Звездни компромати - 399

  • 63 557
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Ааа добре добре, не е Grinning

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 26 380
Има брат близнак,затова са били заедно в казармата Sunglasses

# 722
  • Мнения: X
Е добре де Grinning
Все едно да кажеш че г0ла не е проста Grinning

# 723
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Снощи хванах точно 10 минути от предаването на Нова Тв посветено на Оскарите. Монди и Духовникова ми сториха единствените адекватни. Тъкмо стигнах до извода, че по-нелепо представяне от това на Софиянска не може да има и "великият", явно възприел се за гений Блатечки коментира, че Лейди Гага направила ролята си  благодарение на кривия си нос и големия г*з, иначе не струвала. Явно покрай коментарите за Ласкин е решил да прибави и цинизъм, и още простащина гарантирана с малоумие към ореола на "възвишен секс-символ".

# 724
  • софия
  • Мнения: 25 459
Снощи хванах точно 10 минути от предаването на Нова Тв посветено на Оскарите. Монди и Духовникова ми сториха единствените адекватни. Тъкмо стигнах до извода, че по-нелепо представяне от това на Софиянска не може да има и "великият", явно възприел се за гений Блатечки коментира, че Лейди Гага направила ролята си  благодарение на кривия си нос и големия г*з, иначе не струвала. Явно покрай коментарите за Ласкин е решил да прибави и цинизъм, и още простащина гарантирана с малоумие към ореола на "възвишен секс-символ".
Блатечки дали скоро се е поглеждал в огледало? Винаги ги ми е бил малко анти и набеден, но напоследък ми е откровено гнусен чичак.

# 725
  • Мнения: 13 082
Е как, големия нос и задника са и единствените достойнства на Гага. 😒 Той да не е говорел за себе си всъщност? Нещо объркване ще да е станало 🙄

# 726
  • Мнения: X
Блатечки май много го е яд, че певица е номинирана в актьорска категория.
Гага не е шедьовър на актьорското изкуство, но това й е сред първите роли. Той дали знае, че тя има Златен Глобус за участие в сериал?
Чудеше как да я оплюе.

# 727
  • Мнения: 13 082
Той пък ни кат певец го бива, ни кат актьор. Играе една съща роля от години, лошото момче дето е толкова изтъркано вече, че няма накъде.

# 728
  • Мнения: 2 199
Блатечки ми стана неприятен след случката с Диляна, безхарактерен надух въздухар.
А на Диляна и се възхищавам как отглежда малкият, сега е пак на почивка с него.

# 729
  • Мнения: 39 304
Какво за възхищение има в една разтури къща?

# 730
  • Мнения: 18 530
И аз не разбрах точно Диляна, която можеше да има който си иска мъж, защо ангажиран с дете реши да си избере. Повече мога да разбера даже ДесиСлава и Мария Илиева с младоците, отколкото това.

# 731
  • Мнения: 2 199
Да бе тя виновна, той горкият го прелъстили и излъгали.
За мен при такива ситуации отговорността е на обвързания, а не на третият човек.

# 732
  • София
  • Мнения: 12 409
Чета в "Гонг", че Григор Димитров и Никол може все още да са заедно (заради някаква снимка, под която тя написала "Обичам те").
https://gong.bg/tenis/maje/multimedia/video/yellow/napuk-na-vsic … -sa-zaedno-529944

# 733
  • Мнения: 9 701
Какво за възхищение има в една разтури къща?
Или в почивка на Малдивите с дете? Това някакво геройство ли е?

# 734
  • Мнения: 2 199
Какво за възхищение има в една разтури къща?
Или в почивка на Малдивите с дете? Това някакво геройство ли е?
Да беше го оставила на някоя баба, нали.

Общи условия

Активация на акаунт