АВГУСТинчетата са си добре, защото са с мама на море

  • 10 397
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 507
Честит 1-ви рожден ден на Ирен! newsm67 Tada

# 271
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ



Ние миналата седмица си направихме изследванията за годинката и се оказа, че Вилянка е с нисък хемоглобин този път - 96, а на 6 месеца беше 102. Нашето компетентно педи се изказа, че това било, защото на своя глава съм захранила късно  #Cussing out. Което ми звучи много тъпо, при положение че сега, за разлика от тогава, яде всеки ден месо. Предписа й Малтофер, който аз не смятам да давам за сега. Първо ще повторя изследването, за да съм сигурна в резултата и ще въведа повече храни, богати на желязо. Но това ще стане след морето. И тъй като довечера заминаваме, искам да пожелая н всички, които ще празнуват през следващите 10 дни, весело изкарване на празниците, много щастие и прекрасни подаръци и изненади   bouquet  Heart Eyes  Hug

# 272
  • Мнения: 323
ЧЕСТИТ 1-ви РОЖДЕН ДЕН НА  НИКИ  nbirthday, СТЕФАН  nbirthday, ЖОРКО  nbirthday И ТОНИ   nbirthday/малко на патерици/ И ИРЕН   nbirthday

Много усмивки им пожелаваме от сърце  Hug

Честито прохождане на Наско  tiptoe

# 273
  • Мнения: 1 878
Честит Първи  Рожден Ден на Ирен Нека винаги си здрава, щастлива и обичана   Hug


Честито прохождане на Наско и да му пожелая да е безаварийно   Hug

milena000 , дано бързо се оправи малката и повече никакви боледувания - гадно е да са ни болнички човечетата  Rolling Eyes Мнооооого целувки  Heart Eyes

# 274
  • Мнения: 1 817
petjah , според мен това е нещо като оправдание от страна на педито ти  newsm78. Аз също съм страшно любопитна колко ни е хемоглобина, понеже аз съм с нисък, но ще видим след месец, тогава сме на изследвания.
Приятно море и лек път  Hug Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 179
Честит Първи Рожден Ден на Ирен!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 1 190
Честит 1-ви Рожден Ден на Ирен  bouquet

Честито Прохождане на Наско  bouquet

и да се похвалим ..... и Вили проходи днес Hug

# 277
  • Мнения: 2 556
Хайде честито прохождане на Вили!!! Simple Smile

Честит първи рожден ден на Ирен, да расте здраво и весело дете и много да радва всички! Heart Eyes

Ние пак сме под карантина  bowuu Вируса на баткото се оказа чиста рубеола. Не знам защо, аз за него бях убедена, че не може да я хване, нали е ваксиниран. Е да, ама не. Снощи се засили температурата, подуха му се лимфните възли и се обрина целия. Цяла нощ се е мъчил и като че ли е доста по-изринат, отколкото беше Кари. А му се подуха ужасно и глезените, с огромни отоци и болки, не можеше да ходи детето и сме го носили на ръце. Браво на ваксината мога да кажа само  Twisted Evil Която от вас има бременна приятелка, да й каже изобщо да не общува с болни деца, защото никога не знаеш дали няма да излезе някоя шарка Confused

# 278
  • Мнения: 1 817
Леле Тес, какво става при вас ....Милото детенце Sad, дано скоро отминат всичките ви болежки и изкарате едно здраво и хубаво лято  Hug Heart Eyes Бързо да се оправя и баткото  Hug Heart Eyes

Честито прохождане на Вили  Hug

# 279
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Честит 1-ви рожден ден на Ирен!  bouquet   bouquet   bouquet  newsm59  bigdance2

Да расте здрава,много красива,умна и щастлива!

Честито прохождане на Наско и Вили!  newsm68

Нека вървят много уверено и по-малко да падат.
Никой ли още не е правил прощъпулник  newsm78.Ние май на рождения ден ще го правим.

