Дисниленд Париж - тема 4

  • 38 897
  • 739
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 5 953
Само да кажа пак, ние ходихме скоро. За един ден не си струва. Била съм в Дисниленд в Оринджкаунти в САЩ, е съвсем друго нещо. Тук е лудница, буквално, Нищо не успяхме да видим и посетим, буквално висяхме само по опашки за 2-3 минути атракция накрая.
Ние бяхме с кола от Париж, пътя е доста, после от паркинга още доста ходене, на отиване как да е, на връщане беше агония за децата. Бързите пътеки не работеха ( кой знае защо)
Та, аз не съм гледала цени, за хотелите им,  но горещо препоръчвам да спите там близо и да имате опция да влезете преди всички и да стоите вечер до късно, Инак е ужасно тегаво, особено за децата, а то си е за тях атракцията. Така си струва отиването...

Ето ние,  уж  ходихме, но пак трябва да организирам след 1-2 години, децата някак не видяха и 20 % от парка. Така излиза Confused

Последна редакция: пт, 10 яну 2020, 13:08 от Wooden Cuckoo Clocks

# 466
  • Варна
  • Мнения: 483
Цял ден се опитвам да резервирам и не! Стигам до избор на хотел само. Пиша 2 възрастни и 2 деца, слагам рожденни дати и до там. На следващата стъпка ми дава в червено, че само деца без родители не е позволено. А на отметката за възрастни пише 1. Сменям го на две и пак наново. Изкарва ми цена на желания хотел, маркиран и пак това съобщение в червено.....И така от 11.00 на обяд Някой да има идея?
(И хотелите сменях)

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Цял ден се опитвам да резервирам и не! Стигам до избор на хотел само. Пиша 2 възрастни и 2 деца, слагам рожденни дати и до там. На следващата стъпка ми дава в червено, че само деца без родители не е позволено. А на отметката за възрастни пише 1. Сменям го на две и пак наново. Изкарва ми цена на желания хотел, маркиран и пак това съобщение в червено.....И така от 11.00 на обяд Някой да има идея?
(И хотелите сменях)
За кой период пробвате? Аз избрах произволен период през февруари и нямах проблем.

# 468
# 469
  • Пловдив
  • Мнения: 399
При мен няма проблем, продава ми пакета. През френската версия влязох, предполагам и вие

# 470
  • Варна
  • Мнения: 483
Здравейте,
Аз успях да запазя, но през чужд телефон и през френския сайт. Само там ми даде намалението.

# 471
  • Мнения: 75
Здравейте!
Планирам семейно пътуване до Дисниленд и в общи линии от 2 седмици чета и препрочитам  темите до момента, които са изключително полезни.Благодарение на тях смених първоначалните дати от 03.08.-06.08,на 07.09 - 10.09.В тази връзка бих искала да питам ,френските ученици ,а и по-голямата част о т западна Европа,започнали ли  са вече училище  в този период?
Във връзка с резервацията също бих помолила  за малко съвети.Ние сме 2 възрастни  + 2 деца на 11г.  и  на 5г.През френския сайт ми дава като оферта за този период за  хотел Санта Фе цена 856.30 евро,което е супер.Искам да добавя и закуска,при което цената става 1066,30.Тази закуска важи само за нашия хотел или може да се използва и за заведения в парковете ?
Другият основен въпрос е за самата резервация.При попълването на адреса,трябва ли да  сменя държавата от France на Bulgaria и съответно да попълня български адрес и ще ми се смени ли ценовата оферта според региона или да карам през France и да пиша някакъв френски адрес?
Със сигурност имам още много въпроси,но да стартирам засега с тези.Wink

# 472
  • Мнения: 4 762
Marna, аз само на въпроса за ваканциите мога да отговоря. В периода от 7 септември до 10 септември всички вече са на училище. За подробности около резервациите не мога да се изкажа. Приятна подготовка!

# 473
  • София
  • Мнения: 5 953
А не, имат доста ваканции във Франция. Поне за малките деца знам със сигурност. На всеки два месеца имат две седмици ваканция и тогава е крайно нежелателно да се ходи. Нали бяхме края на октомври точно по време на ваканциите им. Ад. Опашки. Ужас. Избягвайте ги. Вижте в нета кои са дните с ваканции за Париж, но те там Зоните им и Районите се разминават ваканциите. Та вижте хубаво.

# 474
  • Мнения: 4 762
В края на октомври е ваканцията за Вси светии. Дамата пита за началото на септември - тогава вече подвързваме учебници и се опитваме да свикнем с истината ‘следващата ваканция е след почти два месеца’ 🤣 Обикновено учебната година започва на 1 септември. Може някой да започне седмица по-късно, но това е максимумът.

А в Дисниленд винаги има опашки. Аз все по ваканционно време съм била, но ме съмнява да е по-различно извън ваканциите.

# 475
  • Варна
  • Мнения: 483
Ако цената ви е за три нощувки с 4 дни двата парка,  е Много добра!
Аз резервирах през френския сайт. Записах си българския адрес и телефон.  Не е имало промяна в цената, но и още не съм ходила 😁.

# 476
  • Мнения: 75
Във връзка с ученическите ваканции във Франция,попаднах на това:
Дано е от полза😀

# 477
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Здравейте,  може ли към момента да се правят онлайн резервации за ресторантите? Не намирам линковете

# 478
  • Мнения: 496
besyto  Peace Peace Peace
Да, и аз наскоро разбрах за тези линкове, така успяхме що годе да спасим положението с малкото останали свободни ресторанти за iliana_gekova.


Ето директни линкове към всеки ресторант, впоследствие ще ги сложим и на първа страница (за да ги отворите, не кликвайте директно върху линка, ами правете copy->paste):

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Благодаря! Бях си ги запазила във файл и ги изгубих.

Общи условия

Активация на акаунт