Хайде на театър 5

  • 52 588
  • 743
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 854
За нищо! Радвам се, че помогнах! Simple Smile
Скрит текст:
Този път реших да не оставам без билети и им досаждах всеки ден на телефона. В момента, в който ги пуснаха, пратих приятелче да купи и веднага писах, за да се възползва и който друг желае.

 И аз благодаря....този път много рано ги пуснаха и ако не беше писала пак увисвахме....Към  17 ч бяха останали 1/3 от  зала Азарян....Попитах ги защо този път и  в НДК бързо свършват-казаха ,че са пуснали и онлайн в Ивентим....
 До момента  от хората в моето обкръжение ,които го гледаха няма разочаровани....

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 17:30 от kativita

# 121
  • софия
  • Мнения: 25 436
Не мисля, че ще останете разочаровани от "Чамкория". Явор Гърдев не е набеден за добър режисьор, той наистина е такъв, а на Захари ролята му приляга като ръкавица. Тандемът им се е получил точно. Естествено, текстът силно допринася, следвали са книгата, а тя има толкова плътнен и сладък език. Два пъти съм гледала представлението, следващия сезон бих отишла пак 🙃

# 122
  • Мнения: 539
Купих за 22 май, благодаря за поста.

# 123
  • Мнения: 551
Ах, толкова съм слушала за "Чамкория", ще гледам следващия път за билети.
Не е много по темата, но книгата чели ли сте? Защото я загледах..

# 124
  • Мнения: 1 987
Така съжалявам, че видях късно съобщението Confused
Но започва много да ме дразни това разиграване от страна на 199 - как може всички други театри да си имат дата за пускане на билети, само тука ни правят на маймуни. Заети хора, а ще им звъним по 100 пъти на телефона и оттам ще ни се надсмиват. Много съм близо до момента, в който ще им тегля една и колкото и да ми се гледа "Чамкория", защото харесвам Захари Бахаров, просто няма да го гледам и това е.

# 125
  • София
  • Мнения: 5 186
Отзив за спектакъла "Живак", авторски моноспектакъл на Димитър Живков. Гледах го в Сити арт марк център.
Пленена съм, развълнувана, провокирана, всичко накуп! Такава скорост и перфектна игра, владеене на други жанрове изкуство, красив натурализъм... Бях чела тук, но не бях обърнала внимание. Нищо не предизвестяваше, че без никаква подготовка ще "усвоя" билети на приятелка Simple Smile Отидох 100% неподготвена, мислех, че за някакъв токсичен химически елемент ще става дума...
Пълно е с пиперлив език, но не вулгарен, нищо пошло, Ако и да се псува натурално. Бях с дете 5 клас и освен, че не разбра диалекта, нищо не ме притесни.
О, как съм се влюбила в този актьор ! Нямах никаква идея за енергията му и органичната игра, за пълнокръвните образи, ...
Дано не ви подведа, аз го препоръчвам 1000%

ПП Част от публиката се смееше, забавляваше, слизаше или по-точно стоеше на повърхността на смешното в диалекта. Аз плаках.

ПРИЗИВ: моля, не си включвайте екраните на мобилните телефони докато има актьори на сцената!!! Моля, помагайте на околните да разберат, че това е непиремливо! Жената до мен още във втората секунда след края на представлението си включи екрана и започна да скролва новинарски сайт или някаква подобна простотия. Скролва и чете... Публиката е в екстаз, актьорът е отслабнал 3 кила за 2 часа, за пръв път гледа към нас, зрителите... И какво вижда? Ми това, което свети в ръцете й - говедото скролва. Нито пляска, нито мисли... Стори ми се цяла вечонст наглостта й и накрая змийски я погледнах. Прибра го.

Последна редакция: сб, 23 мар 2019, 14:39 от ЗаСлон

# 126
  • Мнения: X
Заети хора, а ще им звъним по 100 пъти на телефона и оттам ще ни се надсмиват. Много съм близо до момента, в който ще им тегля една и колкото и да ми се гледа "Чамкория", защото харесвам Захари Бахаров, просто няма да го гледам и това е.
Абсолютно съм съгласна. Имам чувството, че изкуствено се генерира истерия с този спектакъл.
За гледане, ще го гледаме, като се играе още няколко години. Не може все да няма билети. Интересът към него няма да е вечен.
От моя опит с постановките само ще кажа, че най-прехвалените винаги леко са ме разочаровали. Най-вероятно заради завишените очаквания. Така беше с “Лисичета”, “Апетит”, “Богът на касапницата”, “Спанак с картофи”.
ЗаСлон, благодаря за отзива за “Живак”. Ще търся билети.

# 127
  • София
  • Мнения: 4 122
Снощи ходих на Хъшове - юбилеен спектакъл. Очарована съм от играта на всички актьори.
Препоръчвам с две ръце.

# 128
  • Мнения: 9 025
Моля за отзиви за "Маршрутка"?

# 129
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Аз също благодаря за информацията за Чамкория - взех билети за 22-ри. Взех ги към 7 и нещо вечерта и докато бях в театъра дойдоха поне още 3 души за билети. Явно се разпространява мълвата. Иначе за Живак - наистина невероятно изпълнение.                   

# 130
  • София
  • Мнения: 22 936
Моля за отзиви за "Маршрутка"?

На мен не ми хареса.

# 131
  • Мнения: 791
Имам нужда от съвет.
В Музикалния театър кои места са за предпочитане - 13-ти ред по-централно или 4-5 ред, но по-крайни места.
Мерси!

# 132
  • Мнения: 4 915
Бях на 10ти ред на "Фантомът на операта" онзи ден, определено от 13ти ред ще се вижда по-добре и обхватно сцената.

# 133
  • Мнения: 791
Благодаря!
И аз така си мислех и резервирах на 13-ти ред, точно билети за "Фантомът на операта". Simple Smile

# 134
  • Мнения: 3 743
Някой дали има отзиви за "Госпожа Министершата" в театър София?

Общи условия

Активация на акаунт