На какви разкрасителни процедури ходите

  • 15 198
  • 188
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 574
Ще проверя, благодаря за информацията! Simple Smile

# 76
  • Мнения: 2 434
Момичета, много сте полезни за мен! Heart Имам две девойки в къщи и ги мъча с апарат да домашна кола маска, но умират от болка. На козметик за обезкосмяване не искат да ходят. Ще взема уред за фотоепилация, щом го препоръчвате. Ще потърся темата. Лично аз ходя на фризьор за подстригване и кичури, корените боядисвам сама на две седмици - много бързо ми расте косата. Косми махам сама, на козметик ходя от време на време - не ми стига времето или по - скоро организацията. Планирам да си обръщам повече внимание. Ходя редовно на педикюр - от неправилно изрязване сама си създадох проблем. Получих врастване и ми трябваше много време да го оправя, съответно установих, че не от всичко разбирам и е съвсем друго да се погрижи професионалист. Работата ми унищожава ръцете и не мога да ползвам маникюр - съответно поддържам къси нокти без или с прозрачен лак, който трябва да сменям на два дни. За пътуване или почивка с удоволствие ходя на маникюр. Обичам да ходя на спа, когато мога и там си позволявам една - две приятни процедури, но това за съжаление е два - три пъти в годината.
Много мисля за тези мигли за които разказвате. Моя позната обаче се оплака, че падали и нейните и останала съвсем без мигли. Какви са вашите впечатления.

# 77
  • Мнения: 18 576
Мен само това ме спира още да не си сложа. Че и без това са ми къси и недълги. Да не паднат от лепилото знам ли. Моя роднина се занимава с това и уж казва,че няма проблем,но аз все пак не съм много убедена.

# 78
  • Мнения: 6 014
И аз съм мераклийка да сложа веднъж тези пусти мигли, в салона, в който ходя на грим ги правят много добре и само им се радвам.
Но и аз съм чувала, че падали собствените мигли, въпреки че не смятам постоянно да нося, колко пък да опадат? Също имат по-специална поддръжка, нали? Миене и т.н.

# 79
  • София
  • Мнения: 16 691
Ходи се на поддръжка на 2-3 седмици.
Моите мигли изцяло изпадаха, но за 3 седмици ми пораснаха отново.
Аз се навих да ги сложа,  защото бяха на промоция.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 795
Ходя веднъж на два месеца за подстригване при фризьор. Косата си я боядисвам сама на всеки 4 седмици, нямам нерви и време да ходя на фризор да го прави вместо мен. На маникюр и педикюр не ходя - правя си сама в къщи, лакоманиачка съм, имам почти всички известни лакове на марките и предпочитам да сменям често лаковете според настроението и дрехите. Откакто имам фотоепилатор направо се родих - не бих стъпила никога в салон да ме пипат чужди хора. В къщи си пускам някой филм и се святкам, когато ми е удобно. На козметик също не ходя - инвестирам в хубави маски за лице и си правя по два пъти на седмица. Тренирам в къщи в удобно за мен време, от години съм така и съм свикнала.
След като открих автобронзантите съм много доволна, защото вече не съм бяла като сирене. В ютуб има клипове как се ползват, свиква се бързо и до сега не съм ставала на петна.
Аз също съм се замисляла за мигли, но се притеснявам, че моите ще окапят и за сега се справям сравнително успешно с постигането на хубави мигли с максимайзера на диор + хубава спирала. Ще ви следя за впечатления.

# 81
  • Мнения: 326
Здравейте,  на 15-20 дни ходя на маникюр, кола маска ми правят в салон, на фризьор ходя за подстригване веднъж на 2 месеца. От скоро ходя на минрониделинг, който си правя веднъж на сезон и кожата ми изглежда много добре и свежа след него. От 2 месеца всяка всяка вечер си чистя лицето с четката на braun face spa pro и забелязвам, че кожата ми е с по-малко черни точки и сваля всичко от грима, което не съм успяла да премахна с тоалетно мляко. Фитнес/групови занимания правя 2-3 пъти седмично.

# 82
  • Мнения: 3 292
Аз обожавам да ходя на всякакви процедури - фризьор, маникюр и педикюр, козметик. Ако има начин само по салоните ще вися. Мога да си правя всичко и сама, но предпочитам да релаксирам там. Относно миглите много съжалявам, че си сложих. С дълги и гъдти черни мигли съм, но реших да сложа по-дълги. Нямаше разлика, никой не разбра, даже и ММ. Бяха косъм по кодъм. Но след месец опадаха заедно с моите. Сега моите ми се виждат доста по-къси. Моите проятелки не ги свалят от 2 години и твърдят, че не пречат на твоите собствени.

# 83
  • Мнения: 10 998
Моите мигли са къси и редки и като си сложа изкуствени ефекта е уау. Обаче падат на две три седмици, но толкова се харесвам с мигли, че за нищо на света не бих спряла да ходя на поддръжка.
Но ако имате хубави мигли, не ги съсипвайте като си слагате изкуствени.

