Хайде на театър 5

  • 52 606
  • 743
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 141
На мен, а и на останалите от компанията, ни хареса "Стая 1313". Невероятен Руслан Мъйнов, много забавни моменти. Останалите не съм ги гледала.

# 181
  • София
  • Мнения: 12 394
В театър Азарян гледах “Портретът на Дориан Грей” на Благоевградския театър. Постановката е толкова много Оскар Уайлд....., но на мен ми хареса, въпреки, че недолюбвам този автор. Сценографията е много интересна, модерна и съвременна. Много интересен режисьорски подход за разказване на историята.
Почти всички актьори са съвсем млади момчета и момичета и за мен се справиха доста добре. Калин Врачански беше на ниво и определено си личеше разликата между него и младите му колеги, но въпреки това тези млади актьори заслужават браво.
С две думи препоръчвам 😀

И аз препоръчвам. Актьорите се справят много добре.

# 182
  • Мнения: 38
Снощи бяхме на "Братя Карамазови". Всичко започна наопаки. Фойаето беше пълно с хора, билетите - продадени доста отрано, стоят двама разпоредители и не пускат. Представлението трябваше да започне в 19 ч., а в 19,15 ч. сме още отвън, без никаква информация. Оказа се, че репетицията още не е завършила. Както и да е, започнаха с 30 минути закъснение. Самата ситуация и липсата на информация си беше неуважение към публиката.
Понеже по-горе се каза, че на театър трябва да се ходи с правилното очакване /с което напълно съм съгласна/, да предупредя, че представлението е малко над 4 ч. Явно доста хора бяха изненадани, защото след антракта имаше свободни места.
Иначе ми хареса играта на Деян Донков и Велислав Павлов. Самата постановка ми дойде малко протяжна и разтеглена ненужно. Не съжалявам, че отидох, но определено не ми е фаворит.
Но пък бих искала да препоръчам "Мария от Буенос Айрес".

Явно всички сме на едно мнение Grinning. Отлична игра на всеки един от актьорите. Личи си, че са положили доста услия. За мен, най-голямото разочарование бяха множеството технически проблеми по време на спектъла. То не бяха микрофони, прожектори и какво ли още не... Безкрайно много уважавам Пловдивския театър, но това беше недопустимо. Относно пиесата,  текст на Достоевски никак не е лесен, и за мен беше ясно, че пиесата няма да е час и половина. Въпреки всички пречки, актьорите се справиха прекрасно. Това, което на мен ми дойде малко в повече, бяха еротичните сцени. Все си мисля, че биха могли да се представят по друг начин, но това е решение на режисьора. Като заключение бих казала, че пиесата си заслужава и поне веднъж трябва да се гледа Simple Smile

# 183
  • Мнения: 163
И аз съм гледала "Семеен съвет " в 199. Много ми хареса - на мен и на компанията с която бях. Препоръчвам го.  Момичето, което играе -Христина Джурова получи на 7.4. "Златен кукерикон" за млада надежда. На мен най-много ми хареса Георги Спасов( фен съм му)  и Анастасия Ингилизова, но и другите са добри. Също "Симулатор за чифтосване "               ( няколко пъти) и "Вечерен акт" . Много са  добри.( разбира се това е моето мнение)Другите не съм гледала.

# 184
  • Мнения: X
Ние ходихме на "Ревизорът" в Театър София.
В последният момент го реших, в последният момент имаше все още билети.

Това, което ме дразни мен, от чисто организационно естество е, че задължително след като си имал възможността, да се регистрираш в сайта за билети и си запазил и платил, трябва и да си принтирал билетите и на хартия!!!
Т.е. трябва да имам принтер, за да ходя на театър! Пълно безумие! До кога?! Говорим си за екология. Говорим си за минимизиране на разходи по печат, мастило и техника. Но не! Само на думи!
Можем да летим до Щатите и обратно без да показвам и един лист освен паспорт, всичко е на телефона - и в същото време, не мога да отида на театър с баркода от телефона си!! Е, за какво е електронната система тогава? Полуфабрикат!  Crossing Arms

Представленията в тетаър СОфия са така. Ако не си го принтирал, оставаш отвън. В свят с такива технологии е срамота да нямат апарат за чекиране на билети, особено в Народния, заяото там съяо е така.

# 185
  • Мнения: 2 780
Редовно купувам билети онлайн и никога не ги принтирам. Достатъчно е да цитирам номер на поръчката или да кажа номерата на местата за да получа билета си на касата минути преди представлението.

# 186
  • Мнения: 12 400
Дали ше ги получа на касата или ще ги принтирам - все едно. Излишно е, при положение, че имам бар код.
Да не говорим, че последните няколко пъти в Народния нищо не правят на принтирания ми билет, освен просто да го погледнат. Е, какво им пречи да го гледат на телефона и да не хабим хартия?
И все пак те са бял кахър на фона на Театър 199 и тяхното безумно пускане на един ред онлайн.

# 187
  • Мнения: 2 780
В 199 наистина са за убиване. Все се налага да ползвам връзки за техни билети а това е тъпо.

# 188
  • Мнения: 4 059
Или да прекосявам София от единия край до другия през работно време.
Този един ред го пускат два дни след като са почнали продажбите в театъра.

# 189
  • Мнения: 668
Ее, ама отново сте засегнали болното его на г-н Донев и се е почувствал длъжен да върне в калта простолюдието, което не се впечатли от гигантизма му тц тц.

# 190
  • София
  • Мнения: 1 020
Защо за Народния театър си печатате билетите? Там винаги съм с разпечатани предварително билети и нямам никакъв проблем.

# 191
  • Мнения: X
Защо за Народния театър си печатате билетите? Там винаги съм с разпечатани предварително билети и нямам никакъв проблем.

Ако се обръщате към моя коментар имах предвид, че трябва да имат апарат, с който да проверяват онлайн билетите.
Извинявам се, ако не сте говорела на мен.

# 192
  • Мнения: 2 364
Защо за Народния театър си печатате билетите? Там винаги съм с разпечатани предварително билети и нямам никакъв проблем.

Ако се обръщате към моя коментар имах предвид, че трябва да имат апарат, с който да проверяват онлайн билетите.
Извинявам се, ако не сте говорела на мен.
Винаги съм си разпечатвала билетите и не мога да споделя собствен опит, но според сайта на театъра е възможно баркодът да бъде сканиран директно от телефона
https://nationaltheatre.bg/usloviya-za-polzvane/

# 193
  • Мнения: 12 400
Злати, това със сигурност е нещо ново. Преди там в тези условия пишеше "тъй като бар кодът не може да бъде сканиран от вашето мобилно устройство, моля билетът да бъде предварително разпечатан".
Явно са променили нещата, което е просто чудесно Simple Smile

# 194
  • Мнения: X
Винаги съм си разпечатвала билетите и не мога да споделя собствен опит, но според сайта на театъра е възможно баркодът да бъде сканиран директно от телефона
https://nationaltheatre.bg/usloviya-za-polzvane/
Пробвала съм многократно, не става. Връщат ме и ме пращат на касата, където си показвам телефона и от баркода разпечатват билет.

Общи условия

Активация на акаунт