3 месечно бебе почина поради лекарска грешка

  • 6 037
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 881
Боже, това е трагедия, наистина.....А представяте ли си как ще се обвиняват родителите, че не са могли да направят нищо...Докога ще се случват подобни неща и "лекари" ще се развяват безнаказано #Cussing out

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Що за безотговорност - направо съм потресена, има лекари и лекари. Стигам до извода, че повечето лекари са печалбари кътат си направленията и това е. Как е възможно да се постъпи така с малко бебе? Каква трагедия!!! Ами тази медицинска сетра - тя пък с кой ъкъл си е мълчала, не е ли предполагала какво може да се случи?
Отдавна съм се убедила, че трябва да се търси и друго лекарско мнение, ако и това не помогне отиваш в София там са специализираните болници и лекари - там е истината.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Боже, какво да кажа, как да коментърам,съд,затвор и не знам ще стана жестока, как е възможнои ПОДОБНА БЕЗОТГОВОРНОСТ

хаха.. Joy
Къде ги те?
Както написах по горе.. максимум 300 лева глоба и 1 месец отстраняване от работа!!
Чудя се само как ще ги събере тия пари....  newsm78
Или как ще преживеее 1 месец без да убие още някой друго детенце  #Cussing out

# 18
  • Мнения: 42
Аз не мога да разбера кога всички ще се събудим в тази държава. Не само лекарите са за #2gunfire . Трябва ли да застреляме някой, да го пребием за да се стреснем всички. Какво трябва да се случи за да помислим всички как да се промени ситуацията. Ние от притеснение от лекарски грешки станахме наполовина медици. Ровим се непрекъснато учим се разпитваме, защото не се доверяваме на тяхната непрофесионална преценка. Не може така да продължава - има достатъчно млади напористи хора по-умни, амбициозни и ориентиране как можем нещо да променим. Явно трябва да се вземем в ръце. Нищо няма да му направят на този нека един път някой да смачка главата на такъв та да имаме някакво вътрешно удовлетворение. Стига вече "отмини простака с мълчание" - трябва "око за око зъб за зъб". То не беше смърт на родилки, некомпетентни диагнози - ако трябва всеки месец ще сменяме НИЕ здравното министерство докато някъде нещо звънне в нечия глава. ЕГАТИ НЕКАДЪНИКА!ЕГАТИ ЗДРАВНОТО МИНИСТЕРСТВО!ЕГАТИ ЗДРАВНАТА РЕФОРМА

# 19
  • Мнения: 22 945
Не мога да повярвам Twisted Evil

ох,изпотих се и ми стана лошо,четейки статията.Това не е лекарска грешка,това е НЕКОМПЕТЕНТНОСТ и НЕКАДЪРНОСТ.Този е за съд.

# 20
  • Мнения: 9 903
Отдавна съм се убедила, че трябва да се търси и друго лекарско мнение, ако и това не помогне отиваш в София там са специализираните болници и лекари - там е истината.

лошото е първо, че и в София немалко грешки се правят. А второ, хората от другия край на България как да стигнат бързо до София? Изпадам в ужас само при мисълта, че може да ни потрябва спешна лекарска помощ.

# 21
  • Мнения: 4 621
Ужас! #Crazy #Crazy #Crazy
Този въпросният лекар е за съд и за затвор  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Това е пълна подигравка #Cussing out някави некадърници си играят с човешки животи #Cussing out

# 22
  • Мнения: 1 182
Без думи

# 23
  • Мнения: 47 993
просто не мога да си представя такова нещо,това е наисина убийство...и то по особено жесток начин,на бебето да му изтече кръвта...направо се разтреперих,дано не ми се налага моите деца да рзчитат на такива "лекари"...защото понякога се налага да се доверим на лекар,оставяме живота си в ръцете му,и очакваме той да ни помогне...този не е за съд,ами направо да му напрвят същото...дано бог да го накаже,а на бебчето-да почива в мир   Cry

# 24
  • Мнения: 465
Голяма трагедия, милото детенце  baby_neutral

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Кошмар...

# 26
  • Мнения: 1 120
Боже, много мъчно ми стана за това детенце. Дано почива в мир душичката му Praynig
Що за "лекари " а тия , ужас #Crazy
Те дори и за затвора не са , направо за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 27
  • Мнения: 5 577
Ебаси майката ...

# 28
  • Мнения: 8 917
 Cry Cry CryМиличкото....нека почива в мир Praynig Cry

# 29
  • Мнения: 779
Не мога да повярвам, че нормален човек ( а в случая и лекар) би постъпил толкова безотговорно, жестоко и безчовешко  cry!
А това детенце нямало ли си е педиатър? В много случаи те реагират доста по- адекватно, а и все пак си е второ мнение, за по сигурно.
Аз лично не бих чакала толкова дълго.
Мир за малката невинна душичка, която си е отишла в такива мъки  Cry

Общи условия

Активация на акаунт