София, жк Младост - тема 31

  • 60 735
  • 742
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 6 954
Повече от три месеца я зареждат. Голямо зареждане, голямо чудо! Rolling Eyes

Аптеката може и 1 година да седи заредена, но докато не изтекат процедурите и сроковете, аптеката не може да отвори.
Вероятно се бавят заради някое разрешително. Пък и не е голяма драма. Аптеки има колкото щеш.

# 631
  • Мнения: 2 912
Аз зор и драма нямам. На 50 м от нея има друга доста добра аптека. На мястото на "Sopharmacy" до пролетта имаше аптека на друга верига. Просто ми стана странно.

# 632
  • София
  • Мнения: 30 280
Аз зор и драма нямам. На 50 м от нея има друга доста добра аптека. На мястото на "Sopharmacy" до пролетта имаше аптека на друга верига. Просто ми стана странно.
Да, Subra, но явно не се получиха нещата. То и аптеките в района са доста наблизо т.е. конкуренцията не е малка.

# 633
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз зор и драма нямам. На 50 м от нея има друга доста добра аптека. На мястото на "Sopharmacy" до пролетта имаше аптека на друга верига. Просто ми стана странно.
Да, Subra, но явно не се получиха нещата. То и аптеките в района са доста наблизо т.е. конкуренцията не е малка.

Няма как да се получат, като работното им време беше до 17:30.

# 634
  • Мнения: 107
Здравейте! Козметичка, която работи в неделя и е внимателна?

# 635
  • София
  • Мнения: 30 280
Скрит текст:
Аз зор и драма нямам. На 50 м от нея има друга доста добра аптека. На мястото на "Sopharmacy" до пролетта имаше аптека на друга верига. Просто ми стана странно.
Да, Subra, но явно не се получиха нещата. То и аптеките в района са доста наблизо т.е. конкуренцията не е малка.
Няма как да се получат, като работното им време беше до 17:30.
Изненадана съм от раб. време. Ако наистина е било до 17:30ч., няма как да им се получи при аптека на 50м до 21:30ч. и денонощна аптека по диагонал от тях на 100м.

# 636
  • Мнения: 91
Здравейте!
Може ли да споделите от кой магазин за бебешки дрешки в квартала сте доволни? Бих искала да е малък магазин, с истински, памучни неща за новородени, на нормални цени. За предпочитане е Младост 3.
Благодаря предварително.

# 637
  • Мнения: 3 096
Момичета, може ли да помоля за отзиви за д-р Недялка Янева, педиатър в XXV-та поликлиника? Дали записва нови пациенти? Дразни ли се при извънредни обаждания?

# 638
  • Мнения: X
Знаете ли някоя пералня със сушилня в Младост 2 ? Може ли да ме ориентирате в цените също? Не е за нещо специално ,  трябва ни да се подпомагаме в прането на големите неща най вече , защото трудно съхнат в нас . Благодаря!

# 639
  • София
  • Мнения: 5 429
Знаете ли някоя пералня със сушилня в Младост 2 ? Може ли да ме ориентирате в цените също? Не е за нещо специално ,  трябва ни да се подпомагаме в прането на големите неща най вече , защото трудно съхнат в нас . Благодаря!

Има химическо до Промаркет. Не ти ли върши работа?

# 640
  • София
  • Мнения: 2 110
Знаете ли някоя пералня със сушилня в Младост 2 ? Може ли да ме ориентирате в цените също? Не е за нещо специално ,  трябва ни да се подпомагаме в прането на големите неща най вече , защото трудно съхнат в нас . Благодаря!
Виждах тези дни в дългия блок отдясно на Кауфланд, че предлагат тази услуга.
Здравейте!
Може ли да споделите от кой магазин за бебешки дрешки в квартала сте доволни? Бих искала да е малък магазин, с истински, памучни неща за новородени, на нормални цени. За предпочитане е Младост 3.
Благодаря предварително.

Бившия битов комбинат в Младост 4,срещу Фантастико, там има супер добре зареден магазин за детски и бебешки дрешки, пазарувам от години.

# 641
  • София
  • Мнения: 30 280
Здравейте!
Може ли да споделите от кой магазин за бебешки дрешки в квартала сте доволни? Бих искала да е малък магазин, с истински, памучни неща за новородени, на нормални цени. За предпочитане е Младост 3.
Благодаря предварително.

В детски магазин "Андре АР" понякога има доста добри попадения.

# 642
  • София
  • Мнения: 230
Аз обичам да пазарувам и от "Косара", до BILLA/HAPPY в Младост- 1А. Дрешките са български и според мен- качествени.

Здравейте!
Може ли да споделите от кой магазин за бебешки дрешки в квартала сте доволни? Бих искала да е малък магазин, с истински, памучни неща за новородени, на нормални цени. За предпочитане е Младост 3.
Благодаря предварително.

# 643
  • Мнения: X
Косара, да. Тия дни трябва да ходя за потници. Аз обичам да купувам българско.
Българските дрехи са традиционно качествени, още от нашето детство та до ден днешен. И обувките.

# 644
  • Мнения: 91
Знаете ли някоя пералня със сушилня в Младост 2 ? Може ли да ме ориентирате в цените също? Не е за нещо специално ,  трябва ни да се подпомагаме в прането на големите неща най вече , защото трудно съхнат в нас . Благодаря!
Виждах тези дни в дългия блок отдясно на Кауфланд, че предлагат тази услуга.
Здравейте!
Може ли да споделите от кой магазин за бебешки дрешки в квартала сте доволни? Бих искала да е малък магазин, с истински, памучни неща за новородени, на нормални цени. За предпочитане е Младост 3.
Благодаря предварително.

Бившия битов комбинат в Младост 4,срещу Фантастико, там има супер добре зареден магазин за детски и бебешки дрешки, пазарувам от години.

Здравейте,
Дали може да ме ориентирате къде по-точно се намира? Днес бях до комбината, но не успях да видя такъв магазин.

Общи условия

Активация на акаунт