С мартенички да се украсим, здрави МАЙСКИ рожби да родим!

  • 32 805
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 050
Детето ми имаше контакт с друго, което 4 дни след това се изрина от варицела. Аг и личната ми забраниха 21 да я виждам, поради което май съвсем се сринах и си докарах лоши неща. Да му се не види и смотания рожден ден.
Правих антитела и нямам. Явно съм карала рубеола.
Аг каза, че имат бременна с херпес зостер. Карала е шарка.
Но до колкото ми е известно заразни са след избиване на пъпки.

# 676
  • Мнения: 1 154
Момичета, аз ще опитвам да обърна бебето с тези упражнения. Дамата успяла 3 бебета да обърне с тях... https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url … WxrN8ZFOD4xbU2nov

# 677
  • Мнения: 17
Момичета, аз ще опитвам да обърна бебето с тези упражнения. Дамата успяла 3 бебета да обърне с тях... https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url … WxrN8ZFOD4xbU2nov

Виж и този сайт https://spinningbabies.com/
Препоръчаха ми го на едно училище за родители + много ходене + може да му светиш с фенерче бавно от пъпа надолу. Бебчетата виждат светлината през кожата. Беше ми смешно, когато го чух, но ми го потвърдиха акушерки и самата аз си играх с Бебчо преди да се обърне.

# 678
  • Мнения: 47
Момичета, само да ви се оплача...приеха ме със спукан околоплоден мехур и изтичане на води в почти 34 седмица Sad бебето е само 1600 гр. Моля ви, стискайте ми палци да устискам поне още 5-6 дни.... Sad((

# 679
  • Мнения: 1 154
Момичета, само да ви се оплача...приеха ме със спукан околоплоден мехур и изтичане на води в почти 34 седмица Sad бебето е само 1600 гр. Моля ви, стискайте ми палци да устискам поне още 5-6 дни.... Sad((
Стискам палци да овладеете положението още поне няколко дни и бебчо да се роди над 2 кг.!

Последна редакция: чт, 28 мар 2019, 10:02 от New B

# 680
  • Мнения: 47
Момичета, само да ви се оплача...приеха ме със спукан околоплоден мехур и изтичане на води в почти 34 седмица Sad бебето е само 1600 гр. Моля ви, стискайте ми палци да устискам поне още 5-6 дни.... Sad((
Стискам палци да увладеете положението още поне няколко дни и бебчо да се роди над 2 кг.!
Благодаря Heart нека Бог да е с всички нас!

# 681
  • Мнения: 2 050
Стискаме, миличка ! Хайде поне 2 кг !
Ех...

# 682
  • Мнения: 47
Стискаме, миличка ! Хайде поне 2 кг !
Ех...
През цялата бременност не съм имала никакви проблеми и сега както си вечеряхме, хоп, започнаха да текат и край няма .... Sad Каквото е рекъл Господ.. безсилна съм тук.

# 683
  • Мнения: 2 050
Така е. Над това конртрол нямаме. Кой тегли късата клечка.

# 684
  • София
  • Мнения: 856
Radost.joy, знам, че няма как да успокоя майчиното ти сърце, но моя приятелка роди в 34 седмица и детето си беше напълно развито. Беше 2 кг.
Успех и чакаме добри новини 🍀

# 685
  • Мнения: 354
Radost.joy, кураж мила Heart
Всичко ще бъде наред! Бъди силна, защото бебчо има нужда от силна мама!
Изпращам ти моите позитивни мисли и се моля всичко да се развие възможно най-благоприятно! Flowers Four Leaf Clover

# 686
  • Мнения: 47
Благодаря ви, момичета! Пазете се!

# 687
  • София
  • Мнения: 4 011
Всичко ще бъде наред, не се притеснявай! Най-вече запази до колкото е възможно спокойствие. Бебенца и по-малки се раждат и нямат проблеми. Ти си на ръба на деветия месец, човечето е съвсем готово вече за живот отвън. Няма да се плашиш!

# 688
  • Мнения: 132
Момичета, само да ви се оплача...приеха ме със спукан околоплоден мехур и изтичане на води в почти 34 седмица Sad бебето е само 1600 гр. Моля ви, стискайте ми палци да устискам поне още 5-6 дни.... Sad((
Стискам палци  и ти изпращам положителни мисли.  Всичко ще е наред с теб и с бебче.

# 689
  • Мнения: 2 461
Радост, силно стискам палци за вас Flowers Four Leaf Clover
Изпращам ти много положителни мисли и вяра. Кураж!

Общи условия

Активация на акаунт