Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 32

  • 45 282
  • 754
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 148
Здравейте на всички, днес подадох документи и понеже не ми е много ясно може ли някой да ме информира как ще получа вх. номер от ЦАР?

Здравей. На мен нито ми писаха имейл, нито ми звъннаха. Аз ги потърсих около 10-15дни след подаването на документите.

# 136
  • Мнения: 38
Здравейте на всички, днес подадох документи и понеже не ми е много ясно може ли някой да ме информира как ще получа вх. номер от ЦАР?

Здравей. На мен нито ми писаха имейл, нито ми звъннаха. Аз ги потърсих около 10-15дни след подаването на документите.

Здравейте, при мен последва обаждане от самата болница след около 10-14 дни(в Селена сме) . Успех на всички! Hug

# 137
  • Мнения: 2 807

Здравейте на всички, днес подадох документи и понеже не ми е много ясно може ли някой да ме информира как ще получа вх. номер от ЦАР?
Здравей Id17, аз го получих на имейла, но доколкото знам звънят по телефона. Изчакай няколко дни, и ако все още не са  се свързали с теб ги потърси ти. Успех!! 😊

Добре, благодаря. Дано се обадят, че съм притеснена дали всичко ще е наред 🙄
Здравейте по-добре звъннете вие утре. Номера го издават веднага. Понеже аз подавах с куриер на 22 януари ми  бяха документите  в ЦАР,а на 23 се обадих за да получа номер,вече чакам за заповед.Успех
 

# 138
  • Мнения: 189
Благодаря. Успех на всички  👶👍🤗

# 139
  • Мнения: X
Днес явно  не звънят на никой Sad вчера доста бяха набрали скорост. Очаквах днес сутрин да ми звъннат , но не .... Sad

# 140
  • Мнения: 10
Здравейте, и аз чакам всеки момент да ми звъннат, но явно няма да е днес. Номер 44778 от 18.01

# 141
  • Мнения: 148
Явно днес няма да звънят. 44791 от 21.01.

# 142
  • Мнения: X
Здравейте, и аз чакам всеки момент да ми звъннат, но явно няма да е днес. Номер 44778 от 18.01
Аз съм 44 783 от 21.01

# 143
  • Мнения: 27
Здравейте , може ли да ми кажете дали само лично трябва да се вземе заповедта и дали ако партньора ми отиде без мен ще му я дадат

# 144
  • Мнения: X
Цитат на: V.H link=topic=10965https://m.bg-mamma.com/?topic=1096558.new#new 58.msg38419958#msg38419958 date=1553167032
Здравейте , може ли да ми кажете дали само лично трябва да се вземе заповедта и дали ако партньора ми отиде без мен ще му я дадат
Мисля , че няма да има проблем

# 145
  • Мнения: 38
Здравейте , може ли да ми кажете дали само лично трябва да се вземе заповедта и дали ако партньора ми отиде без мен ще му я дадат

В сайта на ЦАР пише:
" Заповеди от ЦАР могат да бъдат получени с пълномощно - нотариално заверено. Текст на пълномощното:
Скрит текст: Скрий
П Ъ Л Н О М О Щ Н О

ПОДПИСАНАТА:
............, ЕГН .................. ,с постоянен адрес гр..... ул....№..., ЛК № ............., изд. на .... от МВР.....

УПЪЛНОМОЩАВАМ:
............, ЕГН .................. ,с постоянен адрес гр..... ул....№..., ЛК № ............., изд. на .... от МВР.....

СЪС СЛЕДНИТЕ ПРАВА:
Да ме представлява пред Министерство на Здравеопазването, Център за асистирана репродукция, със седалище в гр.София, бул.”Акад.Иван Гешов”№15, ет.11, като получи от мое име Заповед за организационно и финансово подпомагане, във връзка с подадено от мен Заявление за организационно и финансово подпомагане с регистрационен индекс №......от ........г.
 
         УПЪЛНОМОЩИТЕЛ………… "

Успех момичета!

# 146
  • Мнения: 4 518
Здравейте , може ли да ми кажете дали само лично трябва да се вземе заповедта и дали ако партньора ми отиде без мен ще му я дадат
Ако е партньор може без пълномощно, все пак на заповедта пише, че е за двама ви. Мъжът ми отиде първия път и нямаше никакъв проблем. Аз му бях дала копие от ЛК даже, защото си смених имената докато я вземем.

# 147
  • Мнения: 10
Здравейте, номер 44778 от 18.01 поканен на 10.04 за заповед

# 148
  • Мнения: 41
Здравейте, момичета, номер 44779 току-що получи обаждане. Отиваме за заповед на 10.04 Simple Smile успех на всички!

# 149
  • Мнения: 148
44791 отива за заповвд на 10.04

Общи условия

Активация на акаунт