АВГУСТинчетата са си добре, защото са с мама на море

  • 10 393
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 464
Момичета, да кажем ли и на юлките за срещата?

Разбира се - колкото повече мами и бебоци, толкова по-добре Wink

За "шатенка"-та и аз се зачудих, може би трябва да се види в тълковен речник...

Ted_cat, аз съм с кафяви очи, но въобще не ме интересува как ще реагират хората на новия ми цвят Flutter Още повече аз от много години ходя с цветни лещи, така че хората са ми свикнали на промените Mr. Green Непрекъснато сменям я цвят на очите, или пък цвят на косата или пък дължината и т.н... Цените на Фреш лук са около 90 лв. за двете лещи, което за мен е  поносимо.

Gigi , снимките от морето са ви супер, надявам се скоро и аз да показвам моите... А за режима - мисля там да е малко по-либерален.

# 31
  • София
  • Мнения: 10 030
Мда, ти Дидка, си спец по промените. Аз винаги съм искала да съм зеленоока (майка ми е със зелени очи), ама не, после за Калоян се надявах няколко месеца, но и за него не ме огря. И въпреки всичко не мога да се реша да си взема подобни лещи...ей на пуста консерва  Blush

Обаче моите три типа красавици са малко разменени: руса с кафяви очи остава. Но сини очи с червеникава коса и зелени с черна са трепач!

# 32
  • Мнения: 1 190
Гери, снимките са страхотни, определено сте си изкарали много хубаво Hug

Искам и аз на морееее Whistling

Хайде лека нощ и приятни  grinning039 сънища Hug

# 33
  • Мнения: 4 116
DiDka, знаеш ли дали тези лещи може да са с диоптър и колко процента вода са? Аз наистина бих си взела цветни, но трябва да са с диоптър, не само за красота, а и водното им съдържание да е към 55%, че мразя да ги свалям всеки ден.  Sunglasses

# 34
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте!

Ние се завърнахме от село и нямам търпение да ви прочета как сте!

Първо ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА НИКИ И ЕМО! ДА РАСТЪТ ЗДРАВИ И ВЕСЕЛИ ДЕЦА И ДА СЕ РАДВАТ НА  БЕЗГРИЖНО И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО! Hug !ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МАМА Heart Eyes

И аз съм навита за среща! Сутрин или следобед, както решите!

Gigi много са хубави снимките! И на мен ми се приходи мнооого на морееееееее! Ама кога ли ще е!? Rolling Eyes

Ted_cat ти ще си герой ако се навиеш да дойдеш от Люлин с двете деца без кола! Simple Smile



А ние си изкарахме супер! Лъчката все едно беше на моренце. Сутрин и следобед в басейнчето се плацикаше и падаше голяма веселба. Писъци от кеф, пляскане, смях! Много й беше добре. Стоеше по цял ден навън, с изключение на часовете в които беше много жега.
 Дени пък не припари до басейна. От нея се чуваха писъци и рев ако някой се опиташе да я накара да приближи басейнчето, камо ли да влезе в него! Crazy Какво ще я правим на морето незнам! Rolling Eyes

Мама и тя се топна в басейнчето и се попече доколкото имаше свободно време, което беше доста кът с две малки деца! Wink

Това ми беше като репетиция за морето и честно да си кажа луднах! Така че ако успея да отбия Лъчи скоро, каквито намерения имам, макар че ми се вижда  илюзия, ще я оставим на баба й да си се плацика в басейнчето на село а ние ще ходим само с Дени. То за бебето няма да има голяма разлика дали е в басейна на село или на морето, ама за нас разликата ще е огромна! Mr. Green Ако продължим с кърменето ще е с нас и тогава като се върна ще имам нужда от почивка от почивката! Wink
 Чао засега, че имам багаж да оправям, а на обед сме на ехограф с Лъчи, и дано наистина потвърди, че всичко е наред вече! Стискайте палци! Ще пиша довечера!

# 35
  • Мнения: 2 271
ЧРД на Емо и Ники!Да са весели,щастливи и да радват много мама и тати!

А сега Ви черпя по случай 10м на Рони и моят имен ден! По този поводЧестит имен ден на Petiah!

Сега нямам време да чета,но може би довечера ще го направя и ще пиша!

# 36
  • София
  • Мнения: 3 730
честит имен ден на всички днес!!!
И ние с Валето черпим за 10-то месече newsm67  party023 newsm18 baloni cook cook cheers beer3
За срещата - май няма да ме огрее- ще съм сигурно бавачка Cry,ама утре може и да ви изненадам Praynig
Оффф и аз искам на морето-0 мъжа ми др. седмица може да ходи командировка до Албена- и се надявам и мен да ме огрее Mr. Green- бебо при баба и мама за 3 дни на морето- кефффф- дано само не ми мине котка път
За сега не мога да пиша повече че Валето ми бута клавиатурата-надигнал са е до мен и ако има странни синволи са от него

# 37
  • Мнения: 464
Влизам съвсем за кратко..

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА Рetia47  И Petiah!!!
ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО ВИ ЖЕЛАЯ, МОМИЧЕТА И ВИ ПОДНАСЯМ ЕДИН БУКЕТ ОТ МЕН ЗА ВАС!

