София, жк Младост - тема 31

  • 60 643
  • 742
  •   1
Отговори
# 540
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 521
С метрото до Графа е бърз достъпа, има Немски магазин там, съвсем в началото, до дюнерите

# 541
  • Мнения: 3 306
Да, махнаха немския. В Младост 1 нищо не върви. Всичко затваря. Повече са възрастни хора тук около пазара.

# 542
  • Мнения: 2 424
Да, махнаха немския. В Младост 1 нищо не върви. Всичко затваря. Повече са възрастни хора тук около пазара.
Идват за да си пазаруват,иначе живеят предимно млади хора в блоковото пространство около пазара.

# 543
  • София
  • Мнения: 230
Немски магазин нямаше ли и до Lilly в Младост-3/4, срещу Lidl? 🤨

# 544
  • Мнения: 452
Немски магазин нямаше ли и до Lilly в Младост-3/4, срещу Lidl? 🤨
Преди да стане Lilly беше немски магазин. Сега нямА

# 545
  • Мнения: 36 174
до лили има меркъри

# 546
  • Мнения: 3 306
А някакви новини имаме ли относно кой ще е новият кмет?

# 547
  • Мнения: 822

Това е към 8.30
Ще има балотаж, дано се промени нещо другата неделя.

# 548
  • Мнения: 6 910
Тази Илиева беше на миналите избори на балотаж с Иванчева...

# 549
  • Мнения: 3 306
Тази Илиева беше на миналите избори на балотаж с Иванчева...
Да, точно тя беше на балотаж.

# 550
  • Мнения: X
Здравейте, моля за помощ за оптика. Някъде в Младост 1, покрай пазара или все тая всъщност. В нета ми излиза само една в бл. 1.
В хранителни магазини не следя цените и бележките. Понякога поглеждам вкъщи, не съм имала проблем с Фантастико, но и както казах - не следя изкъсо. Фантастико ми е до блока и основно от там пазаруваме. Скоро четох как експлоатират персонала на Кауфланд и ми се догади, ходехме много рядко до там, 2-3 пъти годишно, след прочетеното не знам дали бих могла да стъпя пак. Плащат за 4 часа, а хората работят по 8. Не искам да съм част от това.

# 551
  • София
  • Мнения: 1 954
На самия пазар има оптика, откъм сергиите със зеленчуци.

# 552
  • Мнения: X
Благодаря за бързия отговор. Сигурна бях, че не може да няма.

# 553
  • Мнения: 3 096
A ключар? Май скоро беше обсъждано Ill Колко горе-долу струва ваденето на дубликат на чип?

# 554
  • София
  • Мнения: 5 423
Косите на Вероника, ако ти се разкарва има оптика в 25 ДКЦ или в Хит. Лично аз съм ползвала в Хит два пъти.

Общи условия

Активация на акаунт