Имало едно време в Чукурова | ВВ, Кьосем - исторически и костюмни драми №13

  • 25 211
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 436
На Йълмаз май втора сватба ще му развалят. Закъсня с истината пред Мюжган.

Последна редакция: чт, 21 фев 2019, 22:56 от Tania M.

# 46
  • Мнения: 21 201
На Йълмаз май втора сватба ще му развалят.
Не мисля, че някога въобще ще има такава.
И накрая всички млади нещастни, а на финала чичо Феки и леля Хюнка хепи.

# 47
  • Мнения: 3 436
Е, аз какво казах? Че няма да има сватба … за втори път.

# 48
  • Мнения: 2 584
И кво сега кой беше на вратата на Мюжган, Гюла или ? Сега това ли ще чакаме цяла седмица?  newsm78
 Двойката в сериала били Фекели- Хюнкяр. Ами след 40 години може да се съберат и Йълмаз- Зюлейха.  Laughing Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 21 201
Е, аз какво казах? Че няма да има сватба … за втори път.
Офффффф.............
А аз написах, че не само втори път, а въобще не мисля че някога ще има такава.

# 50
  • Мнения: 3 436
Оффф ……., не виждам разликата, ама нейсе.  Simple Smile
Дотук с "еманципацията" на Демир, още преди падането на Хюнкар. Вилата в Италия и дъщеричката ще почакат.  Simple Smile

Двойката в сериала били Фекели- Хюнкяр. Ами след 40 години може да се съберат и Йълмаз- Зюлейха. Laughing Heart Eyes
Към 2015-та. Laughing

Последна редакция: чт, 21 фев 2019, 23:04 от Tania M.

# 51
  • Мнения: 21 201
Оффф, не виждам разликата, ама нейсе.  Simple Smile
Скрит текст:
Дотук с "еманципацията" на Демир, още преди падането на Хюнкар. Вилата в Италия и дъщеричката ще почакат.  Simple Smile
Скрит текст:
Двойката в сериала били Фекели- Хюнкяр. Ами след 40 години може да се съберат и Йълмаз- Зюлейха. Laughing Heart Eyes
Скрит текст:
Към 2015-та. Laughing
А аз да, но спирам по въпроса(в случая и не само) защото въобще не обичам да издребнявам. Stop
Ако се дублира сори и все пак.
Скрит текст:
- Демир Яман, можем сказать, жесткий человек, но сердце у него мягкое, как и в каждом из нас.

Ведущая говорит, что когда впервые увидела Мурата с усами, в таком образе, то подумала, что не сможет увидеть красивого Мурата, но потом он показал такую игру, что стало неважно красив он или нет.

- Когда я впервые прочитал сценарий, то подумал, как мы сможем сделать это в Турции, потому что плохой персонаж в главной роли непривычно для Турции. Потому что гг всегда герои, те, кого раздавили, толкнули. Демир Яман конечно отличается от них, поэтому когда я взял этот проект, думал как нам лучше сделать это, сможем ли мы справиться, но я очень этого хотел, устал играть однотипные роли, был в таком положении. Я знал, что справимся с этим, поэтому сказал да этому проекту.

Ведущая говорит, что актеры вкладывает в персонажа то, чего нет в сценарии.

- Кроме написанных реплик, важны движения персонажа, вместо «очень злится» я пытаюсь быть более мягким, иногда когда злятся смеются, для актера 80 из 100 - это импровизация, немного из сценария, немного того, чего там нет. Если вы у плохого персонажа видите совестливые поступки, то значит тут есть вклад. Потому что между совестью и сочувствием есть связь. Мне пришлось его недобросовестные стороны смягчить. Потому что обычно от недобросовестного человека не дождешься сочувствия. Если даже есть любовь недобросовестный остаётся недобросовестным, настоящей любви нет, есть страсть, одержимость. Если даже у Демира любовь с одержимостью, те плохие поступки, которые он совершает из-за этой любви, я привнёс в это сочувствие и совесть. И получил одобрение зрителей.
#MuratÜnalmiş
Оригинал: https://youtu.be/TNZ3gVZczI8

# 52
  • Мнения: 3 246
Чудя се...дали на вратата не е бил бащата или брата на Мюжгян. Чули са от техни колеги в болницата, че тя се среща с някой и така. Може би някоя стара изгора...или Саббахатин. Но, ако бяха те или Гюлтен, защо ще тръгват с нея навън...тя би поканила всеки един да говорят вътре в апартамента. newsm78

# 53
  • Мнения: 3 436
Дана, предполагам, че човекът на вратата е някой от познатите ни герои и че ще й се разкрие истината за Йълмаз и Зюлейха.

