Отговори
# 75
  • Мнения: 29 977

Наталчи, виждам, чи си заетъ с ноуу рабута.  hahaha hahaha hahaha




Ъф корс!



Глеъм та, трениръш за дискутекътъ утри!


Демъта, ноо си фйешън!!!



Сиренциту
и новите технологии...



Неркътъ , що съ пудмазваш, а?!? Ко сбърка....?



Алфич, споку, само едно коте е туй!


Хъше, гладна ли си нещо или тъй ми съ струвъ….?!?


Хеката
, затруднения ли имаш?!?

# 76
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 119
Пирфектни сти у танцити. Бравус!
Пударък мандаринка или портакал - кой какту го вижда- димокрасия.




Алфич, споку, само едно коте е туй!



Въх, стреснах се, чай да плюя у пазвата.


Ми ко да прая кат си нахална.

# 77
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Скрит текст:
Здравейте, банда! Малко минорно ще се включа, моля да ме извините, но дъм много притеснена и искам да ви споделя, за да вземете мерки.
Скрит текст:
Днес разбрах за т.нар. предизвикателство МОМО в интернет. Представлява едно много ужасяващо същество, което дава инструкции на децата да правят всякакви изключително опасни неща, вкл как да пият хапчета, за да се натровят, да се самоубиват и т.н. Като ги заплашва, че ще убие семейството им, ако не го направят. Нещото се появява докато детето гледа клипчета в ютюб, играе майнкрафт, фортнайт и всички популярни игри. Успели са да хакнат даже и детския ютюб ютюбкидс. Появява се във филмчета като Пепа Пиг и други съвсем невинни видеа. Изключително е опасно, аз лично съм много притеснена, защото то действа на детето като го заплашма да пази тайна, иначе ще се случи нещо страшно. Например - казало на дете да изчака мама и тати да заспят и да отиде да включи газовите котлони и да ги остави така, защото така ще се случи нещо магично.. На друго - да отиде в кухнята и с кухненски важ да си пререже гърлото...Нещо ужасяващо е! В момента от около седмица в Англия е голям бум, днес получих и съобщение от училището, с предупреждение.

Моето дете постоянно гледа клипчета в ютюб детския, а сега на тази възраст и много се впечатлява, ако нещо е 'тайна'. Лично аз съм много притеснена..    

# 78
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Скрит текст:
Здравейте, банда! Малко минорно ще се включа, моля да ме извините, но дъм много притеснена и искам да ви споделя, за да вземете мерки.
Скрит текст:
Днес разбрах за т.нар. предизвикателство МОМО в интернет. Представлява едно много ужасяващо същество, което дава инструкции на децата да правят всякакви изключително опасни неща, вкл как да пият хапчета, за да се натровят, да се самоубиват и т.н. Като ги заплашва, че ще убие семейството им, ако не го направят. Нещото се появява докато детето гледа клипчета в ютюб, играе майнкрафт, фортнайт и всички популярни игри. Успели са да хакнат даже и детския ютюб ютюбкидс. Появява се във филмчета като Пепа Пиг и други съвсем невинни видеа. Изключително е опасно, аз лично съм много притеснена, защото то действа на детето като го заплашма да пази тайна, иначе ще се случи нещо страшно. Например - казало на дете да изчака мама и тати да заспят и да отиде да включи газовите котлони и да ги остави така, защото така ще се случи нещо магично.. На друго - да отиде в кухнята и с кухненски важ да си пререже гърлото...Нещо ужасяващо е! В момента от около седмица в Англия е голям бум, днес получих и съобщение от училището, с предупреждение.

Моето дете постоянно гледа клипчета в ютюб детския, а сега на тази възраст и много се впечатлява, ако нещо е 'тайна'. Лично аз съм много притеснена..    
Скрит текст:
Демо, вчера разбрахме и ние за това Момо. Говорихме с детето. Показахме му това Момо и той каза - аз съм го вижал това е Слендрина от Грени. Слендрина малко прилича на Момо, а Грени е гледал клипове в тубата за тази игра. Говорихме как, ако види нещо страшно веднага да ни извика и каже, че има лоши хора, които се крият зад маски и ако някой му каже да не казва на мама/тате/родителите си това значи, че иска да му навреди и да страда.
Една позната вчера пак е показала Момо на детето си и детето й казало, че го е виждал, ама не стана ясно дали е пак тази Слендрина.
Просто говорете за лошите хора и хвърляйте по едно око на какво гледат децата.
Дано всичко да е наред. Hug Praynig Hug

# 79
  • Countryside
  • Мнения: 11 652
Демич, и аз се притесних от Момото. Според гардиън, бибиси и дейли мейл било фейк нюз, дано да е така. И аз се притесних и обяснявах на детето, уж гледа под надзор, ама все пак...
https://www.google.com/amp/s/www.bbc.co.uk/news/amp/technology-47393510

# 80
  • Мнения: 29 977
Не могат ли да го спрат това чудо...?!?!  newsm78


Иначе - ЧБМ, куковци!!!

Весели, червени, румени, засмени!

# 81
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Хилоу,
Плитете ли, плитете ли?  hahaha hahaha hahaha



Аз почти съм изплелъ.  hahaha hahaha hahaha



Честита баба Марта на всички.

# 82
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702



Мумент да фана края.


Ха, гутоу



Честита баба Марта, Кукис, посли швъ закичъ Joy

# 83
  • Мнения: 29 977
Де сте съ изпукрили….?!?

# 84
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Плитем, уе, Наталчи, плитем. Joy Joy Joy Joy

# 85
  • Мнения: 29 977
Плитем, уе, Наталчи, плитем. Joy Joy Joy Joy


Аъъъ, аз па въ търся ....а вий де сте били .....



# 86
  • Countryside
  • Мнения: 11 652
Честита баба Марта, кукундреляс! Апнети пу ина мартиница, саму фнимавайти с дръжката Joy


Плита тука ини мартеници, приз три лапи приплитам Joy


Последна редакция: пт, 01 мар 2019, 13:02 от Сиренце

# 87
  • In Neverland
  • Мнения: 360
Честита баба Марта и от мен Relaxed Живи и здрави да сте вие и семействата ви Flowers Hibiscus

Сиренце шъ апним кък няма щом придлагаш


Пък вий от толкуз плетине дан съ оплитете


# 88
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
, саму фнимавайти с дръжката Joy
Няа страшну, замина Laughing

# 89
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 119


Айди  да ва закича с по ино фъркатичко и вий да фърчити свубодни и щастливи!

Общи условия

Активация на акаунт