Звездни компромати - 399

  • 63 560
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 31 183
Щастлива съм за Оскара на Рами Малек.
Дженифър Лопез е страхотна в Том Форд.
Не ми харесва Чарлийз брюнетка.

# 691
  • Мнения: 13 082
И аз чакам за още тоалети. Хареса ми Джей Ло, поразрових се и видях, че тоалета е на Том Форд. И костюма на Брадли е негов.

Майли и съпруг, тя е в Ив Сен Лоран
https://www.instagram.com/mileycyrus/p/BuSvxHVB7fZ/?utm_source=i … hid=1rget78ps2tvw

# 692
  • Мнения: X
Глен Клоуз, ДжейЛо и Чарлийз са ми фаворити засега.

# 693
# 694
  • Мнения: 31 183
И аз чакам за още тоалети. Хареса ми Джей Ло, поразрових се и видях, че тоалета е на Том Форд. И костюма на Брадли е негов.

Майли и съпруг, тя е в Ив Сен Лоран
https://www.instagram.com/mileycyrus/p/BuSvxHVB7fZ/?utm_source=i … hid=1rget78ps2tvw
Майли е кукличка. Страхотна двойка са.

# 695
# 696
  • Мнения: 35 110

На тази награда се надявах! Много се радвам за него!

# 697
  • София
  • Мнения: 12 409
Много се радвам, че моята любимка Оливия Колман спечели. Малко нейни снимки
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 698
  • София
  • Мнения: 2 567
Според мен Виго Мортенсен в Зелената книга заслужаваше Оскар, невероятна игра! Просто забравяш, че играе, всичко, всичко беше изпипано до последния детайл, а и той има страхотна харизма.

# 699
  • София
  • Мнения: 12 409
Съгласна съм за Виго. Много ме е яд, заслужаваше награда.

# 700
  • Мнения: 3 743
Тоалетите тази година са потресаващи. Единствените, които ми харесаха са на Emilia Clarke, Allison Janney и донякъде JLo. Много съжалявам за Глен Клоуз, исках тя да вземе, но пък се радвам за "Зелената книга".

# 701
  • София
  • Мнения: 12 409
Малко снимки от изпълнението на Гага и Брадли. Има ли химия, няма ли, не мога да знам.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 702
  • Мнения: 47 982
Много са готини, хареса ми изпълнението
За химията и аз не знам Joy , аз я виждам, но все пак това са Оскарите, а и те цял филм играят влюбени, може пък да играят добре Simple Smile

# 703
  • Мнения: 9 653
Нито един тоалет не ми хареса от дотук видяните. Flushed Такова нещо никога не е било.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Няма никаква химия между Брадли и Гага. Нито от негова страна виждам искра нито от нейна.

Общи условия

Активация на акаунт