# 84
  • Мнения: 7 175
На фризьор за подстригване на 3 -4месеца (оформяне) .Балеаж си правя лятото Simple Smile да ми е свежичко Simple Smile маникюр (гел лак )започвам винаги от март до есента после почивка на ноктите 😀😀😀😀и мисля от другия месец на лезерна епилация ....до сега не съм ходила

# 85
  • Мнения: 2 799
Не ходя на процедури, причината е по-скоро липса на време, отколкото на желание. Работата ми е натоварена, прибирам се късно. Поддържам се сама. През уикендите предпочитам да свърша нещо у дома или да пътуваме някъде.
Грижата ми се състои в посещение на фризьор на 2 месеца - за връхчета. Боя не слагам в момента. Харесвам естествения си тъмно рус цвят, а и тук явно гените играят в моя полза - все още не съм побеляла (42). Косата ми е все още жива лесна за поддържане. Маникюр правя сама. Слагала съм гел лак в салон няколко пъти, но дори на моите здави и твърди нокти се отрази зле. Възстановяването на лъскавия им естествен вид ми отне месеци.
С възрастта започнах да ползвам повече и по-скъпа козметика. Веднъж-два пъти седмично ексфолирам лице. Със суха и чувствителна кожа съм и 2 пъти седмично ми идва много понякога. Парна баня - ежеседмично. Маска на коса (купена) - веднъж седмично, маска на лице (хидратираща, скулптурираща) - 3 пъти седмично.
Спорт - не се горея, но - не. Вървя пеш много, обаче. Засега нямам проблеми с килограмите, въртя се около 50 кг. от 20 години без да пазя диети. След душ нанасям стягащ анти ейдж крем за тяло, за да забавя отпускането.
Не съм сигурна, че всяка поддръжка от професионалисти гарантира добър резултат. Около себе си имам достатъчно примери - и добри и лоши. За съжаление имам и връстнички, които след дългогодишно ходене по всевъзможни процедури, попълване с ботокс и напомпване на устни в момента изглеждат по-зле от тези, които почти нищо не правят.
С риск да се повторя многократно - не съм почитател на крайностите. Всеки решава сам за себе си, важно е да се чувства добре в собствената си кожа.

# 86
  • Мнения: 18 576
Light beam с какво си правиш парните бани? С какви билки?

# 87
  • Мнения: 2 799
Няколко торбички лайка и няколко мента.

# 88
  • Мнения: 92
На всичко ходя,няма нещо ,което да правя сама😃
Чат -пат някоя маска за коса,или да включа епилатора забързо ,ако козметичната няма час за мен.
Общо взето фризьор най-често(корени,терапия,подстригване,четка..въртя ги ,но както и да го погледнеш всяка седмица съм там😃
При козметичката си -почистване на лице ,маски,пилинг ..кола на цялото тяло на всеки 14-18 дни
Маникюр и педикюр веднъж в месеца...
Дерматолог-мезотерапия веднъж в месеца или месец и половина.

# 89
  • Мнения: 1 130
Преди ходех на маникюр, но след грубо отношение и нескопосана работа спрях да ходя. В момента сама си правя маникюр и педикюр с гел лак. Виждам, че с времето ставам по-добра. Чета много по темата, за да не объркам нещо. Само не мога да се рисувам, но пък за това си поръчвам много стикери и лепенки от Алито.
На козметик ходя за веждите на няколко месеца, иначе сама ги поддържам.
Маски за лице използвам много вкъщи. Намерила съм си няколко, с които след употребата им кожата ми грейва.
На фризьор за пострижка ходя на 4-5 месеца. Правя маски на косата си вкъщи и от години вече не цъфти. От скоро я боядисвам, та по-честичко ще ходя за поддържка.
Използвам и фотоепилатор, с който се родих. Кола маска, епилатор... не, не и не. Имам нисък праг на болка и едва ги издържах.
Тренирам март-ноември и то вкъщи. Има определено ефект, когато знаеш кои упражнения да правиш и когато има кой да те поправя. Приятелят ми ми помага много в това отношение. Ходила съм и на фитнес, но с дружка. Преместих се в нов град, в който има женски фитнес, но не мога да се престраша да отида сама.
Като цяло почти всичко правя сама, но обичам и някой друг да ме поглези. В момента любимото ми е след фризьор след боядисване. Харесва ми да се глезя, а и се чувствам по-женствена. Обожавам и комплиментите от приятелят ми след като си направя маникюра например. Обаче имам същия проблем като мнозинството тук - голям мързел съм. Трудно влизам в крачка за някои неща - фитнес, фотоепилацията.. Обаче след това съм машина, но началото винаги ми е трудно.
Някой спомена, че поддържаната жена повече допада на мъжете. Има нещо вярно. Вкъщи не се е държало на това по една или друга причина. За повечето неща освен косата сама съм се образовала. Навикът за маските за коса е благодарение на майка ми. В момента аз я зарибявам с разни кремове и маски.

Общи условия

Активация на акаунт