София, жк Младост - тема 31

  • 60 451
  • 742
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 293
Моята дъщеря е на тази възраст и според мен са големи за стандарните детски клубове. В ринг мол може да им е добре в детския кът за скачане. В заведение Джардино, в Младост 2 има хубава зала, там често правят детски РД.  Моята дъщеря е родена лятото и тази година бяхме в парка на Младост 2, на открито, в заведение Бедрок. Щях да падна като ми дадоха сметката от 159 лв. Simple Smile Имаше и възрастни. За сравнение миналата година в Боби и Кели платихме 600 лв.

# 616
  • София
  • Мнения: 2 109
Здравейте, някой да има случайно номера на доктор Лина Джананова? Трябва да си проверя цитонамазката, а съм го затрила някъде... Може и на лични, много ще съм благодарна 🤞

# 617
  • София
  • Мнения: 1 038
Marleen, защо не звъннеш направо на рецепция в Младост мед и не помолиш да те свържат с Д-р Джананова? Аз така правех преди да забременея.

# 618
  • Мнения: 2 285
За рожден ден на 8-9-годишни - боулингът в Princess outlet.
И докато сте на медицинска тематика, да питам и аз. Трябва ми свестен УНГ за дете, да работи със здравната каса, може и да не е в квартала. Моля за препоръки. Praynig

# 619
  • Мнения: 1 633
Д-р Донка Денева. Преглежда в 25 п-ка, има и частен кабинет в бл.64, на пазара в Младост 1. Работи със Здравната каса.

# 620
  • София
  • Мнения: 3 124
И докато сте на медицинска тематика, да питам и аз. Трябва ми свестен УНГ за дете, да работи със здравната каса, може и да не е в квартала. Моля за препоръки. Praynig

В началото на лятото д-р Ранева ни изпрати за допълнителна консултация при УНГ д-р Йовка Манолова. В 25 ДКЦ преглежда и работи със здравната каса. Добро впечатление ми направи - беше внимателна, отнесе се сериозно към проблема, назначи допълнителни изследвания, проследи лечението. 

За РД на 8-9 годишни, че и по-големи добавям "Дворецът на щастливите хора" в Младост 1. Предлагат тематични партита с избор от интересни занимания.

# 621
  • София
  • Мнения: 2 109
Marleen, защо не звъннеш направо на рецепция в Младост мед и не помолиш да те свържат с Д-р Джананова? Аз така правех преди да забременея.

О, не знаех, че е възможно. Ще се обадя още утре, благодаря  Simple Smile

И докато сте на медицинска тематика, да питам и аз. Трябва ми свестен УНГ за дете, да работи със здравната каса, може и да не е в квартала. Моля за препоръки. Praynig

В началото на лятото д-р Ранева ни изпрати за допълнителна консултация при УНГ д-р Йовка Манолова. В 25 ДКЦ преглежда и работи със здравната каса. Добро впечатление ми направи - беше внимателна, отнесе се сериозно към проблема, назначи допълнителни изследвания, проследи лечението. 

За РД на 8-9 годишни, че и по-големи добавям "Дворецът на щастливите хора" в Младост 1. Предлагат тематични партита с избор от интересни занимания.

Д-р Манолова става, да. Иначе аз съм много доволна от д-р Щерева, преди работеше в Правителствена болница, а вече преглежда във Фихелт в Студентски град, пак не е толкова далеч.

# 622
  • София
  • Мнения: 1 038
И докато сте на медицинска тематика, да питам и аз. Трябва ми свестен УНГ за дете, да работи със здравната каса, може и да не е в квартала. Моля за препоръки. Praynig

С две ръце - д-р Емилия Йорданова. Преглежда в Поликлиника Младост в Младост 1, часове се запазват през superdoc.

# 623
  • Мнения: 452
И докато сте на медицинска тематика, да питам и аз. Трябва ми свестен УНГ за дете, да работи със здравната каса, може и да не е в квартала. Моля за препоръки. Praynig

С две ръце - д-р Емилия Йорданова. Преглежда в Поликлиника Младост в Младост 1, часове се запазват през superdoc.
Още един, който препоръчва тази лекарка

# 624
  • Мнения: 5 234
За рожден ден на 8-9-годишни - боулингът в Princess outlet.
И докато сте на медицинска тематика, да питам и аз. Трябва ми свестен УНГ за дете, да работи със здравната каса, може и да не е в квартала. Моля за препоръки. Praynig
Д-р Желязкова от Дженерали закрила поликлиника на бул. Дондуков 79.

# 625
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 508
Д-р Емилия Йорданова лекува и мен и децата, препоръчвам.

# 626
  • София
  • Мнения: 30 208
Някой знае ли кога ще отваря аптека "Sopharmacy" в Младост-3?

# 627
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Някой знае ли кога ще отваря аптека "Sopharmacy" в Младост-3?
До Дар ли? Нямам идея, но ако ти е спешно на метростанция Балан има същата голяма при това.

# 628
  • София
  • Мнения: 30 208
Някой знае ли кога ще отваря аптека "Sopharmacy" в Младост-3?
До Дар ли? Нямам идея, но ако ти е спешно на метростанция Балан има същата голяма при това.
Мерси, не ми е спешно. Онзи ден минах покрай нея и видях, че е заредена, но затворена, та се зачудих.

Иначе засега съм по-доволна, че вече има Ремедиум в Младостите, но и Sopharmacy стават.

# 629
  • Мнения: 2 897
Повече от три месеца я зареждат. Голямо зареждане, голямо чудо! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт