Звездни компромати - 399

  • 63 483
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 478
Горкият Асенчо, влязла лошата Диляна и го отвлякла от вкъщи... 😆

# 736
  • Мнения: 39 035
И на двамата не им прави чест, че не могат да си държат гащите вдигнати. Но да, от двамата той е по виновен. Освен това поведението му е на еуглена. А на жена му- дваж по недостойно.

# 737
  • Мнения: 30 960
Била съм от най-големите фенове на Асен Блатечки. Гледах всичко негово. Пречупих се след Диляна и сега не ме кефи.
С изказването на Гага още повече. Смешник.

# 738
  • Мнения: 9 478
Че имат вина и двамата е така.
Но не смятам, че Диляна е разтурикъща. 

За мен такива са жени, които се увъртат около обвързани мъже, най-често изключително красиви финансово, и умишлено целят да забременеят, за да си подсигурят стабилна издръжка.
Диляна, доколкото съм чела е била сериозно влюбена в него и се е надявала наистина да създадат семейство заедно, най-вероятно доста са играли приказките за изчерпания брак, охладнелите отношения с жена му и т.н.

# 739
  • Мнения: 39 035
Тия игрички обаче често нараняват доста хора, включително и децата от брака и връзката.

# 740
  • Мнения: 30 960
Не знам дали е разтури къща, но Асен я направи за смях пред цяла България, после и жена си. Толкова е красива Диляна, как точно в Асен се влюби?

# 741
  • Мнения: 47 887
Ми красива жена, но вече обикновено клише
А Блатечки е непоносим, за щастие не съм го гледала и не съм го чула. Простащината не ми е секси, уви
Иначе съдейки по тази тема, явно за тези среди отношенията им са нормални. Като за артисти

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 40 594
Eдна Мегън и Хари...как опулено гледа тя Simple Smile
Скрит текст:



Ето я и прекрасната Джулия
Скрит текст:


# 743
  • Мнения: 11 505
Диляна е красива жена с лош вкус за мъже.

# 744
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 180
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА.

Тя е хем юбилейна, хем Оскарова.  Да ни е наслука.

Общи условия

Активация на акаунт