го пусна на шефа, може да се смили да ме пусне в отпуск или най-много да ми вземе компютъра да не го повредя.
Пере, довечера ако мъжът ми не сестрахува да го пипна и него ще пробвам дали ще ми "спадне" или "порасне" в ръцете. Мисля, че тук концентрацията веднага ще си дойде на мястото, а и той ще се заеме с обезопасяване на терена. Нали знаеш мъжете веднага се прежалват за такива "опасни" пипвания.

# 17
  • Мнения: 863
хванала те е изпущащата болест Joy Joy Joy и мен от време на време ме хваща
споко,ще мине...

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Намали кафето! От него и на мен така ми става. Сега да не се хванете за думата "става".

# 19
  • Мнения: 42
Намали кафето! От него и на мен така ми става. Сега да не се хванете за думата "става".
то ако го намаля рискувам като влезе шефа да ме намери с опряна глава на монитора сладко заспала или ще гледам с изцъклен поглед и пак ще ме пита "какво ти е бе?" - а аз какво да кажа  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 143
и аз имам такива дни-обикновено когато съм преуморена. newsm64

Общи условия

Активация на акаунт