Тесс-бързо да оздравява вашия батко,стискаме палци.

petjah-ние пием вече 2-ра опаковка Малтофер,ще видим дали има резултат.Уж всеки ден яде месо,но по малко.Весело изкарване на морето.

При нас нищо ново,баща ми още е с Т,не е поставена точна диагноза,беше и на скенер,сега му правят изследвания за Ку-треска и хемокултура.Всеки ден са по болници,вливат му системи,вече сменя 3 АБ,понеже е много трудно да му пуснат антибиограма и карат на сляпо.Такива са нашите кадърни доктори #2gunfire.
Добре,че поне другите баба и дядо са в отпуск,та гледат Мариелка,че ние с мъжа ми и работим.Общо взето е пълна лудница.
Хайде стига съм ви отегчавала с проблеми,приятен ден на всички. Hug

# 280
  • София
  • Мнения: 3 735
Честит рожден ден на Ирен-здраве щастие и късмет и желаем двамата с Валето
Да се чувстват поздравени и всички малки и големи празнуващи
Поздравления на проходилите- и Валето е тръгнал към вашата групичка-вече се пуска с едната ръчичка ,а ако го хвана за тирантите на дънките....почти не го крепя.Още не съм го пускала сам -страх ме е ,ама диването е станало много смело в пускането от мебелите и по-честичко пада....
Времето е супер и по често сме на вън та нямам много време за компа-но ще наваксам с прочитането на темичката
Весел и усмихнат ден от нас

# 281
  • Мнения: 1 878
Toni4ka, Честито прохождане на красавичка Вили  Hug да тичат краченцата бързо и безаварийно smile3539  newsm68

Мамчета в тая връзка си припомних една копирана преди време статия от БГ Мама та ето на който му е дошло времето да я чете  Mr. Green

Прави ми впечатление обаче, че мамата прави питката  newsm78 иначе всичко останало ми допада много  Mr. Green И младежът Явор прави по две три самостоятелни крачки, но само ако е силно заинтригуван от предмета на преследването си  Crazy и щом се усети какви ги върши тупва на дупе и продължва лазейки за по-сигурно  Mr. Green

Тес, много кофти за милото ви бате  Confused, мога само да му пожелая по-бързо да му минава и след това вече наистина ще е ваксиниран  Close Това е гадорията, че ваксинацията дори не ни защитава 100%, но може пък да спомага за по-лекото протичане - дано  Praynig Аз като бременна много треперех, че едни съседчета се разболяха (братче и сестриче) точно от Рубеола - и двамата с абили ваксинирани  Rolling Eyes





# 282
  • София
  • Мнения: 10 035
Честит първи рожден ден на Ирен!

Честито на проходилите! Да са пъргави и смели!

# 283
  • Мнения: 118
Честит първи рожден ден на Ирен!                                                                                                                                                      Да се включим и ние искам да се похваля, че бебе Алекс ходи smile3539 като патенце е  Grinning. Сега ни е много забавно, но взе че му хареса да седи в пясъка на детската площадка. Вчера беше с къси гащи в пясъчника и се обрина Cry с какво да мажа.

# 284
  • Мнения: 507
Честити ходещи крачета на Вили и Алекс!

Tess - бързо да оздравява вашия батко! И ние в градината имаме шарка от 3 месеца вече и не съм спирала да я водя нашата кака, че да я изкара нали е момиченце все пак, ама не та не!

radost24 - ние си правихме прощапулник ( изчаках го сама да стане по-стабилен в ходенето). Поканих само една приятелка с детенцето и и сестра ми, че нещо не ми се събираше много народ. За идеи за предметите използвах тази статия която е пуснала Sunnily. И от всички интересни неща взе, че хвана отверката  Laughing( явно майстор ще става човека). Питката аз си я правих ( бива ме по тестените неща Wink) и Радо остави отпечатък в нея. После почерпих съседките и мамите от градинката.

Общи условия

Активация на акаунт