# 38
  • Мнения: 1 190
Честит Празник на Именниците днес  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 878
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН Рetia47  И Petiah!!! и всички други които празнуват днес  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Честито и на Рони и на Валето за 10-то им месече   Hug Hug Hug

Ирка, не ти е лесно с две малки деца. Щом Лъчката не обича водата имаш шанс да си стои мирно и кротко с кофичките и лопатките на хавлийката, а ти ще търчиш само по каката  Crazy

Ние сме с по-голяма разлика и уж баткото ни би трябвало да е доста по-зрял и уравновесен, но.................... предчуствам че ще е голям купон на морето  Crazy Така или иначе нашата почивка е твърдо семейна, аз даже и на бабите не обичам да си ги оставям за повече от няколко часа  Thinking да не говорим за дни - такава съм си  Crazy

Последна редакция: чт, 29 юни 2006, 11:19 от Sunnily*

# 40
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ИМЕННИЦИТЕ ДНЕС!   bouquet    bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

GIGI-СТРАХОТНИ СНИМКИ!Браво на Стефанаки,че е бил толкова послушен. Hug
Ние като се знаем,ще бъде голяма лудница.Вчера Мариелка пробно се рови с една клечка от сладолед на улицата в един пясък и веднага се опита да налапа малко пръст  ooooh!.Та на морето незнам как ще я опазим Thinking.Как мислите да държите бебоците на плажа,на дюшек или директно на хавлия върху пясъка newsm78.

Може би ще направим прощъпулника на Мели тази събота или неделя,вече върви много стабилно сама,даже и по неравни терени и катери стълби Mr. Green
Сега е малко настинала и хремава и отвреме-навреме кашля от секретите,дано не се усложнят нещата надолу PraynigЯвно и зъби и растат и не иска и да яде,общо взето е голяма мъка.

Лек ден на всички и  на именниците весело изкараване на празника!

# 41
  • Мнения: 903
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА Рetia47  И Petiah  bouquet
Честито и на днешните месечковци.
Мале, много скоро ще завалят едни рожденици, направо свят да ти се завие Grinning
Момичета, да ви се похваля, най-после ме огря да имам лятна количка. Ето я:
Не е перфектна, но е по лека и компактна в сгънато състояние. Със старата направо се измъчих, та сега нямам търпение да поразхлади и отиваме да я сефтосаме Laughing
Айде, лек ден от нас и много целувки.

# 42
  • Мнения: 4 116
Ooo,  честита количка Диди!
Това да имаш близнаци си е сложна работа... такава двойна количка сигурно не влиза в асансьор  newsm78
И аз да кажа колко съм разочарована от липсата на свободни места по детските градини и ясли. Днес обиколихме 2 такива с една мама, но даже молбите не ни приеха. За Младен било прекалено късно за градина, а за Светлин също прекалено късно за ясла. Сега приемали молби от родените през 2006  #Crazy луд да станеш.
И мамата, с която  бяхме заедно се сети, че има позната в една Детска градина до Била - малко ми е далечко, но щом има надежда да приемат Младен наесен пак е нещо. Звъня обаче аз на директорката да питам дали ще стане, тя ме отряза, споменах името на познатата, обаче директорката се ядоса и ми вика- Тя като стане директорка тогава ще казва кой ще бъде приет и кой не  Confused  Та ме насмотка малко, но после каза утре сутринта да отида да си подам молбите, пък на есен каквото стане...
От другата седмица излизат отпуска, така че утре остава единствения шанс да подам молбите и няма да мога да дойда на срещата.
Чух по тв-то днес, че  утре се очакват големи жеги- към 35-40`С та си помислете и вие дали да не отложите срещата за по- хладен ден. Ако не- приятно изкарване и цунки на бебоците!  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 61
Честит имен ден на двете адашки!  bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 878
Аааа Ted_cat, не ни разваляй ентусиазма  Naughty  То къде по прохладно място да се скриеш от жегите от парка  Flutter
Още повече че се оказа УТРЕ НЯМАМЕ КУХНЯ - ИМАТ САНИТАРЕН ПОЛУДЕН - предполагам доста са го проспали момента като мен  Crazy добре е че се заприказвах с лелката та тя ме светна, а то си го пишело иначе на вратата ама кой да чете  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт