Дисниленд Париж - тема 4

  • 38 903
  • 739
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 34
Здравейте! Планирам посещение на Дисниленд догодина за десетия рожден ден на голямата ми дъщеря. Знам че има много време, но и аз имам много въпроси, затова започвам да проучвам нещата от сега. Най-напред трябва да реша кога да посетим парка. Рождения ден е на 1 март, но тя е съгласна да отидем и на друга дата. Ще ви помоля да споделите вашето мнение кои са най-подходящите дни/периоди за посещение. Парадите и различните шоута/програми всеки ден ли са или само уикендите и празниците? Ако посетим парка през "мъртав" период освен атракциите ще има ли какво друго да се види? Дано съм успяла да се изразя правилно и благодаря на тези, които ще ми отвърнат със съвет 😀😘

# 496
  • Мнения: 2
Здравейте, след 2 седмици ще сме в Дисниленд за рождения ден на сина ми и искам да попитам запознатите как стои въпросът с тортите. Гледах в сайта, че в заведенията предлагат торти, но не разбрах трябва ли да бъде поръчана предварително или си я поръчваш с вечерята, и какъв е изборът. Синът ми иска торта на Хълк и се притеснявам, че ако там няма такава ще остане разочарован. За съжаление няма да имам време да търся някъде другаде, тъй като пристигаме на 23.02 вечерта, а рождения ден е на 24.02, когато ще сме в Дисниленд. Предварително благодаря на отзовалите се.

# 497
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Няма торти на Хълк, никога не е имало.

Виждала съм торти от тези два типа:



Ако сте в заведение с герои като част от преживяването, може и Мики да ви я донесе, когато дойде време.
Торта се предлага само в заведенията от по-горен клас - Плаза Гардънс, Аграба и нагоре, не се предлага (мисля) в counter service ресторантите.

Mileto-g, парад и вечерно светлинно шоу има по всяко време. В момента тече тематично Star Wars и Frozen. Лятото отново ще има Цар Лъв. Зависи и от вашата програма. Хубаво е да сте там в делнични дни без уикенда.

Алла, нищо не мога да кажа така, нямам представа каква цена си видяла, за колко дни, за колко човека, деца на каква възраст. За да се проверява цена трябват точни данни иначе няма как да дадем съвет.

# 498
  • Мнения: 2
Mileto, благодаря Ви за отговора.

# 499
  • Мнения: 7
Алла, нищо не мога да кажа така, нямам представа каква цена си видяла, за колко дни, за колко човека, деца на каква възраст. За да се проверява цена трябват точни данни иначе няма как да дадем съвет.
   

Благодаря, ставаше въпрос за 2 нощувки 17-19.10 2 възр и 2 деца ( 4 и 9г) в санта фе. Звъннахме и ни казаха че са свършили местата с 25% и ние съответно запазихме с 15% отстъпка и сега проверих пак и отново има с 25%, издразних се много.

# 500
  • Мнения: 74
Здравейте, предстои ни пътуване до Дисни. Полетът е до летище Бове, самолетът каца в 22 часа. Има ли някакъв трансфер по това време от Бове до Дисни, какви са вариантите? Благодаря предварително!

# 501
  • Мнения: 12
Здравейте ,
Гледам ,че някои запазват билети и хотел от сайта ,като отбелязват Франция.Има ли нещо по-различно в резервирането и валидна ли е резервацията ,като се направи от Бг карта ?

# 502
  • Мнения: 74
Аз имам същото питане - възможно ли е да възникне проблем, ако резервацията е от БГ чрез френската версия но сайта?

# 503
  • Мнения: 496
Няма проблем през коя версия на сайта ще резервирате, за разлика от наши хотели, които създават проблеми на българи, резервирали през чужди агенции Rolling Eyes

# 504
  • Мнения: 74
Задължително ли е да се посочи френски адрес, телефон и мейл?

# 505
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Не е задължително да е френски.
Като поданици на ЕС имаме право да се ползваме от коя да е оферта на друга стрна от ЕС. Това важи както за онлайн резервациите, така и за тези по телефона.

За трансфер от Бове има таксита, инфо на 1 страница.

# 506
  • Мнения: 12
Благодаря Ви много за отговорите  Grinning
И още едно питане  за изхранването.Как ще е по-добре -на полупансион към хотела или свободна консумация.

Последна редакция: сб, 22 фев 2020, 10:24 от tedi8228

# 507
  • Мнения: 74
Сърдечно благодаря за информацията! Аз също се колебая за храненето: от една страна- кой е по икономичния вариант и от друга- дали ще е по-добре да се ангажираме и съобразяване с часове за хранене или да се отдадем на изживяването и да се храним, когато и където преценим на момента...

# 508
  • София
  • Мнения: 64
Аз направих нашата резервация за 03.05.-06.05. с включен полупансион, тъй като смятам, че ще имаме достатъчно време в парка и можем да си позволим да седнем да похапнем в ресторантите. Набелязахме си някои от тях, но нещо имат проблем със сайта и не ми дава да резервирам за Аграба. Запазих час само за Плаза гардънс.

Аз имам следния проблем: Имам е-мейл с потвърждение на резервацията. Там имам и информация за номера и, но като вляза в сайта им и въведа данните нищо не ми излиза, а до 03.04. трябва да преведем остатъка от сумата. Някой имал ли е подобен проблем?

# 509
  • Мнения: 496
Hrisito_:) , опитвай пак и пак...сигурно е проблем на сайта...в краен случай им се обади по телефона и ще направите плащането така
Аз след като бях направила резервация, исках да добавя още неща към нея, обадих се по телефона, много са любезни и търпеливи, добавиха каквото исках, диктувах им номера на картата ми, плащането мина успешно и така Simple Smile
А за изхранването, Snow_sn и tedi8228 - аз лично предпочетох полупансион и резервирах обедите за 13 часа - така или иначе трябва да се храним, ако разчиташ на момента да се седнеш някъде и до половин час да станеш - няма начин - на едно кафенце имаше опашка поне от 30-40 човека.
Но всеки си преценява, може да си купите храна, да си направите сандвичи и да си носите, така може да хапвате, дори докато чакате на опашка на някоя атракция.

Общи условия

Активация на акаунт