Скрит текст:
Оффф, не виждам разликата, ама нейсе.  Simple Smile
Скрит текст:
Дотук с "еманципацията" на Демир, още преди падането на Хюнкар. Вилата в Италия и дъщеричката ще почакат.  Simple Smile
Скрит текст:
Двойката в сериала били Фекели- Хюнкяр. Ами след 40 години може да се съберат и Йълмаз- Зюлейха. Laughing Heart Eyes
Скрит текст:
Към 2015-та. Laughing
А аз да, но спирам по въпроса(в случая и не само) защото въобще не обичам да издребнявам. Stop
Той въпросът и няма отношение към серията, но разминавания при онлайна са в реда на нещата.

Последна редакция: чт, 21 фев 2019, 23:19 от Tania M.

# 54
  • Мнения: 28 072
Гюлтен ще използва тайната на Зюлейха, за да раздели Йълмаз и Мюжган. И това, защото я изпратиха във фермата. А когато я изгонят от имението, какви ще ги забърка. Ще каже на Демир кой е бащата на Аднан. Няма да каже на Йълмаз, ще го пази за себе си. Отвратително същество.
Хюнкар и Фекели добре си поговориха, сладко, сладко... започнаха да се съживяват. Сахер да не е решила, че може да завърти главата на Гафур пред очите на Сание #Crazy

# 55
  • Мнения: 3 246
Да, момичета, съгласна съм с вас. Гюлтен набира скорост...и да ги раздели, Йълмаз й каза, че гледа на нея като на сестра. "Няма по-страшно от отхвърлената жена" беше казал някой. Май е така в някои случаи. Сахер май е хвърлила око на Гафурча, ама и той я гледа с едни влажни очи. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 21 201
Гюлтен ще използва тайната на Зюлейха, за да раздели Йълмаз и Мюжган. И това, защото я изпратиха във фермата. А когато я изгонят от имението, какви ще ги забърка. Ще каже на Демир кой е бащата на Аднан. Няма да каже на Йълмаз, ще го пази за себе си. Отвратително същество.
Хюнкар и Фекели добре си поговориха, сладко, сладко... започнаха да се съживяват. Сахер да не е решила, че може да завърти главата на Гафур пред очите на Сание #Crazy
+1.......
Не гледах от-до и ми се губи Сахер, коя е тя Лучи!?

# 57
  • Мнения: 2 584
Някак си не ми се връзва Гюлтен да се разхожда по вечерно време сама из града.  newsm78

# 58
  • Мнения: 28 072
Не са обявили появата на нов актьор/актриса, но това не пречи да ни изненадат. И аз залагам на някого от познатите - защо не и Назира.

Дана, чакам Сание да хване само един негов поглед Joy Joy

Нейджи, една мома от бараките, която се изявяваше като доброволка шпионка и докладваше разни неща на Хюнкар, и на Демир за Назира, когато я отведоха в болницата.

# 59
  • Мнения: 21 201
Някак си не ми се връзва Гюлтен да се разхожда по вечерно време сама из града.  newsm78
Ооооо, а на мен не би ми било чудно.
Тя къде ли не ходи и какво ли не прави без някой да я знае.
Не се спря чак при Йълмаз във фирмата да отиде.
От Гюла очаквам всиииииичко негативно и хич не ме трогва с нейните влажни кравешки очи кога й се доциври.
Даже въобще не се извинявам за сравнението което използвам, защото така го усещам и виждам. Тя ми е най-противния персонаж в сериала.
Лучи, тенкс за разяснението, утре с превода ще я преслушам момата мераклийка за Гафи. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт